úterý 30. dubna, 14:02 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Pojďme si vyčarovat jaro

Datum: 16.02.2009 20:17
 

Ta zima už mi leze na nervy, začínám mít depku, zimní oblečení se pomalu rozpadá dlouhým nošením winking smiley, auta mají ojeté zimní gumy a jaro je tak nějak v nedohlednu. Navíc kde kdo má chřipku a nebo je alespoň pořádně nachlazený.

Musíme to vzít jako správné bosorky do svých rukou a jaro si vyčarujeme, co vy na to.

Takže pozor soustřeďte se právě začínáme love smiley flower smiley love smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 14
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Pojďme si vyčarovat jaro

    Datum: 08.03.2010 21:46
     

    Tady chumelilo a s tím jarem je to opět zase v pr........

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pojďme si vyčarovat jaro

     
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Pojďme si vyčarovat jaro

    Datum: 09.03.2010 09:06
     


    balanclady napsal(a):

    Tady chumelilo a s tím jarem je to opět zase v pr........


    ale není, jen si paní Zima myslí že bude vládnout věčně, ale šeredně se mýlí flower smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Pojďme si vyčarovat jaro

    Datum: 09.03.2010 11:08
     

    Carlosi,nevím nevím,můj vánoční kaktus je samý poupěeye popping smiley eye rolling smiley asi zima ještě chvíli vydržíangry smiley angry smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Pojďme si vyčarovat jaro

    Datum: 09.03.2010 11:29
     

    já vím, ten bílej hnus je tady už moc dlouho, tak doléhá na všechny stále tíživěji zimní blues, ale jak se dostane na oblohu sluníčko, je všemu fakt konec, jako tady u nás, tak nezoufej, bude líp flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Pojďme si vyčarovat jaro

    Datum: 10.03.2010 17:37
     
    dscj01685.jpg
    Další fotografie:

    Snad se brzo všichni dočkáme:love smiley

    [www.novinky.cz]

     

    S váma je to těžký, když vůbec nečarujete.nono smiley winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil gabca (10.03.2010 17:38)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Pojďme si vyčarovat jaro

    Datum: 10.03.2010 18:09
     

    Gabčo budem věřit, že to je pravda......já už chci dát vše ven, dnes dorazil pařník. Tak budu konečně mít prázdný okna...uf

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Pojďme si vyčarovat jaro

    Datum: 10.03.2010 18:11
     

    Gabčo, tuhle krásu máš doma??? eye popping smiley confused smiley , tak to závidím winking smiley winking smiley winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Pojďme si vyčarovat jaro

    Datum: 10.03.2010 18:17
     

    Gabčo teď mi napadlo, jestli jsi měla svátek....tak dodatečně vše nej a nej.......kyti byly určo dárekflower smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Pojďme si vyčarovat jaro

    Datum: 10.03.2010 18:37
     

    Jj, díky. Mám to vlastně 2v1, i když Mdž se už teď tak neslaví. Dřív mě to hrozně štvalo, jako dítě, neb v kalendáři bylo vždy velkým písmem napsáno mezinárodní den žen a moje jméno nikde. Pak , když už mi to bylo jedno, to napravili.winking smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Pojďme si vyčarovat jaro

    Datum: 13.03.2010 07:58
     
    100_8230.jpg

    Haló, jaro kde jsi? Potěš naše oči barvama a teplem. Ať nám to kvete ne jen doma, ale i za okny.

    Já mám doma tyhle jarní kytinky pro potěchu oka winking smiley ... se žlutým hyacintem.

     
  • Status: expert

    Re: Pojďme si vyčarovat jaro

    Datum: 13.03.2010 08:06
     

    eye popping smiley eye popping smiley eye popping smileyk..va kdeže to jaro je??? Letos nám to čarování očividně selhává. Kalné až kořelečné ráno, pár cm nového sněhu a mlha málem až k posteli......Kde jsme udělaly chybu???? eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Pojďme si vyčarovat jaro

    Datum: 13.03.2010 18:54
     


    jaja99 napsal(a):

    eye popping smiley eye popping smiley eye popping smileyk..va kdeže to jaro je??? Letos nám to čarování očividně selhává. Kalné až kořelečné ráno, pár cm nového sněhu a mlha málem až k posteli......Kde jsme udělaly chybu???? eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley


    chtělo by se mi říct že v prdeli, ale to bych musel být vulgární, tak se jen omezím na konstatování že téměř v nedohlëdnu smoking smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Pojďme si vyčarovat jaro

    Datum: 15.03.2010 15:55
     
    dsc_0394.jpg
    Další fotografie:

    Tak jsem se konečně v neděli dostal na zahrádku, byl jsem zvědav co už kde vyrazilo, ale byl jsem hluboce zklamán, krom jednoho sotva rozkvétajícíhokrokusu a čimeřice, jsem nic nenašel sad smiley , nepočítaje v to te šílený binec po zimě eye rolling smiley. jediné sněženky jsem našel na rumišti eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Pojďme si vyčarovat jaro

    Datum: 15.03.2010 18:35
     

    ... no ale stejně jen uklidit ten binec po ziměwinking smiley , uznej že člověk si vyvětrá hlavu - žádné starosti z práce - a taky vidí za sebou kus práce, to přece potěšísmiling smiley , to mně nekvete zhola nic - teda na převislé jívě mám první malilinkaté bambulečky! no vyfotit to ani nelzegrinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Pojďme si vyčarovat jaro

    Datum: 15.03.2010 19:27
     

    ale jo to víš že už se těším, polámané sucháče, trávník, stříhání stromlů, postupné odzimování ...... bude toho dost, ale jeden víkend nic nezachrání, a je fakt že si člověk pěkně vyčistí hlavu winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.