pondělí 14. června, 14:25 Svátek má Roland
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..

Podkategorie:

Autor: Mona
Status: expert
Klikni pro filtrování

Keře a keříky

Datum: 27.01.2007 12:42

Právě jsem pročetla nového Zahrádkáře a je tam článek o zahradě brzy zjara. Takže mám zas co shánět, protože já ještě nemám kalinu (trestuhodné) a vilín. Také mne v tom článku zaujal keř Lískovníček. Prý ještě není v zahradách moc rozšířený. Máte ho někdo? Moc se mi líbí a určitě ho budu shánět.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: kaaj

Re: Keře a keříky

Datum: 29.04.2018 17:52

dscn8472.jpg
    Další fotografie:

dř .pivoňka a vistárie . plno vůně - ještě sousedů šeříky. flower smiley

• Autor: Reklama

• Autor: vimrova
    Status:

Datum: 29.04.2018 18:45

Kájo, krásně ti to kvete thumbs down

Datum: 29.04.2018 20:24

díky , ale bude to velmi rychlé . macešky za barákem - na východní straně i přes včerejší zalití ležely kaput . sad smiley

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (29.04.2018 21:13)

Status:

Datum: 29.04.2018 21:11

Jj, je to fofr, švestka byla odkvetlá za 3 dny eye rolling smiley

• Status: expert

Datum: 29.04.2018 22:12

piv.jpg
    Další fotografie:

Pivoňkám to sluší všude. grinning smiley 

Kaaj, krásně se ti rozjela.

Kordulko, jsem napnutá jak kšandy.

Asi po dvou letech vykvetla zase červená pivoňka. Pivoňkový obřík už v plném květu. Škoda, že nejde předat vůni.

Datum: 30.04.2018 06:44

eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley no teda ty jsou nádherné thumbs down thumbs down thumbs down

Datum: 30.04.2018 07:25

Další fotografie:

Na dobré ráno kousek z procházky zahradou.

Status:

Datum: 30.04.2018 07:38

Regi, to je krása love smiley , pěkná sbírka thumbs down - je vidět, že se u tebe ronďákům daří winking smiley

Datum: 30.04.2018 08:49

nádherné thumbs down thumbs down thumbs down -- takové krásy se tady já v tom vápně nikdy nedočkám - spinning smiley sticking its tongue out

Datum: 30.04.2018 09:43

Jsem ráda, že přenesu aspoň kousek radosti, kterou z nich mám. Větší část úspěchů nejsou ruce ale půda. A stále mě překvapují. U dílny, ty co začínají nakvétat, je to skoro jen suchý písek. Oba tam byly jen provizorně. eye rolling smiley Kde si myslím, že by měly divočet, tak se občas nezadaří.

• Autor: Pinka

Datum: 30.04.2018 10:05

Regi, nádhera. Já jsem tady na jihu teda pozadu, azalky teprve ukazují barvu a piviňky vylezly před týdnem za země. Ale šeříky už několik dní kvetou, jinak až v květnu.

Datum: 30.04.2018 10:49

ty šeříky lidi i tady vzpomínají , že kvetly na osvobození 5-9 .května a letos jsou dříve - smiling smiley

Status:

Datum: 30.04.2018 11:02

Kájo, kdysi ještě na základce jsem dostala za úkol udělat nástěnku k výročí 1. a 9.5. ( asi byl třídní nástěnkář nemocný, či co eye rolling smiley) a pamatuju si, jak jsme tam dávali ty fotky s těmi šeříkovými ratolestmi a protože v té době už byly šeříky v poupatech, byla jsem zvědavá, jestli schválně vydrží kvést až do toho 9.5. a nevydržely grinning smiley.

Od té doby už cca 30 let každoročně sleduju, jestli by rudoarmějci letos dostali holé větve nebo kytici šeříků a velmi často mi vycházejí ty holé větve. Z toho usuzuju, že jaro 1945 bylo asi chladnější eye rolling smiley oproti průměru a rudoarmějci měli prostě kliku, že zrovna kvetly šeříky.

Kladu si otázku, co by asi dostali, kdyby bylo to jaro teplé jako letos a opravdu mě nenapadá nic, co by tak masově kvetlo poté, co odkvetou stromy, šeříky a vlastně i tulipány eye rolling smiley.

Datum: 30.04.2018 11:48

Jaro prý tenkrát bylo teplé, u nás to šeříky nikdy nezvládnou, je ve vyjímečných letech by se vítat dalo. Je to podle polohy:-)

Podobné příspěvky
Diskuze: hortenzie Venkovní ibišek-ibišek syrsk.. Housenky zavíječe likvidují ..

Takhle nádherně a vícebarevně mi letos vykvetla má jediná hortenzie. Evidentně jí svědčí polostín a časté přetečení sudu na vodu. Nejznámější druhy

Autor: drahus - 15.06.2007 19:42
Rubrika: Zahrada - Komentářů: 300

Loni jsme je probírali v tématu Keře a keříky, ale myslím, že si zaslouží zvláštní diskuzi :).PRUNED

Autor: Anavi - 20.05.2008 11:24
Rubrika: Okrasná zahrada - Komentářů: 200

Již loni jsem o této pohromě četla, no a letos je zavíječ již v Čechách. Takže všem kdo má na zahradě buxusy doporučuji je aspoň 1 x za 10 dní prohlíd

Autor: Missi - 29.07.2017 14:02
Rubrika: Škůdci - Komentářů: 29
Blog: Biodiverzita, biodiverzanti .. UGANDA 2012 - pokračování UGANDA 2012 - moje cesta za ..

Biodiverzita je něco, co by se ve své nejvíce zjednodušené podobě dalo označovat jako druhová rozmanitost ekosystému. Definice biodiverzity samozřejmě

Autor: Ram - 14.12.2009 18:41
Rubrika: Příroda a květena - Komentářů: 1

Den sedmý - sobota Den osmý - neděle   Ve 4 hodiny mě budí prudká bouřka, holt rovníkové bouřky mají grády, ale bohudík i krátké trvání a pak

Autor: SPIKE - 13.02.2015 00:40
Rubrika: Afrika - Komentářů: 1

Den první - neděle   Výlet do Ugandy pro mě začal v sobotu 1.12. 2012 ráno v 6, kdy nás vyzvedlo auto v hotelu v Brně a odjížděli jsme směr Víd

Autor: SPIKE - 13.02.2015 00:41
Rubrika: Afrika - Komentářů: 1
Galerie: Keřík, který mě okouzlil Trocha předjarní nálady  
  Keřík, který mě okouzlil
Autor: sapho - 21.09.2007 15:05
Rubrika: Okrasná zahrada - Komentářů: 4
Trocha předjarní nálady
Autor: SPIKE - 06.03.2017 19:04
Rubrika: Příroda a květena - Komentářů: 4

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.