pondělí 6. května, 06:27 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Ram
Status:
www.bmprofit.cz

Olympijský hokej - kdo vyhraje turnaj mužů

Datum: 18.02.2010 08:37
 
Anketa
Kdo vyhraje olympijský turnaj mužů v hokeji
Hlasovat mohou pouze registrovaní uživatelé.
V anketě již hlasovalo 15 uživatelů.
Kanada 4
 
27%
USA 1
 
7%
Česká republika 8
 
53%
Slovensko 0
 
0%
Švédsko 0
 
0%
Rusko 2
 
13%
Finsko 0
 
0%
někdo jiný 0
 
0%

Tip na náš úvodní zápas vyšel. Chce to do ankety nějakou těžší otázku.winking smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Ram (18.02.2010 08:38)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 3 z 5
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Olympijský hokej - kdo vyhraje turnaj mužů

    Datum: 22.02.2010 22:10
     

    Rame proč???

    My jsme doma taky koukali, co kdyby nám něco uteklo grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Olympijský hokej - kdo vyhraje turnaj mužů

     
     
  • Status:

    Re: Olympijský hokej - kdo vyhraje turnaj mužů

    Datum: 22.02.2010 22:20
     

    Velmi nerada na někoho špatně reaguji, ale teď opravdu musím...

     

    Rame, mám pocit, že 14.37 rád provokuješ, myslíš, že děvčata, ženy co jsou tady na weeku jsou .........,

    18.07 Lostris, to velmi správně popsala, my děvčata, ženy jsme pochopily co Evča chtěla napsat, ale ty 19.33

    opět ne, nerada se zapojuji do takových debat, ale nemám ráda, když chlap machruje....,

    v kytičkách a rostlinkách ti to opravdu jde, já jsem tady abych se dověděla něco o kytičkách,ráda se zapojím i do jiných témat, ale nikoho neponižuji, myslím, že Evča ti to vráti na nějaké jiné diskuzi winking smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Olympijský hokej - kdo vyhraje turnaj mužů

    Datum: 23.02.2010 01:11
     


    Pavlazceladne napsal(a):

    Velmi nerada na někoho špatně reaguji, ale teď opravdu musím...

     

    Rame, mám pocit, že 14.37 rád provokuješ, myslíš, že děvčata, ženy co jsou tady na weeku jsou .........,

    18.07 Lostris, to velmi správně popsala, my děvčata, ženy jsme pochopily co Evča chtěla napsat, ale ty 19.33

    opět ne, nerada se zapojuji do takových debat, ale nemám ráda, když chlap machruje....,

    v kytičkách a rostlinkách ti to opravdu jde, já jsem tady abych se dověděla něco o kytičkách,ráda se zapojím i do jiných témat, ale nikoho neponižuji, myslím, že Evča ti to vráti na nějaké jiné diskuzi winking smiley


    děvče to je jen obranný mechanismus v přefeminizovaném blogu grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Olympijský hokej - kdo vyhraje turnaj mužů

    Datum: 23.02.2010 06:56
     

    Carlosi, náhodou, kyž náš údržbář pomlouval ženský z kanceláří, tak pak se kouk na mě a prohlási, ty ne, ty jsi skoro chlap. Takže můžu kopat za těch pár statečných tady???

    Pssst, jako chlap ale fakt nevypadám, věříš? winking smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Olympijský hokej - kdo vyhraje turnaj mužů

    Datum: 23.02.2010 21:24
     
    Pavlazceladne napsal(a):

    Velmi nerada na někoho špatně reaguji, ale teď opravdu musím...

     

    Rame, mám pocit, že 14.37 rád provokuješ, myslíš, že děvčata, ženy co jsou tady na weeku jsou .........,

    18.07 Lostris, to velmi správně popsala, my děvčata, ženy jsme pochopily co Evča chtěla napsat, ale ty 19.33

    opět ne, nerada se zapojuji do takových debat, ale nemám ráda, když chlap machruje....,

    v kytičkách a rostlinkách ti to opravdu jde, já jsem tady abych se dověděla něco o kytičkách,ráda se zapojím i do jiných témat, ale nikoho neponižuji, myslím, že Evča ti to vráti na nějaké jiné diskuzi winking smiley

    Pavlo, máš pravdu, že reaguješ špatně, ale když musíš, tak musíš.winking smiley

     

    Tvé pocity ti neberu a máš na ně plné právo (máme-li si být rovni tak stejné, jako já na ty své).

     

    Na druhé straně je zvláštní tvé tvrzení, ze něhož jsem pochopil, že nejspíš trpíš představou, že víš, co si myslím, že jsou děvčata a ženy na weeku. Pokud by to byla pravda, rád bych byl první, kdo poblahopřeje k projevu mimosmyslového vnímání. Přihlaš se prosím někde podrobnému výzkumu! Něco podobného ještě nikdo na světě přesvědčivě nedokázal. Máš šanci být první!

