sobota 4. května, 05:53 Svátek má Květoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Zahradní keramika

Datum: 01.06.2007 17:45
 

Co vaše zahrada a keramika?

 

Nějaké odkazy (s originálními kousky smiling smiley ):

[www.obiss.com]

Světluška

 

[www.vebko.cz]

[www.citaz.cz

 

 

[web.quick.cz]

P1040711

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Libi (09.04.2009 16:28)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 4 z 8
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 21.06.2008 23:43
     

    drahus, ty květináče mě fakt oslovily thumbs down Myslím, že vkusný květináč dokáže květiny, v něm zasázené, hodně pozvednout. Já mám bohužel jen méně vzhledné plasťáky, protože jsou za a) cenově dostupné, za b) lehké, za c) téměř nerozbitné a za d) nemusím je uklízet na zimu dovnitř, jako je to na mnohých keremických napsané jako doporučení, aby nepopraskaly sad smiley.

    Takže mám momentálně dost důvodů, proč u plastových zatím zůstanu, ale tím nechci říct, že mé srdce netouží po něčem takovém jako máš ty winking smiley smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní keramika

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 22.06.2008 07:07
     

    Anavi: jsou mrazuvzdorné a abych řekla pravdu, také bych si nekoupila hodně velký a nejen proto, že je těžký winking smiley ,

    ale hlavně bych na něj neměla.....tongue sticking out smiley

    Ale ty střední a menší nemaj chybu! Ty, co mám já, jsou s mědí, proto jsou do červena a ještě má se železem a ty jsou taky nádherné a pak má ty světlé, co jsem si pořídila bonsai misky, jakoby uplácané . A má květináče různých tvarů, misky, vázy, také čtverhranné, soudkovité, s dírkou, bez dírky a i vyrobí podle náčrtu co si usmyslíte.... (Mu dělám reklamu, co?) ale fakt mně dostal!winking smiley

    Jestli brzy přijede, nafotím a dodám sem.winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 22.06.2008 14:10
     
    drahus, nelákej, nesváděj, nečiň útok na mou peněženku, bo moje ukázněnost je v tomto směru minimální nono smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 22.06.2008 15:39
     
    Drahuš, jsou to pěkný věcičky, teď budu potřebovat přikrášlit novou zídku..., rozbila bych prasátko. smiling smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 22.06.2008 18:03
     
    Zavolám mu a zeptám se. Hned, jak něco budu vědět, napíšu sem. Asi sobota by byla nejlepší, co? Sobota popoledni, ne?
     
  • Autor: Ivanka3
    Status: nováček

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 23.06.2008 19:07
     
    42.jpg

    Někde v časopise jsem viděla zahradní sošku -nevíte někdo kde se dá sehnat a za kolik?Viděla jsem i babičku s dědečkem-ta byla také krásná...........

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 23.06.2008 19:30
     
    Ivanko...babičku s dědečkem jsem viděla v zahradnictví tuším v Běchovicích. Ale byla čistě bílá, asi by potřebovala něčím natřít. Jo...a bylo to tak před 4lety.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 23.06.2008 22:15
     

    Ivanko, tak tohle bych si klidně někde - třeba mezi okrasné trávy šoupla ! winking smiley To je fakt vyvedenýgrinning smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 25.08.2008 21:58
     
    dsc00875.jpg

    Jsem prošla celou diskuzi a musím říct, že nejsem zastáncem barevný zahradní keramiky, jako jsou trpaslíci apod., i když doma máme jednoho šneka a jednu želvu, kterou mi kdysi přivezl brácha. Ale zase na druhou stranu musím říct, že kdykoliv jdou kolem zahrádky děti, zastaví se a ukazují na ně.winking smiley

    Taky jsem měla velkou keramickou botu, vloni jsem v ní měla kytky, tak to šlo, ale letos jsem ji už nevytáhla ( taky dárek od bratra ).

    Ale co můžu, to jsou buď starý věci, jako smetaníky, zeláky a různý nádoby po prababičkách a taky se mi moc líbí keramika, co má drahušthumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 25.08.2008 22:02
     
    v_esovec.jpg

    Ještě ta nádoba na mák, ta se povedla......co?

    Tu botu jsem nikde nenašla, asi jsem ji nefotila.grinning smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 25.08.2008 22:05
     
    dsc00797.jpg

    Ještě naposledygrinning smiley , smetaník. Ale je prasklej, tak nevím jak dlouho vydrží.eye rolling smiley

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 26.08.2008 00:04
     

    Ivanko ty děti jsou pěkné .thumbs down

     
  • Autor: Ivanka3
    Status: nováček

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 26.08.2008 18:06
     

    I mě se trpaslíci nelíbí-je to kýčovité,ale viděla jsem z kamene ,,vytesanou" ležící kočičku-ta byla!!

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 28.08.2008 14:58
     
    jolana.jpg

    dávám tip také na keramický trh v Kunštátě - sever od Brna, zkraje podzimu (letos nevím, nutné pohledat na web.stránkách města Kunštát) jedním slovem Náááááádhera, pastva pro oči i peněženku ovšem pozor na davy lidí, je to o nerva.

     

    Naše Jolana zatím místo na zahradě nemá, sedí v obýváku. ale je to ze šamotu, tak může i ven. měli tam jiné kousky, do kterých se dá třeba schovat žárovka a pak vám to hezky svítí....

    stránky na tvůrkyni naší Jolany: [www.wykrentova.cz], tuším, že je ochotná to i poslat na dobírku, ale to bych kecala....už si to tak nepamatuju

     

     

    PS: tu malou chudou příbuznou dělala moje 5tiletá dcéra!

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 28.08.2008 22:02
     

    ilko to mi nedělej, potřebuju pítko do zahrady a tohle abych hlídala s flintou. Jde někde sehnat alespoň přibližné ceny?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.