pátek 3. května, 21:36 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Domácí pekárna

Datum: 14.02.2008 14:17
 

Za poslední týden mě oslovily tři kamarádky, jestli ji náhodou nemám nebo nevím o někom, kdo ji má a jaké má zkušenosti. Vím, že tady se o ní zmiňovala Kofila, o tom, že by ji vlastnila ještě některá další z vás, nevím.Případně se pochlubte a podělte se o zkušenosti please smiley .

Z mého pohledu - mám obavu, že bych ze začátku byla nadšená, pak by to polevovalo a pak už bych z ní jen otírala prach sad smiley. Ale možná je to jinak.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 14
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 15.04.2012 08:25
     

    Peefko, luxusní rohlíčky thumbs down mls smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Domácí pekárna

     
     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 15.04.2012 08:53
     

    Kdepak loupat kmín nono smiley nono smiley nono smiley nono smiley .Rohlíčky vypadají silně sežratelně mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley .

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 15.04.2012 09:01
     

    Rohlíčky jako malované. thumbs down flower smiley Zatím u nás vždycky docela slušně vypadaly, ale chutnaly jako buchta (dle mínění kluků) eye rolling smiley . Už jsem dlooooouho nezkoušela, budu se muset nějak donutit. Prosím, nevzpomínáte si náááhodou, kdysi, tak před 20 lety se prodávaly tzv. karlovarské rohlíky, chutnaly trochu jako slaný loupák, ale ne dnešní "krosany" - nemáte na něco podobného rcp. Zkoušela jsem z dámy, ale není to ono. I když si říkám, že vzpomínky na chutě jsou možná klamavé winking smiley .

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 15.04.2012 11:16
     

    Hi hi, taky jsem je milovala mls smiley a taky nenašla sad smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 15.04.2012 17:17
     



    babkaela napsal(a):

    Rohlíčky jako malované. thumbs down flower smiley Zatím u nás vždycky docela slušně vypadaly, ale chutnaly jako buchta (dle mínění kluků) eye rolling smiley . Už jsem dlooooouho nezkoušela, budu se muset nějak donutit. Prosím, nevzpomínáte si náááhodou, kdysi, tak před 20 lety se prodávaly tzv. karlovarské rohlíky, chutnaly trochu jako slaný loupák, ale ne dnešní "krosany" - nemáte na něco podobného rcp. Zkoušela jsem z dámy, ale není to ono. I když si říkám, že vzpomínky na chutě jsou možná klamavé winking smiley .

    Tak poslední dobou se do tzv. karlovarských rohlíků zamiloval můj manžel , tady v Pcích je malá pekárnička , on se tam ráno při cestě do práce stavuje , kupuje si dalamánky a na chuť karlovarský rohlík mls smiley jako takovovou jakoby sladkou posnídaňovou tečku , protože ho po něm nepálí žáha, na rozdíl od jiných sladkových koláčů či buchet .

    Ale recept mi asi neřeknou nono smiley sad smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 15.04.2012 18:36
     

    parádní rohlíky.... thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 15.04.2012 21:49
     

    Dago, ten "původní" karlovarský rohlík byl slaný .

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 15.04.2012 21:55
     

    Ano nebyl sladký. Byl ohnutý, větší, bez jakéhokoli posypu a zřejmě s tukem, protože dlouho vydržel měkký a nebyl nikdy gumový mls smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 15.04.2012 22:01
     



    babkaela napsal(a):

    Dago, ten "původní" karlovarský rohlík byl slaný .

    No manžel říká, že je slaný , ale chutná tak nějak jinak než obyčejný rohlík, tak mu přijde sladký spinning smiley sticking its tongue out , něco jako vdolek, který je sypaný mákem a nebo kmínem spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 15.04.2012 22:42
     

    Drahuška si pamatuje dobře, bez jakéhokoliv posypu, byl trošku světlejší než normální rohlík a byl opravdu mls smiley mls smiley mls smiley .

    I když to Hanuli nepřeji ani náááhodou nono smiley , pro nás je škoda, že si ho nepamatuje, jinak by recept určo vymyslela a taky odzkoušela a dodala fotky a taky postup a ..... winking smiley .

    Dago, máš bojový úkol, přesvědčit manžu, aby pomocí svého mužského šarmu a výmluvnosti vylákal recept - Drahuško, co za to slíbíme ?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (15.04.2012 22:53)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 15.04.2012 22:45
     

    Budeme ho chválit do nebe winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 15.04.2012 22:48
     

    A všude po celém světě winking smiley thumbs down .

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 15.04.2012 23:22
     

    Koukala jsem na net a všude je ten recept stejný, to je zajímavé. třeba by se vyvedly confused smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 16.04.2012 08:11
     

    Zkoušela jsem dvakrát, možná je to rukama. angry smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí pekárna

    Datum: 16.04.2012 08:15
     

    No, to asi ne. Zřejmě si komanči originální recept vzali do hrobu sad smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.