sobota 27. dubna, 14:53 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 4.8
Klikni pro filtrování
Tagy: hrnek

Oblíbený hrnek

Datum: 31.05.2007 08:17
 
Další fotografie:

Určitě máte svůj oblíbený hrnek a z jiného vám ,,nechutná´´. Takže já:

1. na kávu (i když Nescafe nepiju)

2. na čaj

3. to jsme dostali, ale nemůžeme se dohodnout, kdo je Já a kdo Ty, takže jsou zatím nepoužité grinning smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 21
  • Status: expert

    Re: Oblíbený hrnek

    Datum: 07.02.2011 21:43
     

    Blani aromku mám asi tři roky (dostala jsem ji), a zbytek je novej ode dneška, hrnek opět dárek .-). A hádej od koho asi? Někdo odsud, kdo má super nápady a hoooodně veliký srdíčko thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Oblíbený hrnek

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Oblíbený hrnek

    Datum: 07.02.2011 21:45
     

    Skrbli, ty máš tedy krásné hrnky! thumbs down Ty 20-leté jsou moc hezké, ale překvapuje mě, že přežily až do dneška, vypadají s tím užším dnem nestabilně. Ale pěkné jsou moc.

    Jajo, ta souprava se mi moc líbí. Jak se peče to jablíčko, je to šikovná věc? Už jsem po tom taky pokukovala, ale ještě jsem se neodhodlala to koupit. Věra

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Oblíbený hrnek

    Datum: 07.02.2011 21:58
     

    Věrko, ty 20 leté teď už moc nepoužíváme.... ale kafe se z nich pije fakt moc dobře. Ikdyž je úzké dno, tak jsou stabilní. Ona to je docela kvalitní tvrdá keramika. Hodne jsme je používali.... dnes je mám v kuchyni na polici a občas do nich uvařím kafe návštěvě. My teď pijeme kafe z těch černobílých....

     
  • Status: expert

    Re: Oblíbený hrnek

    Datum: 07.02.2011 22:01
     

    Věrko uvidím jak budu péct jablíčko až mě přejde počáteční nadšení :-)

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Oblíbený hrnek

    Datum: 07.02.2011 22:09
     

    Pekárnička je bezva hračka (a krásná, jaji smiling smiley - já vííím, já vííím), kdysi mi v ní bylo taktéž na návštěvě pečeno. Bylo jinačí než z trouby, zůstávalo takové pevnější, ale byla to bezva, fascinující změna. my si nikdy nemohli vybrat, která máme radši. Trvalo to docela dlouho, (souhlasí?), ale je to taková správná náladovka k té aromalampičce a třeba ke knížce, prostě opékáš někde poblíž křesla nebo kompu grinning smiley , kde si čteš, a pohodička.. love smiley love smiley Když jde o malý pamlsek, dávat jedno do konvenční trouby se neoplatí. Tak na to je nedocenitelná.

     
  • Status: expert

    Re: Oblíbený hrnek

    Datum: 07.02.2011 22:14
     

    A navíc krásně voní :-), trvá to déle ale to těšení .-)

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Oblíbený hrnek

    Datum: 08.02.2011 09:32
     

    Skrbli, všechny hrnky jsou parádní, ale taky se mi úplně nejvíc líbí ty nejstarší. thumbs down

    Mám taky nachystanou jednu fotku, už dost dlouho, jen se nějak nemůžu dokopat ji sem vložit. Tak snad teď, když je hrníčková na první straně....

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Oblíbený hrnek

    Datum: 08.02.2011 11:08
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley no já jak včera zmerčila hrníčkovou na první straně, tak jsem letěla hrnky vyfotit a prdnout je sem. Jak to neudělám hned, tak to je na dlouhý lokty...

