sobota 27. dubna, 15:02 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 4.5
Klikni pro filtrování
Tagy: datura

durman, datura

Datum: 15.06.2007 16:57
 
durman.jpg
Další fotografie:
První je z jakéhosi zásilkového zahradnictví...už loni byl divný, letos ještě divnější. Druhé dva jsou od hespy. Všem žloutnou listy, přestože je zalévám. Co jim může být a jak na ně? Vadí jim umístění na jižní straně?confused smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 14
  • Autor: tynny
    Status: začátečník

    Re: durman, datura

    Datum: 23.04.2015 09:56
     

    Holky, mate už durmany venku? Ja jsem dostala letos rizky a uz jsem to nevydrzela a vyhodila je ven. No a dnes na ne koukam a tak teda nevim, jestli jsou spalene od slunicka a nebo jim bylo zima (ale myslim, ze u nas nemrzlo, co jsou venku), protoze maji listy takovy nadech do stribrna .... co myslite, slunko a nebo zima? Teda ja myslim, ze spis slunko, prptoze ja jsem fakt blba ... prvni konam a pak terpve ctu vase rady ... no a zjistila jsem, ze oni moc prudke slunce nemusi stydlin smiley A ja je dala na dlunicko dost a jeste jsem si rikala, jak budou spokojene ... no debil jsem sad smiley Myslite, ze to jeste rozchodi ?

     
  • Autor: Reklama

    Re: durman, datura

     
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: durman, datura

    Datum: 23.04.2015 10:05
     

    Stříbrné listy jsou spálené od slunce. Já zvykám kytky na slunce tak, že je vystrčím ven až když je slunce za domem-u mě je to po obědě- a když je zima tak na noc domů. Ty spálený listy odejdou, ale určitě znovu obrazí flower smiley

     
  • Autor: tynny
    Status: začátečník

    Re: durman, datura

    Datum: 23.04.2015 11:29
     

    Ahoj Pinko, diky moc, jsi me uklidnila, protoze jak jsem to videla, mela jsem sto chuti se nakopat nekam stydlin smiley No nic, snad mi ty zlaticka opravdu obrazi a vydychaji tu mou silenou peci grinning smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: durman, datura

    Datum: 23.04.2015 13:10
     

    tynny, to je tak, když člověk chce dopřát kytičkám love smiley a ono je toho najednou moc. Taky si dobře zvykají, když je pod mrakem, dneska zrovna je, tak jsem vystrčila ven muškáty.

     
  • Autor: martaep
    Status: nováček

    Re: durman, datura

    Datum: 22.05.2015 21:36
     

    Krasny vecer. Moc prosim. Vytahla jsem dve datury od kamaradky a nejsou zastrizene. Jedna vysoka asi metr a druha tak 120cm. Obe maji pidi listecky. Pupinek sem tam. Co stim? Jeste ted urezat a nebo nechat? Dekuji moc

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: durman, datura

    Datum: 23.05.2015 17:10
     

    určitě jsou spálené, durmany slunko moc nemusí, ale určitě to rozchodí, páč to jsou nejnenáročnější kvítka, co znám winking smiley. Mě na podzim přemrzly a jak v nich zůstala ta voda, tak přes zimu pochopitelně zhnily. Ořezala jsem ty pahýly na délku max. 5cm a už se snaží winking smileyvyrůstají z kořenů, jen nevím, jestli se dočkám květů sad smiley

     

    Martoep, já bych je zkrátila, durmány rostou rychle, takže určitě obrostou

     
  • Autor: lenik33
    Status:

    Re: durman, datura

    Datum: 14.07.2015 18:34
     
    fotografie0316.jpg
    Další fotografie:

    Tak už vykvetl a konečně mám patrový durman,mám radost..... drinking smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: durman, datura

    Datum: 20.08.2015 07:36
     
    sdc18874.jpg
    Další fotografie:

    krásné květy. Doufám, že je taky mám sad smiley

     
  • Autor: lenik33
    Status:

    Re: durman, datura

    Datum: 20.08.2015 17:56
     

    Máte je krásně košaté...já taky čekám až vykvetou-skoro všechny mají poupátka..A letos si je už určitě popíšu,abych věděla jaké to jsou barvy....Už mi vykvetl letošní koupený-panašovaný..tvrdili,že bude červený,no je jen růžový,ale stejně mám radost.... spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: durman, datura

    Datum: 11.09.2015 08:43
     
    sdc19139.jpg

    některé kvetou, jiným se moc nechce. Panašovaný letos nemá ani poupata, ale když kvete je krémový.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: durman, datura

    Datum: 11.09.2015 10:29
     

    Krásně kvetou love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: durman, datura

    Datum: 11.09.2015 11:05
     

    Los máš je nádherný thumbs down

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: durman, datura

    Datum: 11.09.2015 21:01
     
    s6308823.jpg

    Los je durmanová královna thumbs down flower smiley . Letos jsou naše nějaký zaprclý a kvést začaly až teď.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: durman, datura

    Datum: 12.09.2015 08:01
     

    los, vždyt´ kvetou pěkně. Já mám jen minidurman, ale na jaře pár květů, pak nic a ted´ zase pár květů sad smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: durman, datura

    Datum: 18.09.2015 22:27
     



    babkaela napsal(a):

    Los je durmanová královna thumbs down flower smiley .

    elo, v čem už by se mi mělo jiném dařit než v durmanech. Rostou jak dříví v lese bez ohledu na mě grinning smiley. Žlutý má teď milion poupat, ale obábám se, že si vzpomněl pozdě, už to určitě nestihne, jsou moc malé. Jinak stále platí nabídka řízků.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.