pátek 3. května, 06:28 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: Kapradiny

Kapradiny

Datum: 14.08.2006 08:19
 

Takto mi osychá pérovník. Je to normální nebo mu něco je? Od středu vyrážejí nové výhony, dokonce za ním je vidět úplně novou rostlinu (asi odnožil).

Máte také kapradě?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 3 z 6
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Kapradiny

    Datum: 09.06.2007 09:38
     

    Záložní záhon? Dobrý nápad.winking smiley

    Pérovník mi dělá radost, nechcípnul, naopak se u něj objevilo mimino.thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kapradiny

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kapradiny

    Datum: 09.06.2007 12:45
     
    na záložní záhon nemám místo, tak to musím uvádět rovnou do praxe grinning smiley
     
  • Autor: lenka01
    Status:

    Re: Kapradiny

    Datum: 09.06.2007 12:48
     
    Jo,tak to potom opravdu musíš přerývatgrinning smiley Jejda,u nás začíná bouřit a to mám naložený maso na opékánísad smiley
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Kapradiny

    Datum: 09.06.2007 15:59
     

    lenka01 napsal(a): I když stejně vím,že mě to čeká jednou také.

    To si bud ista.... ked raz akoze "dokoncis" zahony, tak len vtedy prides na to ako je to tazke pestovat kvetinky - haha, dokazat mat vsetko co chces a hlavne dokazat najst pre to miesto v svojej zahrade ( ovsem pokial nemas pole posobnosti radove v hektaroch)..

    ... ja mmt. budem mat nejaku dobu trochu pauzu, lebo moj "hlavny dodavatel" , u ktoreho nakupujem na trhu, mi oznamil, ze nateraz konci s predajom a zacne az zase na konci leta...grinning smiley ..takze je o jedneho pokusitela menej.. len je tam este dalsi, co zase vozi vselico z Holandska...haha, takze az tak spasena nie som...

     
  • Autor: amazonka01
    Status:

    Re: Kapradiny

    Datum: 09.06.2007 16:10
     

    Keria,ten trh ti hrozně závidím....já jsem odkázaná na internet,a asi každá z nás ví,že to je fakt jak sázet Sportku moody smiley

    Ale je fakt,že pár hezkých kytiček jsem metodou "pokus-omyl" nasbírala the finger smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Kapradiny

    Datum: 09.06.2007 17:18
     

    Amazonko...zase ten trh je pre mna jedina sanca - zahradnicke centra su mimo mojho dosahu( nie som motorizovana- iba raz za cas sa mi podari dotlacit syna aspon na "nakup substratov"smoking smiley )...Ale s nakupom z katalogov mam tiez skusenosti( raz som objednavala aj cez internet zo Starkla), s tym som vlastne zacinala budovat tuto zahradu, lebo predtym taky sortiment bezne k dostaniu nebol..to len posledne roky sa zlepsilo...

    Kvetinovy trh ,co je t.r., tak ten je naozaj neskutocny - este nikdy take mnozstvo a vyber neboli...a hlavne ceny su celkom prijatelne...ale aj ludi co nakupuje je velmi vela, stale viac a viac....

    Hm, lenze vyzera to tak , ze mnohi predajcovia, co predtym sa venovali zelenine prechadzaju "na kvetinky " ( ale aj ludia v zahradach uz tiez pestuju zeleninu stale menej a menej confused smiley ...zial ekonomicky sa neda uz konkurovat zelenine z hypermarketoch.. Lenze zase kvalita je nieco ine...ja som dnes nakupila nove zemiaky, uhorky, paradajky, pzapriku, karfiol ( kvetak), cibulku, zeleninu do polievky....a chutove je to uplne o niecom inom...

     
  • Autor: amazonka01
    Status:

    Re: Kapradiny

    Datum: 09.06.2007 18:07
     

    Hmmm,já mám sice motorizovaného chotě,ale zase totálně nenaladěného na výlety min. 100km daleko (blíž u nás nic není) a navíc dvě batolata a jeden osmiměsíční pupek...takže jsem za net vděčná...nicméně to fakt občas není to pravé...grrrrangry smiley

    Mít u nás trh,tak se zblázním radostí,ale zase to nebudu mít kam dát spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Kapradiny

    Datum: 10.06.2007 09:20
     
    Amazonkoo...juuuuuu...vsak ty mas najkrajsie kvetinky domaspinning smiley sticking its tongue out ...a to 8-mes. ocakavanie mame v rodine tiez, za chvilu syn bude mat druheho drobca..Zatial mam dvoch vnukov - 5r. a 1r...toto by mohlo byt konecne dievcatko, alesmoking smiley vyzera to na zaklad rodinnej futbalovej jedenastky (hihi..to som sice moooc nadsadila, ale sranda musi byt...smiling smiley hlavne ked sa preberaju deticky v kapradinach)
     
  • Autor: amazonka01
    Status:

    Re: Kapradiny

    Datum: 10.06.2007 15:56
     

    To jo,dvě květinky a na cestě je malej raubíř....taky mi trvalo,než jsem si vydobyla plácek na okrasnou zahrádku - oplocenej the finger smiley

    Jinak to bylo maximálně trávníku a sem tam keříku (když přežil)...jo a skalce,je ve výšce tongue sticking out smiley tam se nevyšplhaly a teď,když už to zmáknou,si dají vysvětlit,že se v ní neďoube...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kapradiny

    Datum: 12.04.2008 21:04
     
     
  • Autor: janinka
    Status: začátečník

    Re: Kapradiny

    Datum: 15.04.2008 15:19
     
    matteucciastruthiopteris2.jpg
    Tak tyhle mi už krásně vylézají. Mám je od Najmanů, vloni na podzim sázené.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kapradiny

    Datum: 15.04.2008 16:18
     
    to je foto přímo toho tvého??? To je zelená!!!eye popping smiley thumbs down
     
  • Autor: janinka
    Status: začátečník

    Re: Kapradiny

    Datum: 15.04.2008 18:16
     
    Anavi, doufám, že bude takhle krásná. winking smiley Zatím jsou to malinké lístky. Když vzpomenu, vyfotím.
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil janinka (15.04.2008 18:16)
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    nwm

    Re: Kapradiny

    Datum: 05.05.2008 08:09
     
    vubec tomu nerozumim!!! mohli byste to vysvetlit!!angry smiley thumbs up
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kapradiny

    Datum: 05.05.2008 08:12
     
    nwm: co jako?eye popping smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.