pátek 3. května, 23:24 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Zahradní keramika

Datum: 01.06.2007 17:45
 

Co vaše zahrada a keramika?

 

Nějaké odkazy (s originálními kousky smiling smiley ):

[www.obiss.com]

Světluška

 

[www.vebko.cz]

[www.citaz.cz

 

 

[web.quick.cz]

P1040711

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Libi (09.04.2009 16:28)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 3 z 8
  • Autor: amazonka01
    Status:

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 30.04.2008 20:40
     
    eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley je mi drobet nevolno thumbs up
     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní keramika

     
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 30.04.2008 21:04
     
    musela jsem se vrátit a blejsknout to, kdyby tam těch kousků bylo pár, tak to nebude asi působit, jako takovéto množství najednou grinning smiley
     
  • Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 30.04.2008 21:14
     
    No to je šílenýeye popping smiley , hele že bych si pořídila tu babku aby za mě vysedávala na sluníčku a já mohla v klidu makat.angry smiley angry smiley angry smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 02.05.2008 13:46
     

    Babka s dědkem jsou skvělí!!!! Jajo, šla bych do toho grinning smiley .

    Ovšem z vlastní zkušenosti musím napsat, že jedny lidi kousek od našich mají v zahradě podobné "skvosty" - čápa, žábu, hrad, trpaslíka - není dítě,který by se tam nezastavilo a nadšeně nevzdychalo winking smiley a radostně nevykřikovalo. A naše mamka vždycky říká: Jak se těm dětem může líbit taková hrůza? grinning smiley

     
  • Autor: amazonka01
    Status:

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 02.05.2008 15:12
     
    Mno,co mám děti,tak bohužel vkus musel jít stranou...sice je nenápadně směruju od barevných plastů směrem k dřevěným hračkám,ale moc mi to nejde...ale určitě myslím,že až vyrostou,tak budou normální :-)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 02.05.2008 16:36
     


    amazonka01 napsal(a):
    ...ale určitě myslím,že až vyrostou,tak budou normální :-)
    grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 02.05.2008 19:00
     

    Pokud chcete holky vidět exkluzivní keramiku do domu i do zahrádky,přijeďte v sobotu a neděli na Hrnčířské trhy do Berouna!!!

    JABRAKA

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 02.05.2008 19:21
     

    tos mě teda nalákal, jen je to od nás skoro 150 km a to mi asi neprojde, tak jsem aspoň nakoukla na stránky [www.hrncirsketrhy.cz] a prošla fotogalerii z minulých ročníků a je to paráda thumbs down winking smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 19.06.2008 17:06
     
    Další fotografie:
    Pořídila jsem si zahradní beton. Nevím, jak moc ze mě budou nadšeni dyzajnéři, ale já z něj mám radost. smiling smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 19.06.2008 19:30
     
    _mg_7780.jpg
    Další fotografie:

    Kdysi u nás doma zazvonil chlapík s dodávkou, myslela jsem, že chce ubytovat, ale on že ne, že má zahradní i bytovou keramiku, ale ne klasickou, ale ze šamotu s příměsí mědi nebo železa. Něco mi vnutil a od té doby se u nás občas zastaví a samozřejmě mi něco vnutí. Je to drahé, ale údajně mi to prodává za prodejku, bez DPH, takže levněji, než mají v obchodech, protože ti si přidávají krom DPH i svou marži.

    Má to být mrazuvzdorné a udržuje dobře vlhkost půdy.

    Také mi dal na zkoušku vypálené špony, které se dávají místo kamínků na udržení vlhkosti povrchu půdy. Za dvojnásobné množství, než je v květináči chce 50,- Kč. Mě je dal jako dárek.

    Vyfotila jsem jeden květináč, ve kterém mám srazový fíkovník od Missi, kterému se květník moc líbí a za odměnu rychle roste winking smiley smiling smiley

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 19.06.2008 23:32
     
    Drahuško ten je krááááásnýýýý thumbs down thumbs down
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 19.06.2008 23:37
     
    drahus: musím říct, že to vypadá skvěle!!! Nádherný květináč a ty špony jsou taky zajímavé!thumbs down
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 20.06.2008 20:27
     
    _mg_7785.jpg
    Další fotografie:

    Že jo smiling smiley On má všechno. Ještě sem dám mini bonsai misky - zase úplně jiné a má v tomto stylu cokoliv. Ale jedna taková mistička 150,-Kč

    Květináče od třech stovek. Ale když se ti za čas přestane květník nebo cokoliv jiného líbit, třeba proto, že je to zašlé, vymění ti to bezplatně za nové!!!

    To je co? A protože jsem pozvala sousedky na čumendu, dal mi i něco zdarma, jako dárek!winking smiley

    Na jedné fotce je květináč stažený měděným drátem nahoře i dole. Ten mi dal, že je prasklý a J. mi ho takto opravil. Jo a benjamínci jsou takoví proto, že mají puklici a tak jsem je ostříhala, abych jí lépe mohla likvidovat....

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 21.06.2008 06:39
     
    drahusko...tak to je opravdu krása. Nemají někde webové stránky? Asi bych neodolala... winking smiley
     
  • Status: expert

    Re: Zahradní keramika

    Datum: 21.06.2008 08:26
     
    Drahušthumbs down to je moooc pěkné. Optej se ho na pítko pro ptáčky, pořád nad tím pítkem přemýšlím, ale co kočky????
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.