neděle 28. dubna, 14:10 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Apríl

Datum: 01.04.2007 11:15
 

S dnešním dnem se nabízí otázka, co vy a apríl. Vyvedli jste někdy někomu něco vy nebo naopak někdo vám?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Apríl

    Datum: 01.04.2007 11:48
     
    Ha...tak to mi vůbec nedošlo,že je apríl...grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Apríl

     
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Apríl

    Datum: 01.04.2007 11:55
     
    Lado, bude lepší se ti vyhýbat. grinning smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Apríl

    Datum: 01.04.2007 11:56
     
    No tak já na to vůbec nevzpomněla.
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Apríl

    Datum: 01.04.2007 12:54
     

    Ani já si nevzpomněla, že je nějaký Apríl.

    Jinak já nikomu Apríla nedělám a doufám, že ani nikdo mně.

    Já tyhlety srandičky moc nemusím.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Apríl

    Datum: 01.04.2007 13:13
     
    Kamarádi vymysleli boudu na mužovu expřítelkyni, po té, co si pár dnů předtím koupila jeté auto. Napsali jí takhle přes nějakou SMS bránu, jakože oznámení policie ČR, že auto s registračním číslem motoru tím a tím bylo nalezeno v registru ukradených vozidel a že jí jako majitelku vyzývají už nevím k čemu, asi aby se dostavila k podání vysvětlení. Manžela do toho navezli taky - ten jí zavolal a velmi přesvědčivě tvrdil, že ji na staré adrese hledali policajti, tak jim řekl, kde pracuje a tak. Ona úplně vyklepaná volala na policii, vyklepaná hlavně proto, že sama neměla čistej štít - měla dokonce podmínku, detaily vynechám... Tam jí řekli, že o ničem takovým nevědí a jestlí ví, že je 1. dubna. No drsná sranda, ale promyšlená do důsledků, docela jsem ji litovala, i když je to mrcha grinning smiley smoking smiley.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Apríl

    Datum: 01.04.2007 16:15
     
    Holky, já si vzpomínám na jednu kámošku, která apríla připravovala na své známé snad měsíc předem a měla to fakt "vypilovaný" smiling smiley,ale já bych ji asi zabila. Například náš známý měl kdysi štěně vlčáka přímo od Heleny Vondráčkový. NO a tahle kámoška mu na apríla poslala telegram, že se k nim Helča přijede podívat. Celý víkend uklízel barák, čistil králíkárnu, prostě makal, aby mu ona večer zavolala, že to byl APRÍL!! Jeho manželka to kvitovala jako výbornýnápad, protože prý takhle naklizeno kolem baráku leta neměli smiling smiley grinning smiley
     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Apríl

    Datum: 01.04.2007 16:39
     
    Anavi - super
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Apríl

    Datum: 01.04.2007 17:09
     
    Anavi: to si musím zapamatovat a zkusit aplikovat, koneckoncu muz mít apríl i nekdy jindy ne?grinning smiley
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Apríl

    Datum: 01.04.2007 17:20
     

    Tak jsem zrovna chudácka muze napálila. Byl akorát venku a kdyz prisel tak jsem mu oznámila, ze mel telefon, kde oznamovali, ze je výhercem Ferrari. Pred casem na nejakém veletrhu vyplnoval nejaký dotazník a kynula mu moznost výhry.grinning smiley

     

    Chudák a zase nic.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Apríl

    Datum: 02.04.2007 11:57
     
    Didi, tak to je drsný, rozchodil to? grinning smiley
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Apríl

    Datum: 02.04.2007 12:23
     
    Alle jo. co mu zbejvá? On uz je zvyklej, ze nikdy nedostal nic zadara.winking smiley
     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Apríl

    Datum: 02.04.2007 16:03
     

    letos sem si užila klidnou neděli....

    ale před třemi lety jsem vymyslela drsný humor s kamarádem na mého přítele (teď už bývalého)

    kamarád mu zavolal, že mě někde viděl na obědě s tmavovlasým frajerem....nevím zda ho vzala natolik ta zpráva že někoho mám, nebo že ten dotyčný měl mít hustou kštici a přítel byl skoro plešatý grinning smiley ale já mu schválně nebrala telefon, atd....

    pak sem ještě chtěla udělat to, že potají vezmu doma náhradní klíč od auta, dám ho kamarádovi pak vytáhnu přítele na oběd a kamarád mezitím přeparkuje tongue sticking out smiley ale to by expřítel ztratil ty vlasy úplně kdyby si myslel že mu ukradli auto...

     
  • Autor: Ariados
    Status: nováček

    Re: Apríl

    Datum: 06.04.2007 18:54
     

    good job Didithumbs down winking smiley

     
  • Autor: tanna
    Status: nováček

    Re: Apríl

    Datum: 07.04.2007 20:05
     
    hmmm...tak znovu
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.