úterý 30. dubna, 15:07 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a vše okolo
hodnocení: 4.30
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
 
 
Autor: Kashika
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Lodžie ve stylu Provence

Datum: 10.02.2008 16:54
 

Nevím, jestli jsem tenhle příspěvěk zařadila dobře, kdyžtak ho, holky, přesuňte, jo? Díky!

K věci:

 

Jelikož je naše zahrádka stále v nedohlednu, chceme si letos vybudovat krásnej balkón (lodžii). Vlastně jsme chtěly už loni, ale nestíhačka.

Krozně se mi líbí takovej jako středomořskej styl, jako příklad uvedu lavičku, natřenou modře, přes to bíle, a to bílý potom částečně setřený, jakože patina.

Tak bych uvítala, kdyby někdo z vás měl odkaz na nějaký pěkný stránky, nebo nápad - nějaký doplňky atd.

 

Celou lodžii bych chtěla modrobílou + potom nějaký kytky, třeba levanduli (ale hlavně budou rajčata, to se už osvědčilo)

 

Stávající situace:

Zatím musíme nivelační hmotou srovnat spád, pak nějakej asi podklad, to je vedlejší, a dlažba. Měla jsem představu tmavě modrou, spíš drobnou, takový ty mozaikový pláty, viděla jsem čtverečky cca 5x5 cm.

 

Mezi oknama je taková ta šedá skleněná hnusárna, tam chci dát dřevěnou mřížku (taky modrobílou s patinou) a nechat ji porůst popínavkou. Okna nám budou měnit až za rok, takže parapety na balkóně jsou zatím k nepoužití, plechový, křivý, na hovno. Budou na nich truhlíky s rajčatama, zatím.

 

Pak máme takový to skládací křeslo, kde vyměníme potah za modrobílý pruhy.

 

Jo, a celej balkón je zasíťovanej (takže nic visacího ven neraďte) a zasklennej (takže v zimě max. 0 st až -1.

 

 

No, asi to zkrátím - zkrátka - Majko, naval nějaký nápady, a vy ostatní taky grinning smiley

 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Kashika (10.02.2008 17:12)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 9
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 08.05.2008 13:27
     
    Lennko, tos mi neměla dělat!! ten je parádní, musím do IKEA!!!! smiling smiley Tady ji teprve začínaj stavět, to bych se načekala winking smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Lodžie ve stylu Provence

     
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 08.05.2008 13:43
     


    Lennka napsal(a):
    Kashiko, já to nemám ze dřeva, jen jsem natřela smiling smiley Příští rok budeme dělat okna, takže tohle je jen provizorní řešení. Cena stolku je 499 Kč a tady je odkaz ;-) [www.ikea.com]

     

     

    Lenko, takový provizorium bych brala, my tam máme bordel, skladiště eye popping smiley Taky nám budou právě dělat okna, na jaře příští rok.

    Ten stolek si koupím, je super, vypadá, že nezabere moc místa a navíc - dole má prostor pro kočku grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 09.05.2008 00:28
     

    Kash, kdybys pro něj jela, přibal rovnou jeden kvalitní kus pro mě a doval na sraz winking smiley

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 09.05.2008 00:32
     


    Anavi napsal(a):

    Kash, kdybys pro něj jela, přibal rovnou jeden kvalitní kus pro mě a doval na sraz winking smiley

     

     

    No, Anavi, abych řekla pravdu, blesklo mi hned hlavou, že Ti to nabídnu, jenže - do srazu týden, práce nad hlavu a do Ikey bychom se možná dostaly až večer po práci, a to teda nevím. Máme ji kousek od baráku, ale než se tam vymotáš na parkovišti, než nakoupíš, je to na další hodinu.

    No, uvidíme - leda by tam Zuzu zajela přes den, kdybys na tom trvala grinning smiley Ale ještě vezeme od Majků ledničku, tak aby bylo kam to jako dát grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 09.05.2008 00:41
     
    Nemůžeš mě taky porád brát doslova!!! smiling smiley Mě navíc,když jsem ten blábol psala smiling smiley grinning smiley, nějak nedocvaklo, že jedete dvě, vezete i další věci atd. atd., takže jsem to jen tak pleskla "co dyby náhodou", ale na 99 procent to bylo myšleno naprosto nezávazně, takže klidně spi a Zuzku nikam nevysílej smiling smiley.
     
  • Autor: Lennka
    Status:

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 09.05.2008 07:39
     
    On ten stolek je složený, čili to je jen úzká krabice, váží to tři kila. Jako kdybyste měli krabici s velkou pizzou grinning smiley
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 09.05.2008 09:57
     

    Anavi, Zuzka vzkazuje, že Ti ho klidně přiveze, že by se vešel. Tak jak chceš. Tak neplácej a zavaž se nebo se vodvaž a během dneška dej vědět, zítra by Ti ho koupila.

     

    Lennko, pizza mls smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 09.05.2008 13:12
     

    Lennko, a složí to dohromady i amatér mého typu??? confused smiley grinning smiley

     

    Kashiko, brala bych ho, ale fakt to nechám plně na vás, nebo teda spíš na Zuze, jak vyjde čas. Když to stihne, budu ráda, ale v opačném případě se samo nic neděje!!!!!

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 09.05.2008 13:37
     


    Anavi napsal(a):

    Lennko, a složí to dohromady i amatér mého typu??? confused smiley grinning smiley

     

    Kashiko, brala bych ho, ale fakt to nechám plně na vás, nebo teda spíš na Zuze, jak vyjde čas. Když to stihne, budu ráda, ale v opačném případě se samo nic neděje!!!!!

     

    Složí to i Blb grinning smiley

     

    OK, Zuzka Ti ho zítra koupí a přivezeme ho.

     

    Ještě chce někdo něco (z Ikea i odjinud), nebo už je to komplet? grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 09.05.2008 18:24
     
    Amatér tvého typu to složí levou rukou grinning smiley grinning smiley thumbs down
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 09.05.2008 19:43
     
    A hele, to je nápad - vybalim stolek na srazu a složí mi ho Honzík winking smiley thumbs down
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 19.05.2008 15:45
     
    p1100332x.jpg
    Tak hele winking smiley
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 19.05.2008 16:24
     
    Hmmm, Anavi, to jsme udělaly dobře, je opravdu pěknej, že? smiling smiley thumbs down
     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 19.05.2008 16:47
     
    sakra, až teď koukám na tu nádheru.... on je fakt pěknej...asi si zajedu do IKEY...udělám si výlet do čmoudící Ostravy, bo se mi ten kousek líbí ... už ho vidím jak se po něm vine spousta zeleně spinning smiley sticking its tongue out
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Tereza Schmoranz

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 19.05.2008 16:59
     
    Krásné Provence doplňky za velmi dobré ceny najdete na [www.uleontynky.cz]. Hrnky používám jako květináče.
    T.
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a vše okolo (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.