pondělí 29. dubna, 17:19 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: lordicek
Status: nováček

SYROVÁTKA

Datum: 10.11.2009 22:52
 

Dobrý den,mám dotaz,na který jsem nikde nenašla odpověď.Dietu L.Kořínkové držím úspěšně již 17 let.Podařilo se mi tak shodit 20kg a nyní si jen váhu udržuji.Ráda zkouším nové věci,ale toto nevím kam zařadit.Jedná se o zařazení SYROVÁTKY.Zda správně patří do zvířátek ( živočišná ).Děkuji za radu. coffe smiley please smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: SYROVÁTKA

    Datum: 12.11.2009 14:38
     

    Já taky piju tu bez příchutí a taky horkou,je moc dobrá!! thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: SYROVÁTKA

     
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: SYROVÁTKA

    Datum: 12.11.2009 14:54
     

    Sirovátku docela také mohu,v létě je to velice osvěžující.Ale mnohem lepší je Valašská kyška,tu každý den kupuji v Kauflandu.Skoro jako jogurt bez tuku.S dvěma rohlíky stači i k večeři.

    JABRAKA

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: SYROVÁTKA

    Datum: 12.11.2009 21:36
     

    Syrovátku mám také ráda.. mls smiley ... neochucenou..zrovna minulej tejden jsem kupovala dvoje balení... winking smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: SYROVÁTKA

    Datum: 12.11.2009 22:03
     

    Tak nevím o jaké kupované syrovátce mluvíteconfused smiley , ale ještě před půl rokem jsem si ji dělala doma z pravýho, živýho mlíka od pravých kraviček mýho kamaráda.mls smiley mls smiley mls smiley . nejen že byla výborná studená když bylo teplo, ale taky jsem s ní zadělávala chleba v pekárně.

    Bohužel, rodina na kamaráda zatlačila a on dal kravičky pryč.sad smiley a já přišla o čerstvý, živý mlíko, smetánku, tvaroh a syrovátku.thumbs up

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: SYROVÁTKA

    Datum: 12.11.2009 22:10
     

    Helčo, prodávají sušenou..a je moc dobrá.. thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (12.11.2009 22:10)
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: SYROVÁTKA

    Datum: 12.11.2009 22:54
     

    Lado, kde jí prodávají? V lékárně?

     
  • Status: expert

    Re: SYROVÁTKA

    Datum: 12.11.2009 23:14
     

    Helí při představě tučnýho, živýho mlíka se obracím naruby, jediný co jsem schopna pozřít je to nejhorší odtučněný umělý. Mlíko jsem nepila ani jako kojenec.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: SYROVÁTKA

    Datum: 13.11.2009 09:55
     

    trošku z jiného soudku...asi v 13 letech jsem strávila týdem v nemocnici ve vrchlabí, kde jsem se každý den koupala v syrovátce! pokus o vyléčení ekzému, na kůži to mělo dobrý vliv, pak jsme ji ještě chvíli kupovali domů, ale jak už dávno vím, příčina ekzému se tím neodstraní. Každopádně to tam pro mě bylo utrpení, celý týden úplně sama s dvouma pubertakama v pokoji, daleko od rodiny a vlastně mi nic nebylo. Stejně jsem musela podstupovat všechna klasická nemocniční vyšetření sad smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: SYROVÁTKA

    Datum: 13.11.2009 10:21
     


    jaja99 napsal(a):

    Helí při představě tučnýho, živýho mlíka se obracím naruby, jediný co jsem schopna pozřít je to nejhorší odtučněný umělý. Mlíko jsem nepila ani jako kojenec.


    Jáji a já zase miluju sklenici smetany a k tomu přikusovat krajíc ementálu.mls smiley mls smiley mls smiley grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: SYROVÁTKA

    Datum: 13.11.2009 14:33
     

    Evano u nás ji maj v sámošce, jinak určitě v každé zdravé výživě a podobně..

    [www.lekarna.cz]

     

    [www.zdrave.cz]

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: SYROVÁTKA

    Datum: 08.12.2009 01:56
     

    U nás se pije mléko ve velkém. Všechny děti i v dospělosti si ho s chutí dají, ale snaše se taky obrací žaludek jen při pohledu na ně. Jo a tu syrovátku (tedy sušenou) tu někde mám, úplně jsem na ni zapomněla. Musím ji ochutnat.Pila jsem ji jako dítě u babičky, která si s ní celý život omývala obličej. Pleť měla až do stáří hezkou, tak to určitě zklidňuje i ekzémy. Věra

     
  • Status: nováček

    Re: SYROVÁTKA

    Datum: 31.01.2010 10:00
     

    doufám že mi dovolíte se k Vám připojit snažím se zhubnout a nejlépe mi vyhovuje dělenka a jsem moc ráda že jsem narazila na Vaše stránky jsou tam výborné recepty a co se týká té syovbátky koupila jsem s čokoládovou příchutí a je výborná

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: SYROVÁTKA

    Datum: 31.01.2010 15:01
     

    PavelMagnusek

    Jestli se chceš připojit na diskuzi k dělené stravě tak je to tady [www.week.cz] jseš na diskuzi o syrovátce.Klidně přijd a připoj se,radí tě mezi námi uvidíme!! flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley !

     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: SYROVÁTKA

    Datum: 02.02.2010 21:45
     

    ted tady ctu o te syrovatce tak do ni asi pujdu take myslim ze mi bude chutnatspinning smiley sticking its tongue out thumbs down

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: SYROVÁTKA

    Datum: 02.02.2010 22:17
     


    LadaB napsal(a):

    Evano u nás ji maj v sámošce, jinak určitě v každé zdravé výživě a podobně..

    Ladosmiling smiley děkuju za informaci. Objevila jsem ji až dnes, skoro po třech měsících, a to jen proto, že byla diskuze vytažena odněkud ze záhrobígrinning smiley ...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.