neděle 28. dubna, 22:21 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Status: expert

Vychytávky pro kočky

Datum: 14.11.2011 10:04
 

Místečko kde si předat zkušenosti s vynálezy pro kočky a jejich pány



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 20
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 02.04.2016 17:19
     

    Je to pěkné. Naše mají koulodráhu a s tou je taky sranda. Nejraději si hrají (honí se a perou) samy. Dupou, jak koně, lítají z kuchyně do ložnice, pod stropem kolem celé místnosti, pak do obýváku nahoru na komodu a zpět do kuchyně. Každý večer a někdy i ráno je to u nás, jak na závodišti. Nejvíc líto je to Neronkovi, který by se moc rád zúčastnil, ale nesmí grinning smiley love smiley

    Takže už žádné další vymoženosti nehrozí winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vychytávky pro kočky

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 02.04.2016 17:29
     

    Koulodráha byla u nás čirý propadák, ale tohle by mohlo fungovat. Venca je taky nezmar, jenžže Lula je už starší dáma a jeho provokace ji akorát tak obtěžují.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 02.04.2016 20:46
     

    Já bych se bála, že jim to vyšvihne oko sad smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 03.04.2016 13:31
     

    Ovšem tady jsou nádherný kočičandy u toho vynálezu

    [www.youtube.com]

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 03.04.2016 16:13
     
    p3250024.jpg

    u nás poslední dobou vede jako hračka elektrikářská stahovací páska, koulodráha se neujala a Čendovi hrátky jsou Terezou ignorovány, tenhle provázek by mohl zabodovat

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 19.04.2016 20:44
     



    Majka napsal(a):

    Ovšem tady jsou nádherný kočičandy u toho vynálezu

    [www.youtube.com]

    Ty strakaté jsou snad savanní kočky, ne? Jsou nádherné

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 28.07.2016 13:13
     

    ... nemáme někdo zkušenosti se sítí pro kočky na balkoně?.......pro kočky asi OK, ale já bych si připadala jako opice v ZOO

     
  • Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 09.08.2016 21:34
     
    img_20140909_085001.jpg
    Další fotografie:

    Kordulko,

    místo sítě jsme dali tohle pletivo. Jen v oknech do ulice. Je hodně rušná.Do zahrady chodí volně. Na sídlišti jsme měli kocoury také. Nad úroveň zábradlí po celé délce balkonu asi 30cm. Když skočili na zábradlí, nehrozilo, že přepadnou. A navíc se jim tam špatně sedělo. A nikdy nezkoušeli přelézat.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 09.08.2016 22:14
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko,

    místo sítě jsme dali tohle pletivo. Jen v oknech do ulice. Je hodně rušná.Do zahrady chodí volně. Na sídlišti jsme měli kocoury také. Nad úroveň zábradlí po celé délce balkonu asi 30cm. Když skočili na zábradlí, nehrozilo, že přepadnou. A navíc se jim tam špatně sedělo. A nikdy nezkoušeli přelézat.

    ......tak nějak to máme na balkoně nyní, takový parádní plůtek ze zeleného pletiva

     
  • Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 09.08.2016 22:49
     

    Aha, už mi došlo.Myslelas jako zábavu. Nejsem si jistá, že by došlo ocenění na delší čas. Za douhé roky, co kočky máme, jsem došla k závěru, že dlouhodobě neužívají žádnou vymoženost jim pořízenou. Dříve tolik věcí nebylo, teď je z toho byznys. Tomu propadla dcera a tahle poslední trojice dostala všechno možné. Radost byla krátkodobá. Když stále okupovali jídelní stůl, bylo jim pořízeno šplhadlo skutečně impozantních rozměrů, je už tak vychytané, že se dají svlékat a prát polštářky, lze to skutečně dobře udržovat. Je tam něco jako budka.Lehadla i jakoby zavěšené polštářky. Byli z toho nadšeni tak 14 dnů. Následoval návrat na stůl a místa, která si sami vyberou. Skříně, truhlíky, krabice, které náhodou někde zůstanou chvíli ležet.A můj muž brblá, nač tam ten strašák, šplhadlo, překáží. winking smiley Ani drápky si tam moc nebrousí. U sítě bych si tipla, že by byla spíš inspirací k tomu, aby začali šplhat po záclonách. To zatím nedělají.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 09.08.2016 23:10
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Aha, už mi došlo.Myslelas jako zábavu. Nejsem si jistá, že by došlo ocenění na delší čas. Za douhé roky, co kočky máme, jsem došla k závěru, že dlouhodobě neužívají žádnou vymoženost jim pořízenou. Dříve tolik věcí nebylo, teď je z toho byznys. Tomu propadla dcera a tahle poslední trojice dostala všechno možné. Radost byla krátkodobá. Když stále okupovali jídelní stůl, bylo jim pořízeno šplhadlo skutečně impozantních rozměrů, je už tak vychytané, že se dají svlékat a prát polštářky, lze to skutečně dobře udržovat. Je tam něco jako budka.Lehadla i jakoby zavěšené polštářky. Byli z toho nadšeni tak 14 dnů. Následoval návrat na stůl a místa, která si sami vyberou. Skříně, truhlíky, krabice, které náhodou někde zůstanou chvíli ležet.A můj muž brblá, nač tam ten strašák, šplhadlo, překáží. winking smiley Ani drápky si tam moc nebrousí. U sítě bych si tipla, že by byla spíš inspirací k tomu, aby začali šplhat po záclonách. To zatím nedělají.

    ...... Ne chtěla jsem sítě , aby mě kočky nespadly, to pletivo máme asi jen 50 cm nad zábradlí, jsem nervozní když jsou na balkoně. Jinak se u nás žádná vymoženost co se hraček týká není.Máme sice koulodráhu, ale ta se nechytla a jen překážela. To uvázaný provázek na židli, to je věc. Krabice u nás také mají úspěch a na stůl chodí normálně. Ten nový kocour vyleze i na sektorku eye rolling smiley. ... ....

     
  • Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 09.08.2016 23:25
     

    Zvířeti člověk do hlavy nevidí. Nakonec ani lidem ne. Skoro dvacet let jsme měli na balkoně tyhle plůtky. Teď v baráku taky není přes celé okno. Nikdy to nezkoušeli a nespadli. A že i tady lehávají u těch plůtků a mají mnohem víc místa a mohli by to zkoušet, Zkoušejí všechno možné a nemožné.Tohle je tak nějak tabu.Ale ne vtloukané. Prostě to mají v sobě. Kočkám se těžko poroučí. smiling smiley Myslím, že můžeš být klidná.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 10.08.2016 08:23
     

    Regino, ty kočiny jsou nádherný thumbs down ,...dej prosím ty fotky do koček

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 10.08.2016 15:07
     

    Doporučuji tuto hračku, je bezkonkurenčně nejlevnější z těch, co mají stejný princip. A dnes je poštovné zdarma. Vaše kočka vám bude vděčná

    [www.tchibo.cz]

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vychytávky pro kočky

    Datum: 10.08.2016 15:22
     
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.