pondělí 29. dubna, 12:37 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Teplá kuchyně
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Teplá kuchyně
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: balanclady
Status:

Koprovka

Datum: 22.09.2007 19:48
 
Kdo pošle recept na pravou koprovo? please smiley .Hlavně moc dobrou prosím.
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (13.11.2007 16:51)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 2 z 5
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Koprovka

    Datum: 19.12.2010 21:01
     

    Taky mám koprovku moc ráda mls smiley. Nejradši ji mám s brambory a vajíčkem. Brambory si nakrájím na malé kousky, pokrájím i vajíčko a celé zaliji omáčkou a promíchám. Jak já bych si ji dala, škoda, že nemůžu.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Koprovka

     
     
  • Status:

    Re: Koprovka

    Datum: 19.12.2010 21:46
     


    peefko napsal(a):

    Taky mám koprovku moc ráda mls smiley. Nejradši ji mám s brambory a vajíčkem. Brambory si nakrájím na malé kousky, pokrájím i vajíčko a celé zaliji omáčkou a promíchám. Jak já bych si ji dala, škoda, že nemůžu.

    Zkus ji někdy s vařenou slepicí a bramborem. To dělávala moje zlatá babička v mých zlatých Orlických horách.

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Koprovka

    Datum: 19.12.2010 22:32
     

    No to nezní vůbec špatně! Vařenou slepici s paprikovou omáčkou a bramborem mám taky moc ráda, s koprovkou mě to nikdy nenapadlo, ale určitě to někdy vyzkouším.

     
  • Status:

    Re: Koprovka

    Datum: 20.12.2010 06:54
     

    Já mám taky ráda koprovku, jak s vajíčkem, tak s masem. A nemusí být jen hovězí, dělávám i s duseným vepřovým na paprice a cibulce. A taky je to dobré. Akorát s tím bramborem to nedělám, já ráda knedlík. Brambory dělávám ke špenátu, doma jsme ale špenát jídali taky s knedlíkem.

    Jsem na tu koprovku dostala chuť, si ji musím v brzké době udělat mls smiley .

     
  • Status: expert

    Re: Koprovka

    Datum: 20.12.2010 08:47
     

    Holky nechci rejpat, ale Vám se nezdá ten knedlík namočenej v koprovce takovej hnusně rozbemcanej, brrr to bych nepozřela. Jedině brambory mls smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Koprovka

    Datum: 20.12.2010 09:20
     
    no dělám omáčku smetanovou, tak knedlík je v tom mňam
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Koprovka

    Datum: 20.12.2010 12:52
     
    jaja99 napsal(a):

    Holky nechci rejpat, ale Vám se nezdá ten knedlík namočenej v koprovce takovej hnusně rozbemcanej, brrr to bych nepozřela. Jedině brambory mls smiley


    Ten knedlík nesmí být kupovaný, který se v omáčce rozpustí na kaši. A taky se omáčkou nepoleje, ale dá pěkně na kraj talíře. Je to jako ve svíčkové omáčce. Já jsem nikdy koprovku nezkusila s bramborem a ani s vejcem. Věra

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (20.12.2010 13:11)
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Koprovka

    Datum: 20.12.2010 12:58
     

    Jájo mě to rozmočený chutná grinning smiley mls smiley pořád nevím co budu dnes vařit....možná skončím u koprovky winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Koprovka

    Datum: 20.12.2010 13:36
     

    Když já knedlíky nemusím globálně k ničemu, snad jen se zelím a vepřovou bych si ho dala. A to ještě raději br. špalíčky no a ty jaksi k koprovce nejdou .-)

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Koprovka

    Datum: 20.12.2010 22:23
     

    Já mám knedlíky ráda, hlavně ale ke svíčkové, kačeně se zelím, vepřovému se zelím apod. Ale třeba guláš, segedín, slepici na paprice máme rádi s bramborem. A koprovku s knedlíkem jsem snad ještě ani nikdy nejedla.

     
  • Status:

    Re: Koprovka

    Datum: 21.12.2010 07:04
     

    Koprovku taky dělám se smetanou, tak je taková hustší, knedlíky se v ní tak nerozpíjejí.Já knedlíky můžu, ke všem omáčkám..Jíte někdo bramborový knedlík k něčemu jinému než k zelí? Hm, guláš mám nejradši s chlebem, ale co mám soukromou štěrkovnu, tak se mu vyhýbám, stejně jako segedínu. S bramborem jsem guláš jedla leda tak, že se v tom guláši ty brambory vaří současně s masem...ne zvlášť jako příloha.

     
  • Autor: Ivka
    Status: nováček

    Re: Koprovka

    Datum: 21.12.2010 08:01
     

    Já mám taky koprovku ráda mls smiley ...taky dělám smetanovou s knedlíkem a masem nebo jen s vajíčkem mls smiley

     
  • Autor: monca0209
    Status: nováček

    Re: Koprovka

    Datum: 18.01.2012 10:09
     

    Já mám koprovku taky ráda. Dělám ji ze zakysané nebo obyčejné smetany, s bramborem a vajíčkem.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Koprovka

    Datum: 18.01.2012 14:48
     

    No tak koprovku bych (stejně jako jinou omáčku)nepozřelatongue sticking out smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Koprovka

    Datum: 20.01.2012 15:31
     

    Já zase mohu koprovku pouze s knedlíkem .Brambory mě k tomu nějak nesedí.Každý máme ty chuťové pohárky jiné.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Teplá kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.