pondělí 29. dubna, 13:18 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Texty písní

Datum: 03.01.2007 13:00
 

Dejte k dobrému nějaký text, který se vám líbí, zaujal vás, probudil ve vás nějakou vzpomínku....

Tak vedle jsem zmínila hit našeho mládí Kanárek od Visacího zámku.

[jesterky.skauti.cz]

 

A teď třeba toto:

[zpevnik.ic.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 13
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Texty písní

    Datum: 28.05.2009 23:59
     

    Anděla jsem slyšela onehdá z rádia a šla jsem to zesílit,esli jako slyším dobřegrinning smiley grinning smiley grinning smiley Moc mě to nenadchlo thumbs up /zlatý Kájá / winking smiley grinning smiley .No jo,krize středního věku klepe na dveřeeye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Texty písní

     
     
  • Status:

    Re: Texty písní

    Datum: 29.05.2009 08:55
     

    Dobrej klip! Dokonce je i rozumět textu a ten je i vtipnej.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Texty písní

    Datum: 29.05.2009 09:43
     

    Baže, povedený kus. thumbs downŘekla bych, že existence klipu posouvá obsah textu ještě o třídu výš.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Texty písní

    Datum: 29.05.2009 10:37
     

    Jo, a myslím, že z odrhovaček smiling smiley je dobrá i tahle:

     

     
  • Status:

    Re: Texty písní

    Datum: 29.05.2009 11:03
     

    Výborný texty má Záviš. Ale dávat vám ho sem nebudu, neb by mnoho z vás bylo značně pohoršeno. grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Texty písní

    Datum: 29.05.2009 11:41
     

    Máš recht, Padlý filosof je ve své obhroublosti moudrý muž..

     
  • Status:

    Re: Texty písní

    Datum: 29.05.2009 12:25
     

    Hanulko, krásně napsáno. thumbs downNěkomu (nebo spíše většině) přijdou jeho texty až extrémní, ale mně se ta jeho přímočarost líbí. Navíc to k jeho hlasu opravdu pasuje. smiling smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Texty písní

    Datum: 29.05.2009 15:27
     

    Hanule moc pěkná odrhovačka a Anděl taky super.... nevadí mi tvrdší texty, ty také patří k životu.... ikdyž na to nevypadám, miluji tvrdší muziku a k té patří i přímočaré texty. Když jsem v konci s dechem, tak si pouštím právě tyto písničky.... nějak mě nabudí a nastartují do dalšího dne... když se mi chce řvát, dostane mě z toho jenom tvrdá muzika (hihi někdy i klacek)... hihi jéééééééééé, se do toho zamotávám..... tím klackem jsem samozřejmě myslela jenom a jenom kus dřeva grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley.... se picnu, fakt... člověk chce něco vysvětlit a potom plkne pořádnou ptákovinu a ne a ne se z toho vymotat grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Texty písní

    Datum: 29.05.2009 16:12
     

    Skrbličko, přesně víím, co myslíš, takže jak to jen nazvat, že - pokud jsou pomalé ploužáky oplodňováky, tak tyhle povzbuzující odrhovačky třebas nakopáváky. grinning smiley Zde hezky shrnuto (má oblíbená oční pasáž bohužel vypísknuta, ovšem vážně nic těžkého k domyšlení, i když cenzorský zásah zbytečně thumbs upkazí písničku):

    [www.hlasite.eu]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (29.05.2009 16:15)
     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Texty písní

    Datum: 29.05.2009 19:54
     

    Hanul, pěkná, fakt pěkná.... musím přiznat, že jsem ji slyšela poprvé, ale vedle mě na PC sedí pan domácí a hned si zpíval nahlas.... tak na něho čučím, odkud to zná.... no na rádiu Hey, ji prej hodně hrají... a on v autě nic jinýho neposlouchá grinning smiley grinning smiley grinning smiley jsme stejně ujetí.... naštěstí grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Texty písní

    Datum: 29.05.2009 20:03
     


    Hanule napsal(a):

    Baže, povedený kus. thumbs downŘekla bych, že existence klipu posouvá obsah textu ještě o třídu výš.

    tak s tím naprostý souhlas, "nosatku" prostě žeru! thumbs down thumbs down thumbs down, ona je fakt skvělá!

     
  • Status:

    Re: Texty písní

    Datum: 29.05.2009 20:07
     

    Jé, Hudba Praha... Tuhle písničku jsem už neslyšela, ani nepamatuju. smiling smiley thumbs down

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Texty písní

    Datum: 29.05.2009 20:11
     

    Já jedině v podání Telegrafu.. winking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Texty písní

    Datum: 29.05.2009 21:56
     
    Uff...sice som pred chvilou pridala inde "zabavny text"...a aj predchadzaujce ukazky su "krasne" na pozdivhnutie ducha......takze tu si dovolim pridat nieco uplne ine.... totalne depkovatelne... eye rolling smiley
    ...ale text povazujem fakt za uzasny... smoking smiley
    [url]
    [/url]
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Texty písní

    Datum: 09.06.2009 22:14
     

    [www.novinky.cz]

     

    Nohavica

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.