neděle 28. dubna, 16:59 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Omyly, které vás málem přežily...

Datum: 24.02.2007 23:10
 

Taky máte něco, o čem jste byli roky přesvědčeni, že je nějak, a ono to bylo nakonec úplně jinak? Nemyslím tím nějaká zklamání v lásce, myslím to daleko prozaičtěji, asi takto:

 

Na letním táboře v sedmé třídě ZŠ jsem například prohlédla, že helikoptéra je helikoptéra a ne HELIKOKTÉRA, jak jsem to do osudného července vyslovovala.

 

A co teprve Michal Tučný a jeho úryvek textu "sombréro vmáčklé do čela". X let jsem si myslela, že jde o pana Sombréra a tenhle pan Sombréro "má šle (rozumějte kšandy) do čela". Po letech jsem usoudila, že sombréro je klobouk a že jeho nositel "ho má šlé do čela" (jako že ho tam má jdoucí, čili šlé)... Že má ve skutečnosti "sombréro vmáčklé do čela" jsem se dozvěděla až od manžela, je tomu asi dva měsíce, ehm...)

 

Neteř zpívala u vánočního stromečku:


"Nesem vám noviny z betelské kraviny, rozzívejte". 

 

S tetičkou jsme zase jako děti chodívali o prázdninách do kostela, kde jsme zpívali křesťanské písničky, mimojiné se v jedné z nich zpívalo "nové stvoření, to jsem dnes já". Jenom já jsem zpívala "nové koření"...

 

A co vy? Vzpomenete si na omyly, které vás málem přežily?... winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 14
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 16.01.2011 11:10
     

    Tenhle týden byl v televizi nějaký dokument o skladateli Karlu Svobodovi. Povídám Romanovi...

     

    " Oni měli dcerku Klárku a ta měla leukémii. Ve čtyřech letech zemřela a Vendula založila nadaci KAPKA NADĚJE"

    Jak to tak vykládám všímám si udiveného výrazu svého přítele. Skončím a on stále na mě kouká s nechápavým výrazem.

    Prej... A co s tím má společnýho ta CIRKULÁRKA????

     

    On se totiž přeslechl....CIRKULÁRKA je DCERKA KLÁRKA. grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

     
     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 16.01.2011 15:51
     

    Loty, klasika.... chlapi poslouchají na půl ucha, protože nepovažují za podstatnou informaci, kterou jim momentálně sdělujeme. To znám až moc dobře. Dřív mi to nějak nevadilo, přehlížela jsem to, ale čím jsem starší, tím víc mě to vytáčí.... děti vylétly z hnízda, tak mi doma zbyl jenom ten pařez, co dělá, že mě poslouchá.... vrrrrrrrrrangry smiley angry smiley angry smiley... druhý den mi potom tvrdí, že jsem mu nic takovýho neříkala. V tu chvíli mi nad hlavou vyskočí bublina, ve které se vidím, jak po něm hážu kudlou..... už mám opotřebované nervy grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 16.01.2011 16:21
     

    Skrbli, buď vděčná i za půl ucha, se mnou bys na tom byla hůře, se stářím přichází hluchota.

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 16.01.2011 16:32
     

    Tak ta bublina ta mě taky bere. Já mám v představě velkou paličku na maso. winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 16.01.2011 20:10
     

    Honzíku, Hanys má štěstí, ještě má dvě uši grinning smiley, ale jak dlouho je bude mít si netroufám říct. Mám čím dál víc bublin nad hlavou grinning smiley grinning smiley grinning smiley. On je totiž taky furt hluchej, jenom když něco potřebuju říct někomu šeptem, tak to slyší i na druhém konci baráku.

     
  • Autor: novajul
    Status: nováček

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 16.01.2011 23:09
     

    Můj bejvalej hraje na kytaru a před lety,ještě když jsme byli spolu zpívali s kamarádem jednu písničku.Už nevím jak se jmenuje,možná El Paso o kterém se v ní zpívá.Každopádně jednou začali řešit část tý písničky, kde oni zpívali ¨¨jak voní kalaso,: co že to kalaso je a jak to teda asi voní a jak to souvisí s dalšíma slovama "táhlo ji El Paso .Tak jsem je musela poučit že to zpívají sice hezky ale špatně.Má tam být ,jak ví jistě každý kdo tu písničku zná" jak koníka laso,táhlo ji El Paso" nono smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 17.01.2011 20:30
     


    skrblice napsal(a):

    Honzíku, Hanys má štěstí, ještě má dvě uši grinning smiley, ale jak dlouho je bude mít si netroufám říct. Mám čím dál víc bublin nad hlavou grinning smiley grinning smiley grinning smiley. On je totiž taky furt hluchej, jenom když něco potřebuju říct někomu šeptem, tak to slyší i na druhém konci baráku.

