neděle 28. dubna, 19:12 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Evca
Status: expert
www.evciny-stra..

Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

Datum: 13.02.2010 19:17
 

U nás se toho najdeeye rolling smiley eye rolling smiley počínaje King Gymem,který sloužil původnímu účelu asi měsíc,pak se původní účel změnil na sušák prádla a nyní je využíván jako drápátko pro kocourastydlin smiley ,přes závěs do obýváku z kterého jsem v obchodě padala nadšením a doma po pověšení hrůzou(leží kdesi zapomenut ve skříni),dále V krouhač,ten jsem před několika lety sebrala tchýni,páč je napůl chromá a je jí k ničemu (mě taky,ještě jsem ho ani nevybalila),lis na brambory a hlavně-lis na česnek.Ty mám 4eye rolling smiley nepoužívám ani jeden.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 5 z 8
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 07:48
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 08:28
     

    jo jo Evčí pošli, porovnám zaoblenígrinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 09:10
     

    Já si strašně přála kolečkový brusle a ted se na ně jen práší eye rolling smiley projely se 3x a ted to mám pořád na talíři...tak třeba to už letos klapne grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 09:22
     

    hele je lepší furt , že leží než jako naše sousedka.....koupila si je, vyjela na nich prvně a okamžitě zlámaná rukathumbs up

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 12:17
     

    Já jsem loni na podzim všechny ty pro mně nepotřebný krámy odvezla do azyláku. Alespoň poslouží někde jinde

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 19:07
     

    Mám doma udělátek i hejblátek fůru, ale nikdy jsem neuvažoval ani na okamžik, že bych se toho zbavoval. Pravda, zabírají neskutečně místa, ale ve vhodný okamžik, jako když najdeš smiling smiley smiling smiley smiling smiley , jinak kuchyňské "pomocníky" pořizujeme s rozvahou. Není v naší domácnosti žádný, který by nebyl využit alespoň na 80 %. Ale o sušičce ovoce již delší dobu uvažuji, kolikrát není kam dát "přebytek" úrody, když už je špajzka plná zavařenin.eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 19:08
     

    Hele,Carlosi,že ty patříš (stejně jako můj chlap)mezi hraboše,kteří nic nevyhodí se slovy to se ještě může potřebovatconfused smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 19:12
     

    Nářadí vyhodí jen blbec tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 19:22
     

    Já nemyslím jen nářadísmiling smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 19:25
     

    tak to zase já ne-e, jen uchovávám věci běžné potřeby, které se opravdu dají použít zřídka ale nezabírají až tak místa. Vždyť díky "uchovávání" jsem si mohl vyrobit náhradní šroub pro nový konferenční stolek (dodaný neměl závit) a jednu nožičku díky uchovaným závitovým dříkům spolehlivě upevnit, protože dodaná byla krátká .......

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 19:26
     

    U nás to je naopak,já nejen schraňuji,ale mám tendence staré haraburdí domů ještě tahat grinning smiley.Ale některé kousky jsou docela vzácné smiling smiley.

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 19:28
     


    hanach napsal(a):

    U nás to je naopak,já nejen schraňuji,ale mám tendence staré haraburdí domů ještě tahat grinning smiley.Ale některé kousky jsou docela vzácné smiling smiley.


    no jo, ale to už je spíše kategorie sběratelství smiling smiley smiling smiley smiling smiley

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 19:55
     


    carlos napsal(a):

     

    hanach napsal(a):

    U nás to je naopak,já nejen schraňuji,ale mám tendence staré haraburdí domů ještě tahat grinning smiley.Ale některé kousky jsou docela vzácné smiling smiley.


    no jo, ale to už je spíše kategorie sběratelství smiling smiley smiling smiley smiling smiley

    Viď?A doma mi tvrděj,že jsem vetešnice,když si donesu krásnej starej uhlák,nebo bezvadnej starej plechovej džbán grinning smiley grinning smiley.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 20:32
     


    suee napsal(a):

    Já si strašně přála kolečkový brusle a ted se na ně jen práší eye rolling smiley projely se 3x a ted to mám pořád na talíři...tak třeba to už letos klapne grinning smiley

    počkeeej, tebe neberou in-liny???? Kde se stala chyba? Já jsem na nich přímo závislá! eye popping smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 15.02.2010 20:33
     


    iriska napsal(a):

    hele je lepší furt , že leží než jako naše sousedka.....koupila si je, vyjela na nich prvně a okamžitě zlámaná rukathumbs up

    No to já vyjíždím jak rytíř v plné zbroji! Chrániče všude, kam oko pohlédne smiling smiley. Ještě bych potřebovala nějaký "prdelový" grinning smiley.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.