pátek 26. dubna, 13:26 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Česko Slovenská Superstar

Datum: 06.09.2009 22:32
 

[www.televize.cz]

 

Budete se dívat?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 20 z 21
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 30.08.2010 18:39
     
    Az teraz nedavno mi presla od rana injekcia od zubarky winking smiley a nemohla som pohnut perami....ale teraz sa tu sklebim nad vami a s vami od ucha k uchu! grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Česko Slovenská Superstar

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 30.08.2010 19:29
     


    Stano napsal(a):

    Ivčo, jestli jsi včera koukala na Primu a viděla upoutávku na příště, tak to si nenech ujít, tam Ti bude břišní tanečnice přesně podle Tvýho gustagrinning smiley .

    Tak to už zase bylo trošku nad moje gusto, málem jsem odpadla grinning smiley grinning smiley grinning smiley.

    Ale mnohem víc jsem teda byla k.o. z toho "řezače všeho na těle" eye rolling smiley Pištěla bych možná podobně jako Bílá confused smiley

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 10.10.2010 17:10
     

    U nás i na Slovensku mají všechny děvčata talentů,až oči přecházejí!

    Sejdeme se večer!

    Ale už se zase na Slovači připravuje Superstar.

     

    JABRAKA

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 06.11.2015 10:23
     

    Zase se koukám na Superstar a zase mě štvou lidi ,že dávají hlasy pouze podle sympatie. Tak se asi opět nebudu koukat . Nezaujali mě ani hlasově není to úplně tak strhující jako kola před třemi nebo čtyřmi roky.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 06.11.2015 18:11
     

    No a hlavně posílají sms holky klukům, že se jim líbí. Pro mě tam taky není žádný favorit, aby byl nějak vyjímečný. Možná už jsme moc náročný eye rolling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 07.11.2015 19:18
     

    tak jak mohl vypadnout takový pěkný kluk a i hezký hlas měl......já tomu hlasování nevěřím. nono smiley

     
  • Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 07.11.2015 19:58
     

    Holky vždyť kvůli tomu to dělají, aby z mladých holek vytahaly peníze za SMS, nebuďte naivní, že je to kvůli talentům na ty oni zvysola, vite co?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 07.11.2015 21:42
     

    .... á je tady pán Patrovič,... moc to nesleduju, ale na tohodle se se mrknu.... grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 07.11.2015 22:08
     



    kordula napsal(a):

    .... á je tady pán Patrovič,... moc to nesleduju, ale na tohodle se se mrknu.... grinning smiley

    .......nějaký zádrhel, jak to že porota tam vůbec neseděla, odešli.....i když je na hlavu, nebylo to fér

     

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 08.11.2015 08:26
     



    iriska napsal(a):

    tak jak mohl vypadnout takový pěkný kluk a i hezký hlas měl......já tomu hlasování nevěřím. nono smiley

    No koloušci mají asi větší úspěch u pubertaček. Jako měl ten slovák Harich před pár lety. Po něm tam holky šílely. A možná si to ten Daniel podělal jak mluvil o té své mamce, že ji rok neviděl a ani mu to nevadilo.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 08.11.2015 12:27
     



    kordula napsal(a):



    kordula napsal(a):

    .... á je tady pán Patrovič,... moc to nesleduju, ale na tohodle se se mrknu.... grinning smiley

    .......nějaký zádrhel, jak to že porota tam vůbec neseděla, odešli.....i když je na hlavu, nebylo to fér

     

     

    A tobě připadá fér, že člověk, který vůbec nic neumí si nárokuje vůbec nějaký čas pro sebe a už šest let otravuje svým zjevem.Myslím, že pozornosti se mu už dostalo dost.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 08.11.2015 18:19
     

    Tentokráte vypadl chlapec zpíval pěkně a vyhrála mě nelíbící se až exotická děva. Ta teda zpívala pod psa. Holky ji snad neposílaly SMS. To je opravdu divné.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 08.11.2015 18:42
     

    balanc thumbs down moje řeč.

    Amee mě je divné, proč ho znova do televize berou, Bych ho slušně vyprovodila hned na začátku. Kdo je na něj zvědavej? Ale třeba si myslí, že přitáhne diváky. Což mi pak připadá, že si o nás myslí, že jsme debilové a budem se na takový individua koukat.. angry smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 09.11.2015 06:27
     



    Amee napsal(a):



    kordula napsal(a):



    kordula napsal(a):

    .... á je tady pán Patrovič,... moc to nesleduju, ale na tohodle se se mrknu.... grinning smiley

    .......nějaký zádrhel, jak to že porota tam vůbec neseděla, odešli.....i když je na hlavu, nebylo to fér

     

     

    A tobě připadá fér, že člověk, který vůbec nic neumí si nárokuje vůbec nějaký čas pro sebe a už šest let otravuje svým zjevem.Myslím, že pozornosti se mu už dostalo dost.

    .......takových tam je víc, to to šou a patří to k tomu.... měli jsme tam příbuznou, holka zpívá nádherně a vyletěla hned při první zkoušce, a ani chlapa neznala, myslím toho porotce

     

     

     

     

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kordula (10.11.2015 21:41)
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 10.11.2015 16:16
     

    Jsem ráda ,že tu holku vyhodili byla nemožná a je . Hlavně si o soébě moc myslela. Byla přesvědčená ,že je prostě nejlepší. Tak nějak to o sobě říkala. { exotku }

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.