středa 1. května, 04:06 Svátek má Svátek práce
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: zuziberka
Status:
zuzibercinystra..

Negativní energie

Datum: 22.07.2009 12:25
 

Co si pod tímto pojmem představujete? Osobně nevím zcela přesně jak tento termín definovat, ale podle mě to není nesouhlasný názor ani otázky zasahující do hloubky daného problému, dokonce tak nemohu definovat špetku humoru, i když lecky poněkud černého. Hledala jsem informace k danému tématu, avšak tento pojem jsem našla pouze ve spojení s léčitelstvím, okultismem a magií.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Negativní energie

    Datum: 22.07.2009 15:06
     

    Přesně...já jim nic neřeknu, pokud po mně nechtějí, abych se na tom podílela. grinning smiley Přesto společnost těch rozjuchaných vyhledávám spíše, než těch negativních.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Negativní energie

     
     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Negativní energie

    Datum: 22.07.2009 15:36
     

    Myslím si, že většinou takový ten negativismus (ta ubrblanost, nespokojenost...) pochází ze strachu. Ze strachu odhalení vlastní nedokonalosti, ze strachu zneužití nějaké vnitřní slabosti, ze strachu přijmout sám sebe takového jaký jsem...To je dle mého názoru takový neškodný negativismus, neubližuje, jen otravuje život.

    Pak jsem se setkala ještě s negativismem zlým - ten je podstatně horší a spočívá v tom, že takový člověk vědomě ubližuje druhým. Je k tomu hnán zlostí, závistí, nenávistí, pýchou; tak asi tohle bych svým křesťanským myšlením nazvala jako negativní energie. Vlastně i v tomhle případě může hrát roli strach, ale je odlišný od strachu v prvním případě, tady je to spíš strach o to, aby někdo nebyl lepší než já, nevynikal nade mnou...

    Škoda, že sem nazabloudí jistý neregistrovaný autor, aby nám objasnil, jaká negativní energie tu od včerejška byla vytvářena...

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Negativní energie

    Datum: 22.07.2009 15:36
     
    Moni...mas pravdu, vzdy mi je milejsi "mily blazonko", ako sice mily usmievavy a uhladeny ( ale stopro neuprimny) ksicht!
    Hm...pokial ide o snahu niekoho mi vnutit nieco o com nie som vnutorne presvedcena , teda s cim sa nestotoznujem, tak...to je problem...jeho...lebo cim viac ma niekto chce ovplyvnit, tym som menej pristupna... winking smiley..Napr. absolutne som imunna na vsetky typy reklam, hihi...napr. pri mne by si firmy nezarobili ani na slanu vodu.....cim je reklama bombastickejsia, tym menej jej doverujem...a teda aj vyrobkom, ktore propaguje..
     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Negativní energie

    Datum: 22.07.2009 15:40
     


    Janina44 napsal(a):

    Keria, napsala jsi to pěkně thumbs down thumbs down thumbs down Taky jsem za exota - všichni tu asi znají mou vášeň pro fialky. Problém s těmi aktivními a rozjuchanými lidmi u mě nastává, když mě do toho chtějí zatáhnout a nerozumí slovu - nechci. Ale dokud se mě to nedotýká, jak říkáš: ať si žijí po svém.


    V tom případě jsem exot na druhou, mám k tomu ještě vyšívání grinning smiley Když on je to ale báječnej duševní relax spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Negativní energie

    Datum: 23.07.2009 07:54
     
    spinning smiley sticking its tongue out...Viete co je 500-600kg pozitivnej energie????????
    KON!!!...Vcera sa fakt takto krasne obrazne vyjadril jeden chlapik v TV, ked propagovalpripravovanu "konsku" GrandPrix zaciatkom augusta v Bratislave....winking smileytak mi to hned pripomenulo tunajsiu diskusiu.
    Haha....a ked som uz pri pozitivnej energii a konoch..tak neskoro vecer som zase narazila na zdroj kopca "pozitivnej energie" a tentoraz dokonca aj kona...v Mafstory na Jojke, ten serial ma vzdy pobavi..... smoking smiley smoking smiley smoking smiley
     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.