úterý 30. dubna, 10:48 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a vše okolo
hodnocení: 4.30
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
 
 
Autor: Kashika
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Lodžie ve stylu Provence

Datum: 10.02.2008 16:54
 

Nevím, jestli jsem tenhle příspěvěk zařadila dobře, kdyžtak ho, holky, přesuňte, jo? Díky!

K věci:

 

Jelikož je naše zahrádka stále v nedohlednu, chceme si letos vybudovat krásnej balkón (lodžii). Vlastně jsme chtěly už loni, ale nestíhačka.

Krozně se mi líbí takovej jako středomořskej styl, jako příklad uvedu lavičku, natřenou modře, přes to bíle, a to bílý potom částečně setřený, jakože patina.

Tak bych uvítala, kdyby někdo z vás měl odkaz na nějaký pěkný stránky, nebo nápad - nějaký doplňky atd.

 

Celou lodžii bych chtěla modrobílou + potom nějaký kytky, třeba levanduli (ale hlavně budou rajčata, to se už osvědčilo)

 

Stávající situace:

Zatím musíme nivelační hmotou srovnat spád, pak nějakej asi podklad, to je vedlejší, a dlažba. Měla jsem představu tmavě modrou, spíš drobnou, takový ty mozaikový pláty, viděla jsem čtverečky cca 5x5 cm.

 

Mezi oknama je taková ta šedá skleněná hnusárna, tam chci dát dřevěnou mřížku (taky modrobílou s patinou) a nechat ji porůst popínavkou. Okna nám budou měnit až za rok, takže parapety na balkóně jsou zatím k nepoužití, plechový, křivý, na hovno. Budou na nich truhlíky s rajčatama, zatím.

 

Pak máme takový to skládací křeslo, kde vyměníme potah za modrobílý pruhy.

 

Jo, a celej balkón je zasíťovanej (takže nic visacího ven neraďte) a zasklennej (takže v zimě max. 0 st až -1.

 

 

No, asi to zkrátím - zkrátka - Majko, naval nějaký nápady, a vy ostatní taky grinning smiley

 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Kashika (10.02.2008 17:12)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 9
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 19.05.2008 17:50
     


    skrblice napsal(a):
    sakra, až teď koukám na tu nádheru.... on je fakt pěknej...asi si zajedu do IKEY...udělám si výlet do čmoudící Ostravy, bo se mi ten kousek líbí ... už ho vidím jak se po něm vine spousta zeleně spinning smiley sticking its tongue out

     

    Kdyby ses furt jen nechechtala a koukala, co se kde píše, jsem Ti ho mohla přivézt, když jme ho vezly Anavi grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Lodžie ve stylu Provence

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 19.05.2008 21:47
     
    skrblice, a to tohle bylo jen takový rychlý aranžmá pro focení ve stylu "co zahrada dala", počkej, až to vytuním smiling smiley grinning smiley.
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 19.05.2008 22:22
     
    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Lennka
    Status:

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 22.05.2008 11:55
     
    Anavi- vypadá perfektně thumbs down
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 09.07.2008 23:26
     
    stolek1.jpg
    Další fotografie:

    Tak jsem tu s novým příspěvkem a fotečkama.

    Ta naše lodžie se odkládá na jaro, až budou okna a nový parapety, takhle nás to neba, a navíc tam teď máme rajčat jako nasráno a nechce se mi to stěhovat.

    Ale abych nebyla nečinná, vyrobila jsem nám (nakazila mě stáleněcokutící Sapho) ze starýho stolku novej, mozaikovej.

    Není to dokonalý, dělala jsem to poprvé v životě, tak mějte ohledy, jo, a taky se to musí ještě natřít (asi bíle a setřít = patinu), jak nožičky, tak i nový olištování.

     

    Takže stolek z Ikea se odkládá,

    A abych nezapomněla, tenhle náš novej se jmenuje Sen o Provence grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 09.07.2008 23:27
     
    stolek6.jpg
    Další fotografie:

    To je zatím fšecko. stydlin smiley grinning smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 09.07.2008 23:31
     

    Teda Kash, to je paráda.Moc se ti to povedlothumbs down

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 09.07.2008 23:45
     

    Děkuju smiling smiley Není to dokonalý, ale aspoň jsem získala novou zkušenost. A hrozně mě to baví a navíc mám dobrej pocit z toho, že využiju rozbitý věci ke stvoření něčeho novýho. A tak hroznej kýč to snad nejni, když je to pod kytky a pod popelník. grinning smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 09.07.2008 23:48
     

    Kash, hoď mi sem prosím tě odkaz na ty stránky na to všelijaké tvoření, které jsi dávala nedávno na chatu. Já si to zapomněla poznamenat.Dík

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 10.07.2008 00:07
     

    Máš sz...

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 10.07.2008 06:42
     

    Kashiko, to je super !!!thumbs down

    Já se na něco takového chystám už půl roku, mám tu dva litinový podstavce ze šicích strojů, ale nějak není čas. Co jsou ty modrý oválky? Neříkej mi, že jsi to vyštípávala z dlaždiček confused smiley .

    A ten odkaz mi pošli v SZ též winking smiley .

     
  • Autor: Lennka
    Status:

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 10.07.2008 07:28
     

    Kashika- to je naprosto nádherný, jsi šikovná thumbs down Já se na něco podobného taky chystám už měsíce, ale vůbec nejsem schopná a navíc si myslím, že bych to tak krásně nezvládla winking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 10.07.2008 08:21
     

    eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley, thumbs down thumbs down thumbs down! Kashi, krasneeeee....naprosto dokonale v style "Provence"smiling smiley

     
  • Autor: sapho
    Status:

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 10.07.2008 08:29
     

    Hezký den všemflower smiley Kash, je to krásathumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Lodžie ve stylu Provence

    Datum: 10.07.2008 08:47
     

    Kash...pěkné. thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a vše okolo (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.