sobota 4. května, 13:03 Svátek má Květoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert

Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

Datum: 20.07.2008 13:46
 

Já vím, ze se to spatne odhaduje,ale mate me, ze moje díte má jenom bolesti hlavy a zatím 38 teplotu. Nebyl na slunícku, není nachlazený,prujem taky nemá, ale byli jsme vcera dopol. na bazéne, krytém, je tam ozonovaná voda, bez chloru. Jestli tam neco nemohl chytnout?sad smiley

Znáte neco podobného?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 2 z 6
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 20.07.2008 18:28
     

    Didi, pokud mu to nepůjde dolů nebo to stoupne, dej mu studený zábal nebo vlažnou až studenou sprchu, to by mělo zabrat.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

     
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 20.07.2008 18:31
     

    Mihule, uz jsem o tom premýslela, ale to bude asi revu.winking smiley Nechtel ani studenou zínku na hlavu.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 20.07.2008 18:36
     

    Didi, mým dětem pomáhá zábal na nohy,první okamžik je sice šok, ale pak je to úleva smiling smiley , takže vydržej a je jim to příjemný.

     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 20.07.2008 18:37
     

    Jasně že je to napřed šok, to se nedá nic dělat, když je tělíčko přehřáté sad smiley Pokud to vezmeš sprchou, tak je potom zabalíš do ručníku a bude zase dobře flower smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 20.07.2008 18:51
     

    Tak já to jdu napred zkusit s tema nozickama. Ale trochu mu klesla, ted má 38,8.Tak uz je má.

     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 20.07.2008 18:52
     

    Prima winking smiley

     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 20.07.2008 23:48
     

    Jak je Didi? Už je to lepší? confused smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 20.07.2008 23:50
     

    Mihul, díky za optání.Moc ne. Ted se vzbudil, je celý horký, v 8 jsem mu dala detký paralen, ale vsechno vyzvracel, ale aspon se ted napil, celý den nic nejedl a bohuzel ani nepil.Kdyz to do zítrka neklesne, tak jedem k doktorovi.

     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 21.07.2008 00:01
     

    Dej mu studený zábal a jestli máš tak studenou Coca colu, Pepsi nebo Kofolu. Vypadá to šíleně, ale mi to opravdu pomáhá když je mi hodně zle, poradila mi to jedna paní když jsme byli na poušti, jezdili tam džípy a já málem zdechla... sad smiley Bylo mi fakt hrozně a představa, že se mám napít něčeho tak hnusného, lepkavého a sladkého, mi udělala ještě více nanic, ale řekla mi několik důvodů: je tam cukr - dodá ti energii, je tam kofein, povzbudí tě, je to studené, ochladí tě. Fakt jsem si koupila Coca colu, byla dokonce jen vlažná, na poušti zázrak, to ti řeknu. A musím uznat, že ženská měla pravdu, pomohlo mi to! Dodneska jsem jí za tu radu vděčná a na delší cesty a když je mi zle, si vždycky loknu Coly a uleví se mi flower smiley 

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 21.07.2008 00:04
     

    Colu bohuzel nemáme,nikdo to u nás nepije, zábal jsem mu predtím dala, ale moc dlouho to nevydrzel, ted nevím, zase usnul a vypadá celkem klidne, tak ho nechci budit, aby neplakal. No ale kdyz nic nepomuze, tak budu muset.

    Jinak vím, ze cola se dporucuje i pro zvracení, tak ji zítra koupím.

     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 21.07.2008 00:06
     

    Aspoň něco, tak držím pěsti flower smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 21.07.2008 00:11
     

    Díky, uz jsem si poslední dobou zvykla, ze nemarodil, ve skolce jich bylo málo,ale az pujde ted do skoly, tak to bude asi horsí.

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 21.07.2008 00:33
     
    mimi8.gif

    ahoj, didi, teď to teprva čtu, může to být tzv. bezdůvodná virozka, aby malej nebyl dehydrovanej tak uvař černej čaj, hodně silnej a hodně ho oslaď, i když spinká, tak lehce mu malou lžičkou zavlažuj pusinku, aby měl vlhko v puse, pokud má horečky, tak můžeš po 3 hod. kombinovat detské sirupy na teplotu, nevím co je u vás k dispo, hlavně ať spinká, spánek taky léčí, držím palečkya dej vědět

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 21.07.2008 00:33
     
    mimi8.gif

    ahoj, didi, teď to teprva čtu, může to být tzv. bezdůvodná virozka, aby malej nebyl dehydrovanej tak uvař černej čaj, hodně silnej a hodně ho oslaď, i když spinká, tak lehce mu malou lžičkou zavlažuj pusinku, aby měl vlhko v puse, pokud má horečky, tak můžeš po 3 hod. kombinovat detské sirupy na teplotu, nevím co je u vás k dispo, hlavně ať spinká, spánek taky léčí, držím palečkya dej vědět

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Bolesti hlavy a teplota, z ceho?

    Datum: 21.07.2008 00:33
     
    mimi8.gif

    ahoj, didi, teď to teprva čtu, může to být tzv. bezdůvodná virozka, aby malej nebyl dehydrovanej tak uvař černej čaj, hodně silnej a hodně ho oslaď, i když spinká, tak lehce mu malou lžičkou zavlažuj pusinku, aby měl vlhko v puse, pokud má horečky, tak můžeš po 3 hod. kombinovat detské sirupy na teplotu, nevím co je u vás k dispo, hlavně ať spinká, spánek taky léčí, držím palečkya dej vědět

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.