pondělí 29. dubna, 16:22 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert

No, nekup to!

Datum: 23.06.2009 12:48
 

Myslím, že by se tato diskuze mohla uchytit smiling smiley

Týká se to všech výhodných nákupů, které se nám povedou a máme z nich radost winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: No, nekup to!

    Datum: 25.06.2009 09:09
     

    Děkuji. Už jsem si o ní i něco našla na netu. Je krásná, jen škoda, že je to mohutnější keř (pro mojí zahrádku).

     
  • Autor: Reklama

    Re: No, nekup to!

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: No, nekup to!

    Datum: 25.06.2009 09:29
     
    Drahus winking smiley...ze nebyvas za rohom, hned by som sa nalepila na teba ako plostica...ked mas stastie na taketo nakupy..
    Ja som bola predvcerom v Baumaxe a vcera v Hornbachu...a na ziadne az tak zaujimave zlavy som nenarazila...jedinou bola taka biedna malicka papradka... aj to este bez pomenovania len ako VONKAJSIA...
    Hm...kto umi, ten umi... eye rolling smiley ...ale na druhej strane vlastne chvalabohu......aj tak mam problem najst nejake volne miesto v zahrade winking smiley
    (...hm...uz teraz ma boli hlava, leb mi "pribudla" este jedna strieborna heuchera a zlaty carex...a mnozim si dalsie 3 heuchery, Houttuyniu Pied Piper- taku krasnu farebnu ako ma JanaF flower...tak to uz fakt bude fuska, ak sa mi to vsetko ujme eye rolling smiley)
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: No, nekup to!

    Datum: 26.06.2009 12:15
     
    p6260002.jpg
    No nekupte- dnes u naz na trhu smoking smiley....
    Spodne 2 su skalnicky - na volne miesta - do skalky, kde mi neprezilo presadzanie jedno male hebe...a v predzahradke, kde zase z karpatskeho zvonceka ostal JEDINY!! listok - ostatne zozrali slimaci!
    ...nooo...a ten dobry kup boli tie dva dianthusy - zeleny a marhulovy za 0,40€...Na trhu sa vypredavaju sadzenice od 0,20-0,80€ vsetého mozneho( nielen balkonovky-letnicky, ale aj trvalky.......az oci prechadzaju...UFF, len ked az tak sa uz do dalsieho sadenia nehrniem...
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: No, nekup to!

    Datum: 26.06.2009 13:44
     
    dsc_0007.jpg
    Další fotografie:

    Tak jsem dnes taky zavítala do Baumaxu a odcházela jsem obtěžkána kytičkami. Koupila jsem si karafiátky do skalky, červenou mučenku a kroton. Ještě měli takovou tu obyčejno mučenku, ale za hříšné peníze (asi 600). Tahle, co jsem koupila nestála ani 200 a ještě měli za stejnou cenu velice zajímavou žlutou. No a pak jsem byla v Plusu a tam jsem si ještě koupila dva fikusy benjamínky, jeden zelený a jeden trochu panašovaný (po 54 kč). Věra

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: No, nekup to!

    Datum: 26.06.2009 18:59
     

    hele, nechte si toho s těma nákupama, jo? winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: No, nekup to!

    Datum: 27.06.2009 14:53
     

    Hi hi hi, Spike, jsi stejný pošuk, jako já grinning smiley

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: No, nekup to!

    Datum: 27.06.2009 15:06
     
    Další fotografie:

    Taky se přidám mezi "pošuky". grinning smiley Před měsícem jsem v kauflandu uviděla umírající muškáty za 1,-Kč. Tak, že si jeden vezmu. A tchýně na mě, že mi to zdechne, což na mě samozřejmě zapůsobilo jako výzva. No a tady dokládám fotky, že to muškát přežil.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: No, nekup to!

    Datum: 27.06.2009 16:50
     

    eye popping smiley thumbs down

     

    Jak já to chápu - tyhle hlášky, to je na mě jak červenej hadr na bejka! grinning smiley To kdybych na tu kytku měla dejchat, tak tchyni na just bych ji musela zachránit winking smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: No, nekup to!

    Datum: 28.06.2009 21:28
     

    anavi,tak takwinking smiley

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: No, nekup to!

    Datum: 29.06.2009 09:33
     

    Děvčata, já jsem věděla, že mě hned pochopíte. flower smiley

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: No, nekup to!

    Datum: 06.08.2009 16:19
     
    Další fotografie:

    Dnes jsem opět zabodovala a v kauflandu koupila chryzantémy po koruně, ale jelikož jsem byla na kole tak jsem mohla vzít jen dva květináče. sad smiley A aby jste mi věřily nechala jsem si i pokladní lístek, přikládám ho jako důkaz. grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: No, nekup to!

    Datum: 06.08.2009 18:13
     

    Simi, tak to je KAUF!thumbs down A já byla v Lidlu, to jsem zaváhala. Věra

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: No, nekup to!

    Datum: 06.08.2009 18:26
     

    eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Začínám pochybovat zda-li žiju ve stejném roce, jako Simi.. confused smiley

    Takovýhle kaufy?

     

     

    Simi a za ten muškát thumbs down flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: No, nekup to!

    Datum: 06.08.2009 18:51
     

    Loty, já na tohle taky nemám štěstí. Kámoška vleze do města a hned narazí na hračku, která stála 1 200 a vyprodávají jí za stovku... eye rolling smiley to se mi nemůže stát nono smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: No, nekup to!

    Datum: 06.08.2009 21:37
     

    no a mě už vůbec ne...holt nejsem dítě štěstěny.....sad smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.