sobota 27. dubna, 16:07 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Marcela
Status: začátečník

Co roste pod borovicí?

Datum: 15.07.2012 16:18
 

Poradíte, co vám roste pod borovicí?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Co roste pod borovicí?

    Datum: 18.07.2012 09:43
     

    Jáji, omluva se přijímá flower smiley love smiley flower smiley

    Jen se to teď hodilo připomenout, co vzniká za guláš, když se latinské názvy nepoužívají. A to jsou v češtině na jednu kytku různá jména a ještě si přidej krajová. A naopak pro několik rostlin jedno jméno. nono smiley winking smiley

     

    Ivi drahá moc není u Krulichu za 48,- Kč.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co roste pod borovicí?

     
     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Co roste pod borovicí?

    Datum: 18.07.2012 20:21
     
    p1050842.jpg



    hespa napsal(a):

    Betas, podle toho v jakých horách, v jaké nadmořské výšce. Některé holky na horách myslím tulipány mají.

    Je to v Jizerských horách, nadmořská výška zhruba 770m.

    Mám tu teď jen tuhle fotku..

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Co roste pod borovicí?

    Datum: 18.07.2012 20:40
     

    No, pane jo. To je pěkný kolos. To než na jaře zaštípeš, tak je půl roku pryč. eye popping smiley,

    Vidím jí kousek, ale vypadá pěkně. thumbs down Ona hodně vadí?

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Co roste pod borovicí?

    Datum: 18.07.2012 23:09
     

    Zatím moc nevadí, ikdyž je ůplně uprostřed pozemku.... eye rolling smiley

    Jen jsem tam chtěla přidat trochu barev a květů, je to moc zelené plochy najednou smiling smiley Ne všude dokola, jen z té slunečné a pohledové strany.

    .... Ale právě se tam skoro ničemu nedaří, tak nevím, jak na to...

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Co roste pod borovicí?

    Datum: 19.07.2012 13:47
     

    Já jsem tuto diskuzi nepročítala úplně poctivě, ale jsou i pěkné druhy vřesů, které jsou hezké i když nekvetou. Mám se žlutozelenými (zlatými) větvičkami a ty se pěkně rozrůstají. Za necelé 3 roky mi udělaly 3/4 metrové koláče.

     
  • Autor: Marcela
    Status: začátečník

    Re: Co roste pod borovicí?

    Datum: 19.07.2012 23:05
     

    Missi, nejdřív jsem myslela, že většinu dáme pryč, ale ono je to tak krásné, když koukáme do té zeleně, ale bohužel to tu osazoval nějaký "odborník" takže je to děsně napatlané - smrky, borovice, tůje, modřín, pak nějaké exotické jehličnany, které ani neznám a to všechno na malé ploše, takže jedno utlačuje druhé a to tam je ještě obrovské jezírko eye popping smiley Prý paní, co to osázela byla zahradnice... Je těžké určit, co dát pryč a co nechat, protože to co se mi líbí je většinou na místech, kde mi to nevyhovuje a to co se mi nelíbí, tak bych potřebovala nechat grinning smiley Budeme to muse dělat postupně. Teď jsme dali pryč jeden strom, ale není to vůbec znát, protože rostly tři těsně vedle sebe, takže jeden utlačovat druhý.

     

    Hespo, díky moc za další fotečky. Opravdu to máš krásně osázené. Takový přírodně vyhlížející záhon bych tam taky chtěla vytvořit. Heucher mám docela dost, tak to by bylo fajn, kdyby tam šly. Pomněnkovec jsem nikdy neměla a asi ho nutně potřeuju grinning smiley a Ceratistigma taky vypadá úžasně. Už abychom se dostali k realizaci thumbs down

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.