     

    Napsala jsi co nemáš ráda. Nuže snad i já mám stejné právo napsat, co nemám rád zas já. Já nemám rád šovinismus všeho druhu a to když se někdo schovává za nějakou skupinu ("my děvčata a ženy jsme pochopily"), ať už je to politická strana, rasa, národ či pohlaví a používá to k rozeštvávání a potlačování svobody vyjadřování názorů těch druhých (nejlépe menšin). A to je přesně to, cos předvedla ty. Na základě toho, že jsem Evče napsal (opakovaně), že předtím (rovněž opakovaně) tvrdila hloupost, jsem si od tebe vysloužil označení chlap co machruje a hned víš, co si myslím o děvčatech a ženách na weeku. Ve svém šovinismu máš pocit (opravdu musíš) ukázat na nepřítele všech děvčat a žen na weeku, on si totiž jedné z nás dovolil napsat, že opakovaně plácá hloupost (a ona na ní opakovaně trvá), ale my děvčata a ženy (nadřazená většina) jsme to pochopily jinak, proto je nepřítel nás všech, i kdyby měl stokrát pravdu. Tady je přece menšina (chlap) a proto ho my (většina) tedy v tvém vidění zřejmě "ženy a dívky na weeku" ukřičíme. (proto jsem se prostě musela přidat i když velmi nerada na někoho špatně reaguji - ospravedlnění proč dělám něco o čem vím, že je špatné)

     

    Tvrdíš, že nikoho neponižuješ. Nenapadlo, tě někdy, že třeba ponižuješ, aniž bys o tom vůbec tušila? Ono je tak jednoduché bez rozmyslu plácnout hloupost. Nenapadlo, tě že třeba mne by mohlo ponižovat, když ty vstoupíš do diskuse metodami šovinismu nejhrubšího zrna se snažíš ztotožnit s většinou a potlačit názor menšiny. Tvrdíš, že víš, co si myslím o děvčatech a ženách na weeku (dle tebe nejspíš něco negativního) a snažíš se vzbudit dojem, že svými diskusními příspěvky machruji. No budiž. Je to tvůj názor a máš na něj právo, ale jak víš, že třeba tohle mne od tebe neponižuje?

    Když si je někdo tak jistý jako ty, já naopak docela znejistím. Dám ti šanci prokázat svou pravdu alespoň v jedné věci, když uspěješ, budu ti věřit i to ostatní. Bude to velmi jednoduché. Tvrdíš, že víš, co si myslím. Tak já si teď myslím číslo od jedné do devíti. Napiš mi které? confused smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Ram (23.02.2010 21:35)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Olympijský hokej - kdo vyhraje turnaj mužů

    Datum: 23.02.2010 21:34
     

    Rame, já doufám, že si o nás myslíš jen to dobré, jinak bys tu s námi přece neztrácel čas... winking smiley

     

    Tak se přiznejte, kdo vstáváte brzy ráno na hokej??? Já ne! stydlin smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Olympijský hokej - kdo vyhraje turnaj mužů

    Datum: 23.02.2010 21:37
     

    Já, nedobrovolně. thumbs upPáč M., minule šel koukat s chlapama na druhou v noci do hospody a bouchnul dveřma, když odcházel a znovu když přišel. Dnes má v úmyslu koukat doma a jak ho znám, vzbudí mně určo taky. On prostě neumí být potichu.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Olympijský hokej - kdo vyhraje turnaj mužů

    Datum: 23.02.2010 21:39
     

    Amee, no to já bych taky neuměla grinning smiley. Kdybys viděla, co jsem tu vyváděla při tom zápase Česko-Rusko. Nekontrolovatelně jsem odkládala žehličku, svírala ruce v pěst, řvala "Jardo, jeď", "Kluci, sakra, dejte to!!" a neptej se už vůbec, co jsem řvala, když v naší síti skončil jejich gól!!!! stydlin smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Olympijský hokej - kdo vyhraje turnaj mužů

    Datum: 23.02.2010 21:41
     

    Já teda koukat budu..a dobrovolně.. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Olympijský hokej - kdo vyhraje turnaj mužů

    Datum: 23.02.2010 21:41
     


    LadaB napsal(a):

    Já teda koukat budu..a dobrovolně.. grinning smiley

    když já bych v tý práci vypadala jak můra... sad smiley, ale čekám, že kolegové si budou brát hromadně dovolenou winking smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Olympijský hokej - kdo vyhraje turnaj mužů

    Datum: 23.02.2010 21:45
     

    Anavi jen to nejlepší. winking smiley Ale některé dívky a ženy to nechápou.confused smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Ram (23.02.2010 21:46)
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Olympijský hokej - kdo vyhraje turnaj mužů

    Datum: 23.02.2010 21:45
     

    A dyk jo, já mu to přeju, ať se dívá. Jenom, proč já musím mít spánek rozškubaný nekontrolovatelnými výkřiky, kurevsky sprostými nadávkami grinning smiley a s dodatkem, že jsem se na to radši nevyprd a nespal. grinning smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Olympijský hokej - kdo vyhraje turnaj mužů

    Datum: 23.02.2010 21:47
     

    nebude to lepší ze záznamu?eye popping smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Olympijský hokej - kdo vyhraje turnaj mužů

    Datum: 23.02.2010 21:50
     

    Tak to teda ne..to už by pozbylo to kouzlo...Sice teda nejlepší je hokej hezky na stadioně.., ale je to trochu z ruky.. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Olympijský hokej - kdo vyhraje turnaj mužů

    Datum: 23.02.2010 21:51
     

    Je fakt, že v Kanadě jsem byl čtyřikrát, ale nikdy jsem se tam na hokej nedostal. Nebyl čas.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.