sobota 4. května, 07:55 Svátek má Květoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert

Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

Datum: 20.07.2008 13:46
 

Já vím, ze se to spatne odhaduje,ale mate me, ze moje díte má jenom bolesti hlavy a zatím 38 teplotu. Nebyl na slunícku, není nachlazený,prujem taky nemá, ale byli jsme vcera dopol. na bazéne, krytém, je tam ozonovaná voda, bez chloru. Jestli tam neco nemohl chytnout?sad smiley

Znáte neco podobného?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 5 z 6
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 02.08.2008 22:43
     

    Didi, tak u nás je tohle taky bez problémů, u obou. U mladšího byl chvíli boj třeba se sirupem, ale už si zvykl, takže taky dobrý. Na tohle jsou zlatý - braní léků, injekce, s ničím žádný štráchy thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

     
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 02.08.2008 22:46
     

    U nás cípky probíhaly tak do 2 let, pak uz nikdy. Sirup jeste tak spolkne a ockování nás ceká po letech, kdy nemohl zdrhnout v zime. No to snad prezijem.smiling smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 02.08.2008 22:50
     

    Jsou jí 4 roky. Zlatá to jo, to fakt je, když je nemocná snaší to vždycky hrozně statečně. Ona je vůbec taková rozumná na svůj věk.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 02.08.2008 22:53
     

    Amee: to jsou proste holky!thumbs down winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Verusicka

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 03.08.2008 08:46
     

    Ahoj zrovna včera mě začala šíleně bolet hlava a teplota skoro 39 dneska se vzbudím a nic.Tak tady zjištuji co by to tak mohlo být už jste na něco přišly???

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 03.08.2008 09:14
     

    Tak v noci vystoupala horečka ke 40cítce. Ve čtyři ráno jsem napouštěla vanu chladnou vodou a hrála si s Denčou ve vaně. Jsem nevyspalá, ale to nevadí, hlavně že to zabralo. Teď holčička dospává noc. A já tu sedím u kafe úplně vyřízená.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 03.08.2008 09:37
     

    Amee: a jejesad smiley Snad to bude dobré, drzím palce. My uz jsem v pohode a frcíme odpoledne do Cech. A nemuzes si taky na chvíli lehnout, kdyz mala spí?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 05.08.2008 21:12
     

    Amee, už je Denča o.k.?

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 05.08.2008 21:21
     

    Denča bere antibiotika. Dneska už je naprosto O.K. Nejvíc se mi líbí, když doktoři hlásají, milé maminky nevyžadujte antibiotika. Šup a strkají je dětem na počkání. Říkala jsem doktorce na pohotovosti, že žádné jiné příznaky než horečky nemá. Ale jí se zdálo, že má červené mandle. Holka si na bolest v krku nestěžuje, jí úplně normálně. Tak nevím sad smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Petulka Zunková

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 30.07.2009 00:29
     

    Ahoojky když to tak čtu tak přemýšlím co by to mohlo být. Já mívám bolesti hlavy ale bez horeček. Taky jsem u kluka zažila afty v puse a stačila jen genciálka. Já mám s dětma taky zažito... Holka mě léky při horečkách zvracela tak jsem používala jen čípky a u kluka nemám problém s ničím tam když má horečku, napustím mu chladnější vanu a do druhého dne je fit zato mužský když si je mu zle a dá si vanu tak je mu ještě hůř. Tělo je individuální proto jeden snese něco co druhý ne. Navíc jsem objevila firmu která nabízí potravinové doplnky kterí vrací tělo do původního stavu navíc mám vyzkoušený i vápník a zinek (na imunitu) a můžu říct super. Proto bych ho doporučila i při horečce a bolesti hlavy spolu s vápníkem pro děti. Pokud by někdo chtěl poradit stačí polat email

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 30.07.2009 06:46
     

    Tady není striktní zákaz reklamy - můžeš firmu nebo její ověřený výrobek napsat jmenovitě rovnou tady. Taková nabídka, jak jsi to podala, zavání reklamou hlavně pro tebe a to už vadí. Věra

     
  • Autor: dexinka
    Status: nováček

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 17.11.2009 14:21
     

    Tiens - čínská medicína stará 5000let.

    Naše preparáty jsou vyvážené na energetické úrovni na zásadě harmonie Jin a Jang. Vypracované na tisícileté zkušenosti. Bez chemického zpracování.

    ...jsou pohodlné při užívání nemají vedlejší účinky...prodloužená doba účinku, účinek přetrvá i po využití...neobsahují stimulátory, hormony a tendenci k návyku...kombinace jeden s druhým v různých poměrech...kombinace se všemi syntetickými léky...kombinují se s fyto- a homeopatickými preparáty...disponují normální kyselo-alkalickou rovnováhou pH...obsahují aminokyseliny, výživné látky, vitamíny, mikroelementy, bohaté na kolageny a fosfoproteidy...vysoký obsah kalcia, které se lehce vstřebává 95-98% na iontové úrovni.

     

    Prevence při:: ...obezita, porucha tukové výměny...cukrovka...chronická zácpa, špatné vyprazdňování...hemeroidy, trhliny konečníku...detoxikace organismu...otrava a práce ve škodlivém prostředí...bolesti hlavy a migrény...léčby zhoubných novotvarů-nádory (prsu)...rozšíření žil, vředy dolních končetin...při tvorbě kamenů...choroby srdce...snížení cholesterolu...chronická únava...záněty různého původu...zvýšení imunity...atopické ekzémy...otoky končetin...popáleniny, rány...křeči v nohách a těle...nespavost...streptokok, stafylokok...při chemoterapii...roztroušená skleróza...revma-bolest kloubů...zlomeniny...symptomy klimaktéria...neplodnost...očista krve...špatná paměť...krevní tlak...zápach z úst...onkologie...epilepsie...nemoci jater, žlučníku...žaludeční vředy...alergie, astma...mrtvice...funkce ledvin...

    Firma Tiens nabízí okamžitou slevu na preparáty 25-49% za váš odběr. Peníze jsou posílány na Váš účet - odměna za Vaši důvěru v NÁS. Mohu pomoci? Napište Váš zdravotní problém a spolu najdeme řešení, jak vám pomoci .

    Preparáty posílám na dobírku s přesným návodem na použití za poradenství doktora. Hodně zdraví všem. Dana 775/994419flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 17.11.2009 14:26
     
    Uff...dexinko, cim viackrat sem prekopirujes chvalospevy na ponukany produkt do roznych temtatickych diskusii, tym to je viac kontraproduktivne...a posobis menej presvedcivo..
    Hm...asi si nepresla tym spravnym marketingovym skolenim.....resp. nepoznas to spravne "sedliacke"...ze menej je niekedy viac.. smoking smiley
     
  • Autor: emma
    Status: nováček

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 17.11.2009 14:50
     

    Dexinko, ano méně je někdy více, ale zase vím, jak výborná tato medicína je a na kolik druhů zdravotních problémů je schopna lidem pomoci. Nemyslím si, že na naspsání prevencí je něco špatného... Takže třeba se v tom někdo najde a bude spokojený jako já a moje rodina. Měj se...

     
  • Autor: dexinka
    Status: nováček

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 17.11.2009 14:57
     

    smiling smiley ...ano, ano, ale zase něco naše medicína schopna léčit není a máme díky těmto preparátum výborné výsledky:-)...děkuji za názor. Hodně zdraví.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.