neděle 5. května, 03:56 Svátek má Klaudie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: anny
Status:

Máte už zazimováno?

Datum: 04.11.2008 16:20
 

Jo? Já mám ešte všetko vonku a furt váham. Je mi ľúto ťahať rastlinky do tmavého sklepa,keď si ešte može užívať posledné slniečko.A tiež si myslím,že takto budú kratšiu dobu v sklepe a lepšie sa na zimu pripravia.

A čo vy? Máte ešte tiež niečo vonku?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 4 z 6
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Máte už zazimováno?

    Datum: 20.12.2008 07:47
     

    Durmany - zatím dobrý.

    Buganvilia - ještě úplně neopadala.

    Fuchsie...nevím, musím se podívat.

    Mučenky...rostou jako blázen...budu je muset do jara zaštipovat.

    Hořcové stromky zakořeněné - jsou plné poupat...musím zaštipovat.

    Mračňáky - kvetou.

    Řecká - prská semínka na všechny strany... eye rolling smiley

    lantána - nic moc...nevím, zda vyfrží.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Máte už zazimováno?

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Máte už zazimováno?

    Datum: 20.12.2008 08:21
     
    Ja som len minuly tyzden eye rolling smiley konecne urobila poriadok s hluzami a cibulkami - zasypala a odlozila na policky... dovtedy boli len volne v garazi... sad smiley
    Skontrolovala som aj ostatne balkonovky...noooooo a poprasila drevenym uhlim crepniky s rastlinkami, ktore mi zvykli splesniviet - napr. chryzantemy, muskaty atd... Uz to robim 2r. a fakt sa mi ti osvedcilo - oproti predchadzajucim rokom nemavam uz ziadne straty...
    Hm...lenze mmt mam vsetko poprasene aj drevenym praskom, kvoli tomu ze sa tam brusi drevo, vyzera to hrozneeeeee... angry smiley
     
  • Autor: drnda
    Status:

    Re: Máte už zazimováno?

    Datum: 20.12.2008 08:57
     

    Mě napadlo než jsem rozklikla tuhle diskuzi: jaký je asi stav u Mony v králikárně?winking smiley Já mám vše obalené mšicemi, už jsem postřikovala. Na podzim jsem se zařekla, že na jaře ani jednu novou kytku, jen to co mi přezimuje, ale nevím nevímgrinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Máte už zazimováno?

    Datum: 20.12.2008 09:23
     

    drndo... grinning smiley v králíkárně dobrý. Zato na verandě to nějak nekoordinovaně předčasně bují. eye rolling smiley Zatracená zima. Mšice ani molice zatím nemám...ale něco mi přerůstá. Třeba anglické muškáty rostou jako vzteklý...jenže to zas budou takové ty vytáhlé výhony. Mám je během zimy zaštípávat?

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Máte už zazimováno?

    Datum: 20.12.2008 15:00
     

    Mona,s mučenkama to mám stejně,rostou,že nestačím zaštipovat.zato oleandry mi trošku zasychajísad smiley a nové řízky ne a ne zakořenit.confused smiley tvůj žluták mám v petce,jsem ráda,že žije,tak nemám odvahu pátrat po kořenech.grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Máte už zazimováno?

    Datum: 20.12.2008 15:08
     

    lostris...moji žluťáci v petce také zatím nic. Asi je přendám do bytu...přece jen na té verandě už je na zakořenění dost zima. Ale důležité je, že žijí, mají zelenou barvu a nikde nic zaschlého. thumbs down

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Máte už zazimováno?

    Datum: 20.12.2008 15:15
     

    tím se právě uklidnuju,že vypadají zdravě.měla jsem je v chladu ve sklenici s vodou a furt nic,toš jsem je dala do petky se substrátem a perlitem a donesla je domu na okno a čekámsmoking smiley coffe smiley

     
  • Status:

    Re: Máte už zazimováno?

    Datum: 20.12.2008 19:00
     

    a akú máte dipladémiu?mne úplne opadli listy a už dosť zasycháthumbs up

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Máte už zazimováno?

    Datum: 21.12.2008 00:16
     

    mluv česky špione,što takoje dipladémia?confused smiley grinning smiley třeba ju mám a ani to netušímnono smiley grinning smiley jdu nakouknout do moudré knihy.coffe smiley

     
  • Status:

    Re: Máte už zazimováno?

    Datum: 21.12.2008 10:11
     

    ked ja neviem iný názov,ale je to ťahavé,mám to nasadené v črepníku a má točervené alebo rúžové kvety a také trocha voskové listy,no moje už nemajú žiadnesad smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Máte už zazimováno?

    Datum: 21.12.2008 11:01
     
    a 05.jpg
    Další fotografie:

    Tak koukejte...mimulus je odloženej na balkoně, že půjde do kontíku.. grinning smiley (zimuju pouze jeden truhlík), osteospermum stále kvete a kvetou i karafiáty..Anavi to jsou ty od tebe.. winking smiley Tak nevím, jak teda letos zimovat.. grinning smiley grinning smiley grinning smiley NO mám ale netradiční vánoční výzdobu.. winking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Máte už zazimováno?

    Datum: 21.12.2008 11:03
     

    Lado...mimulus jsem dala namnožit a žije jen jeden. confused smiley No dobrej bude!!! grinning smiley

    Krásně ti to roste. thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Máte už zazimováno?

    Datum: 21.12.2008 11:47
     

    Lado eye popping smiley Zírám!

    Na kvetoucí karafiáty v prosinci obzvlášť smiling smileythumbs down

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Máte už zazimováno?

    Datum: 21.12.2008 12:15
     

    Mono..já ho množím až na jaře...přes zimu bych to neměla kam dát..

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Máte už zazimováno?

    Datum: 21.12.2008 12:49
     

    Lado...tak to jo...jsem na ně teď koukala a zelené jsou dva. Tak uvidím, jak se rozrostou a případně je na jaře zkusím ještě namnožit.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.