úterý 30. dubna, 21:39 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Listnaté stromy

Datum: 15.08.2007 08:16
 

Tak jsem se zamilovala do gleditsie smiling smiley. Moni, třeba by se ti tenhle strom "hodil" místo akátu.

 

[havlis.cz]



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 20
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Listnaté stromy

    Datum: 29.09.2009 06:25
     

    drahuš...když ji neudáš jinde, já se přemůžu... winking smiley grinning smiley grinning smiley

    peefko...není sice vidět celá rostlina, ale tipla bych tu velkou.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Listnaté stromy

     
     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Listnaté stromy

    Datum: 29.09.2009 07:22
     
    img_4362.jpg

    nechápu to, foto cele rostliny jsem tam vkládala také a je fuč eye popping smiley je fakt, že tu fotku jsem pak dodatečně otáčela, tak jsem to asi udělala špatně a zmizel

    tak zkouším znovu, snad to již bude v pořádku

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Listnaté stromy

    Datum: 29.09.2009 07:23
     

    Mono, bodejť vždyť máš pole a né zahradu. grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Listnaté stromy

    Datum: 29.09.2009 08:16
     

    tak co myslíte holky, udělám z toho javoru jasanolistýho Flamingo keř?

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Listnaté stromy

    Datum: 29.09.2009 16:09
     

    peefko...tak teď už si nejsem jistá ničím...přesto bych spíš řekla ta velká... confused smiley

    Simi...jo...jenže to asi znáš: ,,Sem nic nesázej, blbě se mi tu seká ..... tady taky ne, to je fotbalové hřiště a takhle bude letiště....´´...takže míst, kde si můžu zasadit strom pomalu ubývá... eye rolling smiley grinning smiley

    irisko...zkus to. winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Listnaté stromy

    Datum: 29.09.2009 17:24
     


    drahus napsal(a):

    Mono, na střih to ještě není, to ne. Já ji hlavně nechci a koukám, že se tu taky nikdo nepřetrhne, aby ji měl, co? spinning smiley sticking its tongue out

    má tady snad někdo hektarový prostranství jako Monča a amazonka? grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Listnaté stromy

    Datum: 29.09.2009 17:25
     


    Mona napsal(a):

    peefko...tak teď už si nejsem jistá ničím...přesto bych spíš řekla ta velká... confused smiley

     

     

    jsem přesvědčená, že je to "klasika", ta velká katalpa. Roubovaná vypadá přece jen trochu jinak.

    V tom případě ovšem peefko doufám, že máš na ni dostatečnej plac. Je to strom-obr winking smiley. Ale krásnej love smiley thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Listnaté stromy

    Datum: 29.09.2009 17:26
     


    Mona napsal(a):

    To jsou ony...

    Moni, nechci tě naštvat, ale ta, cos mi podarovala, je asi tak třikrát větší!! eye popping smiley Má tady asi ideální podmínky. Navíc - když jsem zalévala balkonovky vodou s hnojivem, tak jsem byla líná jít pro "čistou" vodu, takže dostala i to hnojivo. A zřejmě se jí to, holce, zalíbilo winking smiley thumbs down

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Listnaté stromy

    Datum: 29.09.2009 17:27
     

    Anavi...mne nenaštveš...já jsem ráda, že ti jde. winking smiley tejně ji dlouho mít nebudeš.....budeš-li tak hnojit. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Listnaté stromy

    Datum: 29.09.2009 17:29
     

    Za chvilku mě přeroste smiling smiley (přes hlavu grinning smiley)

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Listnaté stromy

    Datum: 29.09.2009 20:52
     

    Díky moc za určení stromu. Horší je, že to místo na něj nějak moc není, kam my ho jen přesadíme confused smiley . Koukala jsem, aspoň u té Nany, že je to dost drahý stromek, i ta velká je tak drahá?

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Listnaté stromy

    Datum: 30.09.2009 06:02
     

    peefko...to nevím, já je mám ze semen. A vzhledem k tomu, že se dají tak snadno vypěstovat ze semínek (kterých je v jednom lusku dost), tak bych řekla, že to moc drahé nebude.

     
  • Autor: drnda
    Status:

    Re: Listnaté stromy

    Datum: 30.09.2009 11:49
     

    Ahoj Mono,

    prosím o info, kdy zasadit semínka katalpy a vůbec tak nějak postup, jak se dá jednoduše vypěstovat....please smiley

    semníka jsem dneska vyndala z lusku, jsou to takové chlupaté- na koncích- lupínky????confused smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Listnaté stromy

    Datum: 30.09.2009 12:29
     

    drndo...jo...chlupaté, placaté. Já to vysévala myslím někdy v únoru...normálně do zeminy na okno...přikrývala jsem to mikrotenem...než vzešly. No a pak normálně přepíchat každou zvlášť. winking smiley

     
  • Autor: drnda
    Status:

    Re: Listnaté stromy

    Datum: 30.09.2009 12:38
     

    Mono, děkuji, a do léta Ti tak hezky vyrostly, tak jak jsi je teďka sázela???? Jo a budeš mít krásnou katalpovou álej...thumbs down thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.