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 17.01.2011 20:53
     

    Soni, to je ale známá věc, že šepot je slyšet víc. Kolegovu manželku jsme svou opatrností a pššššt vzbudili ve tři ráno. Dodnes vypráví jak naše pšššššššt je lepší než budík.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 17.01.2011 21:02
     

    to pšššššt vonělo na dálku, co? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 17.01.2011 21:20
     


    skrblice napsal(a):

    Loty, klasika.... chlapi poslouchají na půl ucha, protože nepovažují za podstatnou informaci, kterou jim momentálně sdělujeme. To znám až moc dobře. Dřív mi to nějak nevadilo, přehlížela jsem to, ale čím jsem starší, tím víc mě to vytáčí.... děti vylétly z hnízda, tak mi doma zbyl jenom ten pařez, co dělá, že mě poslouchá.... vrrrrrrrrrangry smiley angry smiley angry smiley... druhý den mi potom tvrdí, že jsem mu nic takovýho neříkala. V tu chvíli mi nad hlavou vyskočí bublina, ve které se vidím, jak po něm hážu kudlou..... už mám opotřebované nervy grinning smiley grinning smiley grinning smiley


    Skrblí, na to je jediný spolehlivý lék, páč je to vyzkoušený. Tvůj stesk nad "hluchotou" tvojí polovičky nemá medicinálně-diangostický charakter. Je to o tom, že tvoje slova jsou sice, logicky, namířena na jediného čověka přítomného, ale ten je prostě mimo mísu i kdyby seděl vedle tebe grinning smiley. Jestli chceš aby tě slyšel, stůj před ním čelem, ujisti se že se ti dívá do očí a potom prones svoji myšlenku. Já když mi moje polovička dřívě něco říkala, a já byl otočen zády, prostě jsem ji sice slyšel ale nevnímal, páč jsem si myslel, že si zase sama sobě nadává winking smiley. A tak to máme vychytaný tak, že na slova plynoucí : a) z jiné místnosti (tudíž nesrozumitelné) b) mimo směr postavení slechů (tj. mimo zorné pole) c) při sledování MS v hokeji nebo fotbale, příp. OH d) při hluku konajících pracech (např. vrtání, luxování, sekání ap.) e) při náročné mentální práci a f) při telefonování N E R E A G U J I !!!!!! Proto, když mi chce něco sdělit a ještě mít jistotu že jsem to udržel, tak mě to musí sdělit v bezprostřední blízkosti, tváří v tvář, páč pak už se nikam uhnout nedá. Horší je když neudržím, ač udržet jsem měl, snaha o vymanévrování odůvodněním, že nic takového neříkala, se míjí účinkem, neboť jsem stál jak výše uvedeno grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 17.01.2011 21:35
     

    Carlosi thumbs down grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 17.01.2011 21:52
     


    skrblice napsal(a):

    to pšššššt vonělo na dálku, co? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Soni, ten tvůj to s tebou nemá jednoduchý, jsi moc zkušená.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 17.01.2011 22:30
     

    hihihih hoši, ještě, že vás tady máme..... klasické předlohy našich poloviček grinning smiley grinning smiley grinning smiley...

    carlosi, ad a - f ... vychytáno před 20 lety..... 10 let jsem marně tápala, kde jsem udělala chybu. Co myslíš, jakpak sedím, když chci něco důležitého svému drahouškovi love smiley sdělit? ..... pokud nemá v každém oku jednu až tři promile, tak zírám do toho krásného oka a ARTIKULUJI grinning smiley grinning smiley grinning smiley... to už ale slyším, jak bručí, že z něho dělám dementa, že slyší a ví, co říkám. Ví, on to ví, ale jenom tu chvilku, kdy to říkám..........chvilku to v tý pale udrží, ale posléze usoudí, že to až tak důležité není a vypouští..... ve chvíli, když mu to připomínám(následující den) a on tvrdí, že jsem nic takovýho neříkala tak nejdříve nad hlavou zabliká svatozář, ale ta v okamžiku zhasne a jsou tam ty bubliny, ve kterých se ladně pohybuju s kudlou v ruce angry smiley... možná asi i proto mám všechny kudly tupé.... raději je nebrousí grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Ale zase, život by byl nudnej a vztekáním si prý utužuju zdraví. Chce mě mít zdravou grinning smiley. Ale je to čím dál víc náročnější thumbs up.

    Honzíku, ten můj si mě tak vychoval.... ani nevěděl jak, život je sviňa, s nikým se nemazlí a jenom na nás záleží, jestli nás položí na lopatky.... sakra, už mě dlouho nepoložil grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 17.01.2011 22:33
     

    .... nejsem feministka, mám vás kluci ráda.... bez vás by byla strašná nuda. I ten můj hluchej pařez má něco do sebe grinning smiley grinning smiley grinning smiley, hlavně, když ví, jak jsem trpělivá winking smiley

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 17.01.2011 22:34
     

    jsem zvědavá kam tahle debata nakonec dospěje grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.