pondělí 15. června, 16:05 Svátek má Vít
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dotazy a rady
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Dotazy a rady
Diskutujte! Pro všeobecné rady, které se většinou týkají všech kategorií a dotazy na rostliny
 
 
 
 
Autor: Mona
Klikni pro filtrování

Množení, řízkování...

Datum: 31.08.2006 16:42
 

Množím teď dvojím způsobem. Podle anny v petlahvích, podle Květy v substrátu s pytlíkem přes. Ty petlahve mám venku, ty s mikrotenem na verandě. Chci se zeptat, jestli není čas dát i ty petlahve na verandu, venku už je docela chladno, tak aby to stačilo zakořenit.

A co mám nařízkováno? Oleandry, zlatý déšť, hořcový stromek, tavolník, tavolu, svídu, japonskou vrbu, tu svou modrou-převislou-mámu /prý drchnička) a buxus.

Také množíte? Co a jak?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 9
  • Autor: Mona

    Re: Množení...

    Datum: 07.08.2006 17:15
     
    Já uřízla větviček mnoho...a nic. Ve vodě kořínky nepustily, v zemi uschly...i když jsem zalévala. Tak nevím. Podle mne je to nezmar...ale mně se prostě nedaří.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Množení...

     
     
  • Autor: Libi

    Re: Množení...

    Datum: 21.12.2007 15:15
     
    nevím proč, ale při přečtení názvu této dizkuze mi přišlo na mysl úplně jiné množení grinning smiley stydlin smiley
     
  • Autor: Evca
    Status:
    www.evciny-stra..

    Re: Množení...

    Datum: 21.12.2007 17:56
     
    Mě téžgrinning smiley
     
  • Autor: Hanule

    Re: Množení...

    Datum: 21.12.2007 18:11
     
    Nějak se nám tady ty myšlenky podezřele množí.
     
  • Autor: Mona

    Re: Množení...

    Datum: 21.12.2007 18:13
     
    Pche!! Na vás tak příště půjdu s kytičkama...! grinning smiley
     
  • Autor: Evca
    Status:
    www.evciny-stra..

    Re: Množení...

    Datum: 21.12.2007 18:21
     
    Mono,jaké máš ibišky???
     
  • Autor: Mona

    Re: Množení...

    Datum: 21.12.2007 18:22
     
    Evco...červené plnokvěté. Jsou takové obyčejné, ale bohatě kvetou. Namnožila jsem jich zas nějak moc...na jarní burzu přivezu a doufám, že se jich zbavím. grinning smiley
     
  • Autor: Evca
    Status:
    www.evciny-stra..

    Re: Množení...

    Datum: 21.12.2007 18:25
     
    Ty už mámeye popping smiley
     
  • Autor: Mona

    Re: Množení...

    Datum: 21.12.2007 18:34
     
    Se nedivím...ty už má snad každý... grinning smiley ale mně to nedá a co ostříhám, šoupu do zeminy. eye rolling smiley
     
  • Autor: lostris

    Re: Množení...

    Datum: 22.12.2007 16:13
     
    mona,růžové plnokvěté mám už 4,ale jak píšeš,je mi líto vyhodit,co ustřihnu./bohužel nejen u ibišků/tak zásobuji celou dědinu i příbuzenstvo.
     
  • Autor: Libi

    Re: Množení...

    Datum: 22.12.2007 16:18
     
    proč nemám takovéhle sousedy nebo příbuzné já sad smiley , ibišek nemám žádný, a ať se ptám, kdy se ptám i na cokoliv jiného, tak nikdo nemnoží (nebo množí maximálně jinak, ale kytky to rozhodně nejsougrinning smiley )
     
  • Autor: Mona

    Re: Množení...

    Datum: 22.12.2007 17:19
     

    lostris..přijeď na jaře na burzu...čenžneme. winking smiley

    Libi...ty taky...a budeš mít ibišků, až ti půjdou na nervy. smiling smiley

     
  • Autor: Anavi

    Re: Množení, řízkování...

    Datum: 13.06.2008 07:24
     
    Zkoušela jste některá množit levanduli vrcholovými řízky? Nebo je lepší nějak oddělit kus trsu?
     
  • Autor: LadaB

    Re: Množení, řízkování...

    Datum: 13.06.2008 11:26
     
    Oddělovali jsme kus trsu....a všem se v pohodě chytla..
     
  • Autor: Anavi

    Re: Množení, řízkování...

    Datum: 13.06.2008 11:46
     
    Lado, dostala jsem nabídku od jedné místní paní, že si mohu uloupnout. bohužel ta levandule roste v takové skalce, nechápu, jak se tam vůbec udrží, takže oddělit nešla, spíš ulomit. TAk jsem ji dala hned do hlíny, pořádně prolila a budu doufat, že se z toho aspoň něco chytí! Mám toho hodně, třeba něco vyjde.
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dotazy a rady (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.