pondělí 29. dubna, 04:03 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Status: expert

Vychytávky pro kočky

Datum: 14.11.2011 10:04
 

Místečko kde si předat zkušenosti s vynálezy pro kočky a jejich pány



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 20
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 03.02.2017 18:48
     

    SÍT, JAKO TAKOVOU JSEM SI DOMLUVILA, RUŠÍ SE TADY RYBÁŘSKÉ POTŘEBY, NAKONEC JSME USOUDILI, ŽE TA OKA JSOU MOC VELIKÁ

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vychytávky pro kočky

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 03.02.2017 18:51
     



    kordula napsal(a):

    Klec pro psa 126x74x84 XXL STRONG

     

    taková klec pro psa by taky stačila winking smiley

    Ta klec je naprd, co je na psa. to je maličké. Kašli na voliéru. Aby fungovala, jak má, musí být velká několik metrů. Jinak se kočky nevyřádí. To si víc užijí na dlouhém vodítku. jsem koukala na voliéry pro kočky. To aby měla aspoň čtyři metry na délku a dva na šířku. Musí tam mít na hraní kmen a jiné blbinky a navíc je důležitý i stín, pokud bude horké léto nebo se ti tam usmaží..

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 03.02.2017 19:07
     



    drahus napsal(a):



    kordula napsal(a):

    Klec pro psa 126x74x84 XXL STRONG

     

    taková klec pro psa by taky stačila winking smiley

    Ta klec je naprd, co je na psa. to je maličké. Kašli na voliéru. Aby fungovala, jak má, musí být velká několik metrů. Jinak se kočky nevyřádí. To si víc užijí na dlouhém vodítku. jsem koukala na voliéry pro kočky. To aby měla aspoň čtyři metry na délku a dva na šířku. Musí tam mít na hraní kmen a jiné blbinky a navíc je důležitý i stín, pokud bude horké léto nebo se ti tam usmaží..

     

     

    .......prostě ideální ta u souseda winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 03.02.2017 21:39
     

    Mám pocit, že to, co jsme viděla, bylo pletivo a na části maskovací síť, aby dělalo stín. Možná byl kus někde pod stromem.No a proč nezarazit 4 kolíky a nepropojit to.Nebo šestiúhelník, to je jedno. Metrové pletivo se dá nastavit, pokud se nepletu.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (03.02.2017 21:43)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 03.02.2017 21:48
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Mám pocit, že to, co jsme viděla, bylo pletivo a na části maskovací síť, aby dělalo stín. Možná byl kus někde pod stromem.

    ......dám tam paraple, nenechám je upéct, pokud vůbec něco vyrobím grinning smiley... ale nejdříve zkusím souseda ukecat, nechci klícku zadarmo winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 03.02.2017 21:54
     

    Kordulko, vysvětli mu, že ty folníky sice dobře vypadají ale když se tam do něčeho dají molice, je to rychlost daleko větší. I rychlejší postup chorob.A je to skutečně pravda.Ještě mu dobře poradíš....

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 03.02.2017 23:15
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, vysvětli mu, že ty folníky sice dobře vypadají ale když se tam do něčeho dají molice, je to rychlost daleko větší. I rychlejší postup chorob.A je to skutečně pravda.Ještě mu dobře poradíš....

    ......já je vloni měla v kýblech podél zdi a molice jsem neměla ,.jo molice , to je nápad, ty bude mít určitě thumbs down .... a na druhou stranu , je to fakt na dobrým místě eye rolling smiley a takhle to tam zůstane thumbs up

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 03.02.2017 23:57
     

    Kordulo, pokud můžeš kup tuto, je dělaná ze svařovaného pletiva a celkem stabilní thumbs down . Za tu cenu je super, já ji kupovala novou (mám teda jinak dvířka, ale ten samý výrobce) a slouží báječně.

    Pokud dáš něco sousedovi za tu kostru a koupíš kvalitní pletivo, budeš na vyšší částce a ještě to budeš mít dost pracné.

    kordula napsal(a):

    Majko, venkovní volieru, když jsem s kočkama na zahradě, aby nemusely být na vodítku. Ta na obrázku je veliká. Hodilo by se mě, co měl soused na holuby, je to takový vachrlatý, ale mačko vyztužit a bylo by to OK a je to veliké. Mám na chatě souseda, co má svářečku, neměl by to být problém, říkal.

    70541528.jpg

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 04.02.2017 07:25
     

    Missi, kolik to stálo?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 04.02.2017 09:31
     



    drahus napsal(a):

    Missi, kolik to stálo?

    ..... ???????

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 04.02.2017 09:33
     

    info@klece-voliery.cz

    Re: dotaz

    Včera 3. 2. 2017, 16:38:10

    Komu: alenahalb@seznam.cz

    kostra by byla z hliníkových profilů, pletivo 3x zinkované s životností
    cca 35 let, takže v podstatě bezúdržbová voliéra.
    R. Svoboda

    taky jsem našla tohodle výrobce

     
  • Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 04.02.2017 09:35
     

    Kordulko a na kolik ta legrace vyjde? Tohle jsem fakt nikdy nepořizovala. Ani se o to nezajímala.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 04.02.2017 10:28
     



    drahus napsal(a):

    Missi, kolik to stálo?

    Drahuško ta naše stála 12.tis eye rolling smiley - je z této adresy [voliery.cz] . Já původně myslela, že ji budeme na zimu dávat do domu, tak k ní mám ještě spodní vanu - no zbytečně to překáží v dřevníku.

    Proto jsem psala Kordule, že ta starší co našla v inzerci (jak dala fotku) by byla rozumná. Chlap chce 3,5 tis., možná by šel trochu dolů. [zvirata.bazos.cz]

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 04.02.2017 10:47
     

    Aha. Pro mne nedostižné obojí. tak budou doma, jako dosud

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 05.02.2017 19:36
     
    kontejner.jpg



    drahus napsal(a):

    Aha. Pro mne nedostižné obojí. tak budou doma, jako dosud

    ......Drahuš, je to blbý nápad, ale jak mají Vietnamci ty drátěný koše, PODOBNÝ tomu na fotu, sehnat 2 kusy a dát ten druhý vzhůru nohama , upravit dvířka, tak by se to dalo řešit. Tenle je malý, jsou i větší a taky různé kontejnery na papír, třeba někde budou vyřazovat

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.