sobota 27. dubna, 13:01 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 4.5
Klikni pro filtrování
Tagy: datura

durman, datura

Datum: 15.06.2007 16:57
 
durman.jpg
Další fotografie:
První je z jakéhosi zásilkového zahradnictví...už loni byl divný, letos ještě divnější. Druhé dva jsou od hespy. Všem žloutnou listy, přestože je zalévám. Co jim může být a jak na ně? Vadí jim umístění na jižní straně?confused smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 14
  • Autor: lenik33
    Status:

    Re: durman, datura

    Datum: 22.08.2016 20:02
     
    dsc01483.jpg

    Shredded

     
  • Autor: Reklama

    Re: durman, datura

     
     
  • Autor: tynny
    Status: začátečník

    Re: durman, datura

    Datum: 22.08.2016 20:42
     
    image-0-02-01-401fe6290c64c264b4d3de7aecff23cec37e20c678a860d644db2df70341a5da-v.jpg

    Holky, dovolim si sem dat durman me kolegynky z prace ... a neptejte se me, jak to dokazala, ja mam uplne mrzacky

     
  • Autor: lenik33
    Status:

    Re: durman, datura

    Datum: 23.08.2016 20:26
     
    dsc01578.jpg
    Další fotografie:

    Sytě oranžová se třemi sukýnkami.....

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: durman, datura

    Datum: 23.08.2016 23:33
     

    Nádhera!! Já mám 3 nové durmany, jeden už pokvete a ostatní na to kašlou a začínají žloutnout..tak nevím, jestli se nějakých květů dočkám a pokud ano, tak jaké budou... confused smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: durman, datura

    Datum: 23.08.2016 23:42
     

    tynny to je určitě fotomontáž, jinak to není možný nono smiley. Co tomu dává papat za hnojivo? Kdysi jsem je mívala, ale vždy chytly svilušky a nestály za nic. Tohle je výstavní kousek thumbs down thumbs down thumbs down

    Lostris, co Ty na to? winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: lenik33
    Status:

    Re: durman, datura

    Datum: 24.08.2016 17:09
     

    Hnojím tekutým přímo na Durmany,slepičince,hořkou sůl,občas železo,občas hrstku cereritu.......

     
  • Autor: lenik33
    Status:

    Re: durman, datura

    Datum: 24.08.2016 17:12
     

    Mě také žloutnou,i když dávám železo..letos je to strašný ty výkyvy počasí,těch poupat co mi opadává.Také mě to štve,protože se těším jak mi vykvetou novinky co jsem sehnala,a možná budu muset čekat na příští rok.... sad smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: durman, datura

    Datum: 26.08.2016 20:52
     
    sdc19529.jpg
    Další fotografie:

    cérky, to čumím eye popping smileyty dvou-tří patrové jsou nádherné. A ten obsypaný durman, Iris, rozhodně nemusí být fotomontáž. Asi 3 roky nazpět jsem na jednom svém stromku měla zároveň 63 květů, ale neptej se, jak jsem to dokázala, to samo. winking smiley grinning smiley

    leto jim to trvalo, ale už se snaží. Mám sice jen obyč. bílý, růžový a žlutý a bílý dabl, ale tem okamžitě hnědne, když jen trošku zmokne. sad smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: durman, datura

    Datum: 26.08.2016 21:05
     



    lostris napsal(a):

    cérky, to čumím eye popping smileyty dvou-tří patrové jsou nádherné. A ten obsypaný durman, Iris, rozhodně nemusí být fotomontáž. Asi 3 roky nazpět jsem na jednom svém stromku měla zároveň 63 květů, ale neptej se, jak jsem to dokázala, to samo. winking smiley grinning smiley

    leto jim to trvalo, ale už se snaží. Mám sice jen obyč. bílý, růžový a žlutý a bílý dabl, ale tem okamžitě hnědne, když jen trošku zmokne. sad smiley

    ......Los, durmany jsi měla vždy nádherný thumbs down

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: durman, datura

    Datum: 26.08.2016 21:23
     

    dík winking smiley, jsou to takoví samorosti

     
  • Autor: bibinaH
    Status:

    Re: durman, datura

    Datum: 16.06.2017 07:22
     

    Koukám že letos nikdo nedává žádné příspěvky jak komu rostou Andělské trumpety? Přezimovaly celkem v pohodě, jen jedna to vzdala, jak u vás?

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: durman, datura

    Datum: 16.06.2017 09:23
     

    Letos mám durmany poprve, tak ani nevím, kdy můžu čekat květy. Jeden už je docela velký, ale zatím poupata nevidím.

     
  • Autor: lenik33
    Status:

    Re: durman, datura

    Datum: 16.06.2017 10:12
     

    Ahojky holky,tak mě nepřezimovali 4 kousky,z 20 nových řízků koupených na podzim se mi zadařili pouze tři,což mě pěkně štve,protože jsem si myslela,že budu mít nové druhy do sbírky...

     
  • Autor: lenik33
    Status:

    Re: durman, datura

    Datum: 16.06.2017 10:19
     
    dsc01928.jpg
    Další fotografie:

    První letošní květy,Mobisu mi ohlodal šnek.......

     
  • Autor: bibinaH
    Status:

    Re: durman, datura

    Datum: 16.06.2017 16:17
     

    Leni tak mi ještě nekvetou, ale rostou hezky, tak snad se dočkám. Ale mrzí mě že jsem vloni objednala u Starkla dvojité a jeden mi nepřežil a druhý je jednoduchý. Tak snad se mi někdy podaří koupit dvojité.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.