úterý 7. května, 06:57 Svátek má Stanislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: výpověď

Výpověď

Datum: 11.12.2007 19:15
 
Je něco na co si dát při výpovědi pozor? Nikdy jsem ji doposud nepodávala, tak nevím confused smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Výpověď

    Datum: 14.12.2007 12:46
     
    No vida, třeba bude přece jen rozumnější, než jsi očekávala.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Výpověď

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Výpověď

    Datum: 14.12.2007 14:36
     
    Libi..třeba se to obrátí k lepšímu...uvidíš, co ti nabídne. To víš, jak začne týct do bot, tak najednou všechno jde...tak to někdy bývá...Každým pádem máš navrch...on tě potřebuje... winking smiley tak ať to dobře dopadne ke tvé spokojenosti... thumbs down
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výpověď

    Datum: 14.12.2007 20:56
     
    Libi, tak kéž by sliby byly vyplněny thumbs down
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Výpověď

    Datum: 18.12.2007 22:32
     

    jak ho znám, tak jsem nečekala, že by začal nějak přemlouvat, ale těch problémů je tam fakt hodně, takže asi názor nezměním confused smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Výpověď

    Datum: 16.01.2008 20:08
     

    píšu pokračování - ještě před Vánoci přišel mail - že o mne nechce v organizaci přijít, že se dohodneme na finančních podmínkách, že od lidí na mne slyší chválu (to mi oznámil skoro po sedmi letech, co tam dělámsad smiley ), ať si stanovím podmínky, za jakých jsem ochotna zůstat, ale já už jsem názor nezměnila, sedm let, jezdím domů v půl osmé večer a těším se konečně na nějaké volné odpoledne - stejně si něco najdu, já to vím grinning smiley

     

    výpověď jsem mu doručila poštou, aby si to pak náhodou nerozmyslel a slíbenou výpověď dohodou nestáhl, a já tam nemusela zůstat na další dva měsíce smiling smiley

     

    co se v lednu změnilo - místo v sedm večer zavírá centrum v šest, finance - nic, na službách jsem stále sama, ...

     

    už stříhám metr grinning smiley

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Výpověď

    Datum: 16.01.2008 20:23
     
    Libi jen se nedej - držím palce aby se brzy "vylíhla" nová práce ..thumbs down thumbs down
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Výpověď

    Datum: 16.01.2008 20:50
     
    Dášo, já to měla jako vedlejšák (i když jsem tu původně začínala na hlavní a je pravda, že praxi jsem dostala taky tady, ale s novým směrem, kterým jsme byli nuceni nastoupit, jsem se nějak neztotožňovala - víc než na papírování jsem holt byla na zorganizování a program akce a to podle mě poslední rok začalo ustupovat do pozadísad smiley ), kdyby to byl můj hlavní příjem, tak bych to překousla do té doby, než bych našla něco jiného winking smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Výpověď

    Datum: 16.01.2008 22:49
     
    Libi neboj..vše špatné, k něčemu dobré....za čas budeš říkat,žes dobře udělala... thumbs down
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Výpověď

    Datum: 16.01.2008 22:58
     

    Libi, ty se neztratíš, jsi schopná holka. Určitě si najdeš práci, kde budeš ocenená. Držím ti palce.

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.