pondělí 14. června, 12:59 Svátek má Roland
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Miminka a batolata
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Miminka a batolata
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?

Autor: snehulka
Status: nováček
Klikni pro filtrování

školka nebo chůva

Datum: 13.01.2014 10:58

Dobrý den, naskytla se mi příležitost jít do práce na zkr. úvazek, syn bude mít na jaře roky. To znamená, že dny v týdnu ho potřebuji někam udat smiling smiley, moje máma bydlí 60km daleko, takže to nehrozí. Myslíte že je lepší chůva nebo školka? A taky vzali by mi ho ve školce, když má ještě plínku???

Komentáře a názory

• Autor: ewa
    Status: začátečník

Re: školka nebo chůva

Datum: 14.07.2014 19:07

Školka. Vznikají tam první kamarádství a dítě navazuje širší sociální kontakty s vrstevníky, důležité pro jeho zdravý vývin. To chůva nikdy nenahradí.
    Jen nevím, zda není na školku ještě příliš malý, dle toho co píšeš.

• Autor: Reklama

• Autor: Margaret2

Datum: 19.06.2015 11:33

Do 3 let bych to řešila chůvou, pak školku smiling smiley máme chlapečka 2 roky, taky jsem se ted rozhodla nastoupit do práce, tak jsem si sehnali v Praze chůvu a je to smiling smiley

• Autor: Luciik

Datum: 22.06.2015 17:36

Ahoj, sehnali jste v Praze chůvu? Asi přes někoho známého, že? Taky hledám, ale nevím na koho se tu obrátit.

• Autor: Margaret2

Datum: 15.07.2015 16:56

Zdravím, nene právě, že vůbec.. Sehnali jsme přes Poppins. Dlouho jsem váhala, ale jsem natšená. Chůvu, kterou mám přes ně sehnanou, tak jsem s ní hodně spokojená.

• Autor: Dali_M
    Status: nováček

Re: školka nebo chůva - soukromé jesle Praha 4

Datum: 05.10.2015 11:44

Nevšiml jsem si, odkud jste, ale u nás v Lupáčku nám kluka vzali už po prvním roce, vždy na dva dny v týdnu. Třeba najdete inspiraci zde nebo se zeptáte blíže, jak to funguje, oni jsou tam hodně vstřícní. smiling smiley nemohu vložit link, tak si najděte v google lupacek a uvidíte, říkám, možná Vás to bude inspirovat.

• Autor: Honey

Datum: 15.02.2016 13:43

Já se taky přikláním k názoru školky/jeslí smiling smiley podle mě se díte v takovém prostředí lépe rozvíjí než s chůvou. Mimo to můžu mluvit z vlastní zkušenosti, kdy si školku nemůžu vynáchvalit.

Datum: 17.02.2016 21:33

Má někdo tip na nějaké takové dobřé zařízení v Praze? Dííkyy

• Autor: iriska
    Status: expert

Datum: 18.02.2016 09:07

neumíš číst co tu píšou? Nebo děláš reklamu angry smiley

Datum: 22.02.2016 11:33

Bohužel tu vidím tip jen na Lupáček, který mi moc nevyhovuje, co se týká lokality smiling smiley tak hledám další možnosti smiling smiley Pokud o něčem víte, budu ráda ..

• Autor: Honey

Datum: 24.02.2016 12:12

Luciik Vám můžu dát další tip a to na centrum Honzík, které má pobočky různě po Praze. Navštěvujeme od jednoho roku. Zkuste pogooglit, měla by jste to bez problémů najít. Najedte tam spoustu potřebných informací a i stránky jsou přehledné. thumbs down

Datum: 24.02.2016 18:56

Děkuji smiling smiley Našla jsem. Klidně ještě dál uvítám tipy, do konečného rozhodnutí ještě nějaký čas zbývá smiling smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Brigády Školka Děti a první lyžování

Když už jsme to na chatu nakousli/y, tak jak jste si přivydělávali/y jako studenti? Já v nemocnici na oddělení u nedonošených dětí (drsné zážitky), v

Autor: Mona - 19.12.2006 12:18
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 23

Začalo to nenápadně zimou: Stano:Prosím vás a teď mi řekněte, máte radost, že bude nebo už někde je sníh nebo už jste taky byly nalomený na jaro? Já m

Autor: Libi - 23.01.2007 14:19
Rubrika: Výchova a péče - Komentářů: 32

Dobrý den, přemýšleli jsme s manželem, že necháme děti naučit lyžovat v lyžařské škole(ce). Zatím přemýšlíme o lyžařské školce v Hořicích u Blanska,

Autor: jarka75 - 28.01.2011 23:59
Rubrika: Aktivity a volný čas - Komentářů: 6
Adresář: http://www.joblist.cz http://www.skoleni-kurzy.eu http://www.magmacold.eu/chla..

JOBlist - vaše nová práce, job, jobs, volná pracovní místa, nabídky práce,zaměstnání a kariéra personální server pro on-line nábor nových pracovníků

Autor: netia - 28.07.2008 17:36
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 1

Na webu najdete seznam kurzů a školících firem. Obsahuje rekvalifikační kurzy a semináře z různých oborů od účetnictví přes mzdy nebo personalistiku a

Autor: radekm - 10.09.2008 12:28
Rubrika: Záliby a volný čas - Komentářů: 0

Mám cukrárnu a chtěla bych koupit novou větší chladící vitrínu na dorty a zákusky. Mátě někdo zkušenost se značkou Magma, která nabízí chladící vitrín

Autor: farmy.ppc - 11.02.2015 11:40
Rubrika: Maminky - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Miminka a batolata (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.