pátek 3. května, 11:17 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3.5

Ostrožky

Datum: 11.06.2010 15:09
 
11.6 022.jpg
Další fotografie:

eye popping smiley My ještě nemáme diskuzi o ostrožkách?? Tak sem s nimi...už začínají. winking smiley love smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 21
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 14:24
     

    Krásné - a ta bleděmodrá je úžo flower smiley Nebo je bílá?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ostrožky

     
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 14:55
     

    kterou myslíš?--

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 14:58
     



    kaaj napsal(a):

    kterou myslíš?--

    strana 7, obrázek *4287

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 15:10
     
    dscn4404.jpg
    Další fotografie:

    tak ta je spíše sv fialková - možná starorůžová .. foceno ráno s blbým světlem .tady je ještě jednou - ve slunku - další je barvou podobná , ale bez oka a plnější .

    první je taková duhovka.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 16:51
     



    jaja99 napsal(a):

    Kajo úžasný a ta bílá semínka dělá hodně? Ta je špičková úplně k sežrání. love smiley

    No jo, Jájinka a bílá winking smiley love smiley , ale vidělas tu starorůžovou? love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 17:12
     

    Mám snad 10 odstínů modré (každá je zatím jiná), ta starorůžová by se mi nikam nehodil zato bílých by se mi hodilo snad 10 love smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 20:57
     
    p7180020.jpg

    ... mám 4 kusy od Pospíška, jedna jde, ostatní se skoro ztratily, tak jsem je přesadila a už jedou love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 22:08
     
    p7050023.jpg
    Další fotografie:

    První je jediná co se ulomila, krásně dokvetla ve váze. Pár z mých, jsou to divoši, jen ta světloučká nebude mít ani semínko a zrovna ta se mi moc líbila. Škoda. Jako Kaja je nemám mám je jen druhým rokem, přežily slimáky tak snad už jim teď nic nehrozí.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 22:15
     

    Jájo, krásný. thumbs down

    Není nad to jim dát dostatek prostoru. thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 22:19
     

    Dostala jsem loni od Dany krásné sazenice, chcípáci co se prodávají u mě neměly šanci, slimáci je zlikvidivali za noc. Kupovala jsem i drahé, měla jsem bílé plné, nemělo to cenu, nepřežily. Teď jsem rozhodila krásně zralá semínka od Dany a uvidím a moje snad taky dozrají. Škoda, že ty bledince modré z poslední fotky nemají ani semínko.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 22:21
     

    Teď se asi zeptám jak blb, ale ostrožky jsem nikdy neměla. Ty semínka jsou uvnitř nebo vystřelují a musí se hlídat jako třeba u zuzany? Já na to ještě nekoukala, ale zatím jsem nic nestříhala.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 22:23
     

    Jo a když je neseberu, vysemení se sama? please smiley

     
  • Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 22:23
     

    Má to semeníky podobné orlíčkům, jak dozrají pootevřou se a pak se asi vysypou, asi to chce si je pohlídat. Kaja Ti poví víc má je dlouho.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 22:34
     

    no je to tak - jenže já jsem Jájo ty bílé fakt ostříhala .. byla jsem večer venku okouknout .a bílá je dvojí - jedna tak krásně do zelena květ .. možná ještě budou opakovat .. uvidím .. .. no škoda - kdyby jste se dřív zajímaly - mohla jsem vám je poslat ale semínka po uzrání a uschnutí seju do truhlíku .. aby samy semenily - myslím , že se buď vyplejí nebo sezobou ptáci .je třeba výsev taky udržovat vlhký .. dávám na truhlík igel . sáček . .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (29.07.2013 18:58)
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 28.07.2013 22:38
     



    kaaj napsal(a):

    no je to tak - jenže já jsem Jájo ty bílé falkt ostříhala .. bylajsem večer venku okouknout .a bílá je dvojí - jedna tak krásně do zelena květ .. možná ještě budou opakovat .. uvidím .. .. no škoda - kdyby jste se dřív zajímaly - mohla jsem vám je poslat ale semínka po uzrání a uschnutí seju do truhlíku .. aby samy semenily - myslím , že se buď vyplejí nebo sezobou ptáci .je třeba výsev taky udržovat vlhký .. dávám na truhlík igel . sáček . .

    Kájo a mám šanci, že se samy vysemení, když je mám v kamínkách a zalejvám je? Nebo je oprvadu lepší vysít někam do truhlíku, jak píšeš?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.