sobota 27. dubna, 20:20 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Blanch
Status: nováček
Klikni pro filtrování

Trocha fekálna při obědě

Datum: 14.03.2009 15:54
 

Každým nanometrem svých chuťových pohárků si vychutnáváte šťavnatost kuřecího stehýnka. Vnímáte, jak dozlatova jsou opečená, jejich vůně ladí vašemu nosu, jazýček se nemůže nasytit a Pavlovův reflex potvrzuje svou přítomnost.

Ta rýže se dnes taky vydařila. Nelepí a není přesolená, idylka momentu nasycování...

Když v tom... To přijde.

 

„Měla by se vyvézt žumpa... začíná zavánět."

„Já nic necítím..."

„Ne? Tak to máš opravdu mizerný čich... Ty hovna cítím až sem..."

 

Připadá vám to povědomé?

Taky se u vás záhadným způsobem začne probírat tato tématika jedině zásadně, když večeříte či obědváte?

 

„Zahrada je plná hoven od psů, už by se to mělo posbírat..."

„Je vidět, že se holky mají dobře a mají zdravý trávicí systém. Jsou samá mrkev..."

 

Dobrou chuť přeje Vitana.

 

Trocha fekálií při obědě, kdo by o to nestál, že? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: Blanch
    Status: nováček

    Re: Trocha fekálna při obědě

    Datum: 20.03.2009 18:53
     

    Majko, tak číča... kočičí láska, no, važ si toho, kočky jsou přecejen tak nestálé grinning smiley

     

    Moucha, no mňam... troška proteinu smiling smiley i s bonusem smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Trocha fekálna při obědě

     
     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Trocha fekálna při obědě

    Datum: 15.02.2011 07:27
     

    debata ze života, u nás se řeč spolehlivě stáčí na manipulaci s hnojem - navézt, vyvézt, srovnat, zarýt grinning smiley.

    Kdy jindy si o tom pohovořit, že ano? spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Trocha fekálna při obědě

    Datum: 15.02.2011 07:30
     

    Však taky všechno, co u oběda slupneme, nakonec skončí v žumpě, tak co spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Trocha fekálna při obědě

    Datum: 15.02.2011 07:40
     

    Tomu se říká koloběh v přírodě.

     
  • Status:

    Re: Trocha fekálna při obědě

    Datum: 15.02.2011 10:19
     

    Jednou jsme se vraceli z celnického bálu na Folmavě. Musel jsem mít v krvi zbytkáč jak hrom a pan režisér Kabelík s chotí na tom byli stejně. Zastavil jsem ve vyhlášeném motorestu Na bouchalce a objednali jsme si jediné co opilecký žaludek zvládne - česnečku. Než nám ji přinesli, pan režisér mi vyprávěl co budeme točit příští týden v nemocnici v Olomouci u pana profesora Šerýho. To je vám, Honzíku, taková zvláštní nemoc, to člověk něco sní a po chvíli se mu to co spolknul vrátí zase do pusy, jako u krávy a on to polyká znovu. Paní režisérová zmizela na WC a když se vrátila, polévka byla na stole a ta dáma zcela nedámsky pravila panu režisérovi: Sežer si to sám, prase! Od té doby vím, že o divertiklech jícnu se před a při jídle nemluví!

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Trocha fekálna při obědě

    Datum: 15.02.2011 11:12
     

    tak tady jsem se zasmála.....

    se mi jednou stalo v restauraci při obědě.....dala jsem si zelí a v něm byla krásná zelená masařka, na to jsem přišla až po chvilce.....no ztuhla jsem a volala číšníka....se omlouval jak nevím co a donesl mi štamprdli něčeho ostrého, abych se vzpamatovala...prý na účet podniku....no oběd jsem platit nemusela. Řeči o čemkoliv při jídle mi nějak nevadí, ale jíst mouchy nebo červíky v jídle nemusímnono smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Trocha fekálna při obědě

    Datum: 15.02.2011 11:28
     

    Cha, to já našla taky takovu pěkně chutnou mouchu v Bernarticích v hospodě v polívce. Když přišel číšník, tak mu to ukazuju a on se zmoh jen na to, jestli mi má jako přinýst novou. Tak jsem mu uctivě poděkovala, že se jistě vyvařila v celým hrnci. O nějaké omluvě nebo obědu zdarma!!! jsem si mohla dát akorát znát. No a od té doby jsme tam na jídle nebyli.

     
  • Status:

    Re: Trocha fekálna při obědě

    Datum: 15.02.2011 11:59
     

    Takový prkotiny, jako moucha v jídle, nás bývalé trampíky nemůžou rozhodit. V Orlických horách pravidelně vystupoval kouzelník Kellner, ten odmítal jíst jakoukoliv uzeninu. V době kdy nemohl vystupovat, pracoval ve výrobně uzenin a tak v každém kousku uzeniny viděl rozemletýho potkana.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Trocha fekálna při obědě

    Datum: 15.02.2011 13:14
     

    Honzo, co oko nevidí, srdce nebolí, to je moje heslo. Takže sežeru i potkana, jen když ho tam nenamelou přede mnou.

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.