pondělí 29. dubna, 16:31 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: silvia
Status: začátečník

magnolia

Datum: 05.05.2008 17:32
 
dievčatá, máte doma magnoliu? poradte akú mám vybrať, nechcem aby mi moc zabrala miesto, dajte aj presný názov, ak máte fotky hodte sem aj foto,

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 21
  • Status: expert

    Re: magnolia

    Datum: 16.03.2015 16:23
     

    [www.havlis.cz]

    V Lidlu co jsem si zapamatovala měli Stellatu, Suzan a siebodii. Víc mi jich neutkvělo.

     
  • Autor: Reklama

    Re: magnolia

     
     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: magnolia

    Datum: 16.03.2015 17:41
     

    Holky, dekuju moc. Kouknu, co v tom Lidlu bude... Prave jsem cetla, ze by se nemela strihat. Ale rikala jsem si, ze pokrok jde stale dal a tak ze treba uz vyslechtili nejakou malou, nebo ktera se da strihat bez problemu... Ta Rubra se mi moc libi.

     
  • Status: expert

    Re: magnolia

    Datum: 16.03.2015 17:55
     

    V Lidlu je Stellata, Suzan a siebodii.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: magnolia

    Datum: 16.03.2015 18:46
     

    Stellatu am,je do maych zahrad. Roste pomalu,az se rozjede,tak ji smiknu a uvidime.

     
  • Status: expert

    Re: magnolia

    Datum: 16.03.2015 18:57
     
    wp_20140331_010.jpg

    Ivčo, toto je moje magnolka asi 10-tiletá. Každý rok ji střihnu téměř na stejno jako v předchozím roce. Nevypadá, že by si stěžovala, kvete krásně každý rok. Není to žádná zakrslá, normálně by to byl už velký strom. Stříhám každoročně i metrové letorosty love smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: magnolia

    Datum: 16.03.2015 18:58
     

    Vypada paradne

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: magnolia

    Datum: 16.03.2015 19:17
     

    Iviku je nadherna! A strihas vzdy po odkvetu?

     
  • Status: expert

    Re: magnolia

    Datum: 16.03.2015 19:49
     

    Stříhám, jakmile narostou nové výhony, tj. asi září. Až jsou narostlá květní poupata. Ostříhám všechno, co je bez nich grinning smiley love smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: magnolia

    Datum: 26.03.2015 20:29
     
    fotografie0265.jpg

    Takhle už nakvétá magnolie v ulici Na Valech v Praze. eye popping smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: magnolia

    Datum: 20.04.2015 09:40
     

    mám ty květy letos nějaké divné, ten první okvětní lístek je spálený od slunce a nechce se pořádně květ otevřít sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: magnolia

    Datum: 20.04.2015 10:00
     

    Mně to šlehl mrazík v popatech, ale rozvily se. Poupata byla také z jedné strany nahnědlá grinning smiley smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: magnolia

    Datum: 21.04.2015 13:22
     

    Tak jsem si koupila tu mrňku v Peny na obrázku je Stellata, ale píšou růžovobílá, no pokvete za hromadu let to už mi třeba ani nebude vadit kdyby nebyla střapatá, ale buclatá:-). Je to jak štěstíčko z pouti , ale za 59 nekupte ji. Jěště tam zbýval šeřík, ale tmavý. to nemusím:-)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: magnolia

    Datum: 21.04.2015 15:15
     

    U nás teď mají šeříky na kmínku, krásně silné, za 150 Kč. Bílý plnokvětý, žlutý!.. no přemýšlím, jestli by přežil ve velkém květináči smiling smiley. Na zahradu už se mi fakt nevejde. confused smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: magnolia

    Datum: 21.04.2015 19:00
     

    Jájo, taky jsem neodolala, Stellaty miluju grinning smiley grinning smiley grinning smiley jen jsem se vyděsila, v návodu je výška 6m eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley a ještě jsem ulovila rododendron za 59,- a vypadá, že by mohl i kvést, tak uvidím spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status: expert

    Re: magnolia

    Datum: 21.04.2015 19:04
     

    No ale ona to asi Stelata nebude, popis je zavádějící a v návodu je růžovobílá barva. Bude to překvapení. Prostě štěstíčko z pouti. U nás už byl jen tmavý šeřík a nepamatovala jsem si od pátku co bylo to třetí, takže ronďáček to byl:-)

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (21.04.2015 19:37)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.