neděle 28. dubna, 22:16 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: ivca.pa
Status: nováček

potrebuji poradit

Datum: 08.02.2012 20:24
 

dobry den mam na vas prozbicku mame joksirka ale bohuzel nam prestal jist granule si neveme konzervu take ne skusily jsme i specialn krmivo pro joksiry to uz vubec ne jedine co obcas do nej dostanu je jeden parek ale to je vse pejsek je velmi cily nejevi zadne znamky nemoci,prosim vas o radu dekuji vamplease smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 5 z 8
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 16.05.2012 15:05
     

    Chápu tě a lituju zároveň. Náš pes se po několikakilometrové túře (my na kole, on vedle nás) doslova plížil k vratům a vypadal, že pojde... a jen jsme zalezli domů, nějak dobil baterky a následovaly metrové díry v trávníku eye rolling smiley Únava byla pryč mávnutím proutku. Některé rasy jsou zřejmě neunavitelné smiling smiley.

     
  • Autor: Reklama

    Re: potrebuji poradit

     
     
  • Autor: pabil
    Status: začátečník

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 16.05.2012 15:10
     

    jsou to zlatíčka, my je nemít, tak se asi unudíme grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 16.05.2012 15:14
     

    Občas teda lítaly vzduchem výrazy, že ke zlatíčku to mělo hodně daleko grinning smiley stydlin smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 16.05.2012 15:23
     

    Mě připadá, já vím, že to je asi blbost, ale jako kdyby tím, že něco provede, vás přivolávala.. prostě když něco udělám, tak přijdou , určitě, když tu budu ležet jak pecka, nic tím nezískám, tak hrrrr něco roztrhat ... rozhrabat ... joo , to je ono... už jde .... thumbs down spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 16.05.2012 15:28
     

    A vsuvka - Den matek je podle mého svátek maminek, tudíž děti dávájí maminkám kytičku ... flower smiley

     

    Wikipedie praví:

    Den matek je den, kdy vzdáváme poctu našim matkám. Slaví se v různé dny na mnoha místech po celém světě , v České republice připadá Den matek na druhou květnovou neděli. . V tento den dávají děti svým matkám dárky, většinou vlastnoručně vyrobené. Jeho původ je už ve starověkém Řeku, kdy se slavil svátek plodnosti a matek, spojený s uctíváním pohanské bohyně Rhey = Kybelé, matky bohů.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 16.05.2012 16:16
     



    daga napsal(a):

    Mě připadá, já vím, že to je asi blbost, ale jako kdyby tím, že něco provede, vás přivolávala.. prostě když něco udělám, tak přijdou , určitě, když tu budu ležet jak pecka, nic tím nezískám, tak hrrrr něco roztrhat ... rozhrabat ... joo , to je ono... už jde .... thumbs down spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Není to blbost winking smiley

     
  • Autor: pabil
    Status: začátečník

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 16.05.2012 16:29
     

    já si to myslím taky, ale přece s ní nemůžu být 24 hodin denně eye popping smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 16.05.2012 16:35
     

    Tak jí zkuste krmit tou pamlskovou koulí, místo do misky winking smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 18.05.2012 09:58
     
    pabil napsal(a):

    ........................ Já myslela, že z útulku bude na samotu zvyklá a že kontakt nebude vyžadovat pořád, ale jakmile se objevím na zahradě, leze mi na klín, ocásek si může vykroutit a chce se pořád tulit, nebo dělat blbiny. love smiley

    Právě naopak - psík co byl dlouho sám v útulku či někde zavřený bude kontakt vyžadovat neustále. winking smiley Možná by pomohlo pesinu nenechávat dlouho samotnou, aspoň ze začátku. Je malá, tak by snad mohla být s váma i doma. Ty věci ničí jednak z nudy, ale především si tak kompenzuje stres z osamocení. Také by mohlo pomoci pořídit jí parťačku winking smiley .

     
  • Autor: pabil
    Status: začátečník

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 19.05.2012 11:02
     

    domů bych ji vzala ráda, ale vnitřek už okupují 4 kočky a to by byl mazec spinning smiley sticking its tongue out . nad parťákem jsem taky uvažovala, ale aby to potom nebylo dvojnásob eye popping smiley

     
  • Autor: pabil
    Status: začátečník

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 16.08.2012 19:16
     
    img_4718.jpg

    Po delší době hlásím úspěch, Dorinka už drinking smiley love smiley nic neničí

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 16.08.2012 23:03
     

    Pabil thumbs down , jak se to podařilo ?

     
  • Autor: pabil
    Status: začátečník

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 13.09.2012 09:09
     
    Po delší době znova zdravím a mám o5 dotaz. Dorotka už nic neničí, je moc hodná a mazlivá, "jen" začala utíkat.Když jsme doma, tak ne, ale jakmile odejdem do práce, překoná 2 ploty a je fuč. poprvé jsme ji našli až hodně daleko a úplnou náhodou. Při dalším útěku se ale už vrátila sama. Manžel zvýšil plot a branku, ale prd, velebnosti. Dorka je asi křížená kočkou a dokáže neskutečné kousky. Prostě nechce být ty 4 hoďky sama, než se mamina vrátí z práce domů. pokud ví, že je někdo doma, tak neuteče. Tak chceme zkusit, jestli by nepomohl další pejsek a máme domluvené, že si v pondělí půjčíme fenečku z útulku a pokud se holky snesou, zůstane. Myslíte, že to pomůže, nebo Dorka naučí útěky i nováčka a budem hledat 2?
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 13.09.2012 09:16
     

    No, spíš bych měla strach, že to naučí i tu druhou. Není možné dát někam kamery a natočit, kudy zdrhá? Jakmile se totiž jednou pes naučí utíkat a včas se to nezarazí, bude zdrhat celý život. Prostě musíte mít tak zabezpečené únikové cesty, aby se jí to nedařilo.

    Jestli je žravá, zkuste jí koupit pamlskovník. Takovou hračku, ze které, když se pes snaží, vypadávají granulky nebo to, co tam dáte. Dává se hodně žravým psům, aby nehltali, ale dá se tím pes zabavit, aby nedělal lumpárny

     
  • Autor: pabil
    Status: začátečník

    Re: potrebuji poradit

    Datum: 13.09.2012 09:24
     
    Po špionážní akci, kdy jsem čučela od sousedů z okna vím, kudy utíká, takže jsme zvýšili plot, ale ona je mrštná jak kočka a dokáže balancovat na pletivu na horní hraně. Takže předěláváme plot( který je stejně ještě původní a bylo to v plánu ), za laťkový a vyšší, snad to pomůže. Takže myslíš, že další fenka je blbost ? Ona si totiž z jednoho výletu dovedla kámošku, byla to fenka sousedky a dělaly spolu bengál, honily se a hrály jak divé. Bylo na Dorce vidět, že je šťastná. My si s ní denně hrajem, chodíme hodně na procházky, ale před zimu to nebude tak intenzivní, tak mám strach, aby se nenudila.
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.