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Oblíbený hrnek

    Datum: 08.02.2011 11:09
     

    Se taky budu muset dokopat k nafocení sad smiley

     
  • Autor: Rutsuka
    Status: nováček

    Re: Oblíbený hrnek

    Datum: 08.02.2011 11:18
     
    p1030417.jpg
    Další fotografie:

    Koukám, že já a moje máma nejsme jedinné, kdo je úchylnej na hrníčkysmiling smiley Bohužel jich ale máme tolik, že na ně už nemáme místo, takže si navzájem zakazujem kupovat novésmiling smiley

    obrázek 1: mé nejoblibenější - puntíkatý granko hrneček je můj úplně nej, akorát je na mě dost malý a tak si udělám třeba 2 kafe hned po sobě; do hrnečků s ovečkama dělám kafe když je tu přítel, abysme měli stejné (akorát je to pro mě moc malý, pro něj moc velkýsmiling smiley, prostřední používám když je puntíkatý špinavý, stejně tak ten jihlavankový; no a ten velký hnědý jsem koupila mamce a chtěla sem i pro sebe, ale byl poslední, takže z něj piju jen když se mi ho podaří ukrást máměsmiling smiley

    obrázek 2: z minihrnečku pije občas přítel, z toho většího občas já

    obrázek 3: tyhle jsou bohužel prasklé, ale vzhledem ke své oblíbenosti jsme neměli to srdce je vyhoditsmiling smiley

    obrázek 4: tyhle mají každý 8dcl, dostali jsme je s bráchou k vánocům, já jsem z toho svého měla kafe jednou a hned prasknul, druhý ač je používanější, zatím drží...no ale je to teda i na mě už docela velký kafe

    obrázek 5: tohle jsou jediné hrnky, kterých máme víc než 2 kusy, koupila jsem je mamce jednou k vánocům, abysme mohli aspoň návštevám udělat kafe do stejných hrnků, jinak se skoro nepoužívají protože doma máme každý nějaký ten svůj oblíbenýsmiling smiley

     
  • Autor: Rutsuka
    Status: nováček

    Re: Oblíbený hrnek

    Datum: 08.02.2011 11:19
     

    dalších několik oblíbených kousků mám na koleji, až tam budu, tak je taky vyblejsknusmiling smiley coffe smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Oblíbený hrnek

    Datum: 08.02.2011 20:07
     
    hrnik.jpg

    Jsem ostuda.stydlin smiley Pošta mi ho doručila o Zlatou neděli a jdu s ním teprve dneska. Ppošťáci mě v 9 hodin vytáhli z postelestydlin smiley , do té chvíle jsem vůbec netušila, že se v tento k nám do vsi doručuje i v tento denthumbs down. Bylo to dvojnásobné překvapení a já ho samým dojetím obrečela.

    To podstatné jsem samozřejmě zapomněla - odesílatelem byla jedna milá Weekařka. Ještě jednou díky.flower smiley coffe smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Otazka (08.02.2011 20:11)
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Oblíbený hrnek

    Datum: 08.02.2011 21:35
     

    Je moc krásný, i jak je vyfocený. smiling smiley

     

    Rut, ty stohovatelné ovečky jsou božíí. A rybičky moc prima. smiling smiley

     

    Skrblíku, řadím se k fandům patnáctiletých na kávičku. Tahle barevná kombinace je harmonická, dušičce lahodící - tak navíc svírat hřející kalíšek v dlaních, když se z něho line kávová vůně, to musí být prostě hotový balzám.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Oblíbený hrnek

    Datum: 08.02.2011 23:50
     

    pěkný hrníček Otázko thumbs down....

     
  • Autor: Rutsuka
    Status: nováček

    Mé kolejní hrnky

    Datum: 22.02.2011 10:00
     
    hrnek 1.jpg
    Další fotografie:

    Moji kolejní oblíbencismiling smiley první je momentálně nejpoužívanější, druhý 6ti dlc používám občas na čaj, hrnky na třetím obrázku byly první nádobí co jsem si na kolej koupila, muj je kočičí a ten druhý je přítelův...no a poslední hrnek byl dárek...ještě tu máme další, ale ty nejsou používané tak častosmiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.