neděle 5. května, 05:40 Svátek má Klaudie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dotazy a rady
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Dotazy a rady
Diskutujte! Pro všeobecné rady, které se většinou týkají všech kategorií a dotazy na rostliny
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Výsevy 2008

Datum: 01.02.2008 13:51
 

Probrala jsem semena a roztřídila podle měsíců, kdy je budu sít. Myslím, že tato činnost není předčasná. grinning smiley

Tak a objevila jsem semena, u kterých nevím, kdy a jak je zasít. Jedná se o:

Miscanthus sinensis

Čilimník

Komule Davidova

Kokarda

Len

Vistárie (pár semen mám už v lednici)

Katalpa

Trubač (loni jsem ho vysévala, ale už nevím kdy)

 

Díky za rady.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 13
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 27.02.2008 14:32
     

    Fakt ne???? confused smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Výsevy 2008

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 27.02.2008 14:35
     
    Anavi...tyhle hvězdnice mám jen fialové a jinak fialové. Bílé mám ty, jak je ukazovala hespa. A pak ještě takové celé bílé, drobné, ty mám od Vladky. Zkusím najít fotky.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 27.02.2008 14:38
     
    Anavi...myslíš tohle?? grinning smiley Tak to je to od Vladky a já to nazvala ,,cosi bílé´´. grinning smiley
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 27.02.2008 14:49
    Hodnocení fotografie "Výsevy 2008": 5
    Hodnocení kategorie "Dotazy a rady": 5
     
    Tak jsem si krásně rozpěstovala keříčková rajčata, pidisazeničky jsem před pár dny přepíchala do kastlíku, ještě prozatím hustěji, a včera....se mi v tom kočka vyválela. grinning smiley Snad něco přežije. (Kash.- jakože né přežije, to snad jo, ale že to píšu já grinning smiley )
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 27.02.2008 14:59
     

    Holky omlouvám se,stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley ale nezkontrolovala jsem si odkaz. tady máte všechny variety

    Alchillei ptarmicy.

    [images.google.cz]

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 27.02.2008 15:02
     
    Jinak mám obavy, že Anavi se zalíbil takový ten plevel. Taky to vypadá jako kopretinky. tedy pokud myslím, že to je co myslím. Mě to tu totiž roste všude jako bejlí. zanáší mi to sem vítr od sousedů, kteří to nechávají růst.angry smiley thumbs up
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 27.02.2008 15:04
     
    Mončo, to od Vlaďky je taky Achillea ptarmica.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 27.02.2008 15:26
     

    hespo...jojo, to je ono. thumbs down

    Oměj, stračky a zvonek klubkatý - vyseto. Jo a pórek. winking smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 27.02.2008 20:21
     


    Traged napsal(a):
    Tak jsem si krásně rozpěstovala keříčková rajčata, pidisazeničky jsem před pár dny přepíchala do kastlíku, ještě prozatím hustěji, a včera....se mi v tom kočka vyválela. grinning smiley Snad něco přežije. (Kash.- jakože né přežije, to snad jo, ale že to píšu já grinning smiley )

     

    Zuzi, myslím si, že na rajský je ještě brzo. I když si je chcete dát pravděpodobně na balkon. Mám obavy, aby nebyly moc vytažený, ale na mě moc nedej, já si předpěstovávám jen ty venkovní a ty seju koncem března.
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 27.02.2008 21:02
     
    Já už rajčata nebudu ..... pokaždé mi krásně jdou a když mají plody začít červenat tak to všechno zčerná a jde to do ..... ohně....... angry smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 28.02.2008 14:29
     
    Daso, já měla rajčata loni v truhlíku na balkoně a osvědčilo se mi to, letos to chci zkusit zase. Jen tam je dost úpal a mám problém si vzpomenout, že potřebujou zalejt, tak tam někdy chuděry schlíple ležely eye rolling smiley thumbs up
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 29.02.2008 13:58
     

    Přes noc mi vylezly další vistárie, nějaké ty papriky a hlavně: zsela jsem zkusmo semena z katalpy...už lezou o 106. thumbs down Na tenhle experiment jsem zvědavá.

    Jo a boubelíky klíčej. winking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 02.03.2008 10:25
     

    Jdu vysévat další várku: 4druhy rajčat, len, kedlubny, bazalku...a Lado...asariny už můžu teď?

    No a asi vyseju i kokardy.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 02.03.2008 10:28
     
    Moni jo...Já musím čekat ještě asi 10dní. O víkendu budem malovat, a potřebuju někam nastěhovat kytky..Nemůžu si zaplácnout okna výsevama...Jáké máš ty asariny? Jen tu modrou?
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 02.03.2008 10:31
     
    Lado...jo, jen ty loňské. Hele, i já už bojuju s místem. Verandu mám plnou takovýma těma balkonovkama, řízkama, co množím atd....už to postupně stěhuju do chlíva.... grinning smiley a nejhůř bude, až to všechno vzejde a já to budu přepichovat. To už fakt nevím, kam to dám.
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dotazy a rady (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.