pondělí 29. dubna, 18:45 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Status: expert

Jaký máte temperament?

Datum: 16.05.2008 21:11
 
[temperament.wladik.net]

Prý jsem flegmouš. Něco na tom bude. smiling smiley

Otestujte se taky, please smiley ať máme mezi sebou jasno.


 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Otazka (16.05.2008 21:12)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456
    Aktuální stránka: 6 z 6
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Jaký máte temperament?

    Datum: 28.06.2008 14:05
     


    Didi napsal(a):

    Anavi: kdysi mi jedna známá psycholozka udelala nejaký test a vyslo, ze jsem cholerik, tomu bych tedy verila víc. Ale je to uz pres 20 let, tak je mozné, ze jsem se zmenila.grinning smiley Zivot me obrousil.

    A neobrousil tě L?grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jaký máte temperament?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jaký máte temperament?

    Datum: 28.06.2008 14:05
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jaký máte temperament?

    Datum: 28.06.2008 14:06
     

    Čtu to ještě jednou a bavím se při představě, že by si někdo nezasvěcený mohl myslet, že L. je nějakej chlap! grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jaký máte temperament?

    Datum: 28.06.2008 14:07
     


    linet napsal(a):

     

    Didi napsal(a):

    Anavi: kdysi mi jedna známá psycholozka udelala nejaký test a vyslo, ze jsem cholerik, tomu bych tedy verila víc. Ale je to uz pres 20 let, tak je mozné, ze jsem se zmenila.grinning smiley Zivot me obrousil.

    A neobrousil tě L?grinning smiley

    To tezko, spís naopak, rekla bych.winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jaký máte temperament?

    Datum: 28.06.2008 14:08
     


    Anavi napsal(a):

    Čtu to ještě jednou a bavím se při představě, že by si někdo nezasvěcený mohl myslet, že L. je nějakej chlap! grinning smiley winking smiley

     

    Jezis to bylo mysleno v nejakým hambatým smyslu?grinning smiley confused smiley

     

    Tak v tom prípade NEEEEEE!!. Dyt tam zádnej chlap není!grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jaký máte temperament?

    Datum: 28.06.2008 14:11
     


    Didi napsal(a):

     

    Dyt tam zádnej chlap není!grinning smiley

    AMEN.

    S tím nemohu nesouhlasit smiling smiley.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jaký máte temperament?

    Datum: 28.06.2008 15:00
     

    Me vyslo ze jsem melancholik....smiling smiley asi to bude pravda ale cekala jsem to bliz k cholrikovi a to se nepotvrdilo grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Jaký máte temperament?

    Datum: 28.06.2008 22:00
     

    Jsem intovertní flegmatik

     
  • Autor: matyx
    Status: začátečník

    Re: Jaký máte temperament?

    Datum: 28.06.2008 23:25
     

    To je super výstižné, budu si to pamatovat, díky ! thumbs down tongue sticking out smiley grinning smiley grinning smiley

    Anavi napsal(a):
    matyx. Ryba je můj brácha a musím se smát tvému hodnocení, protože neustále říkám, že můj brácha je cholerik maskovaný flegmatikem grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Jaký máte temperament?

    Datum: 30.06.2008 09:21
     

    Tak jsem se dozvěděla ,že jsem cholerik. Tak teď se z toho asi sesypu a bude ze mne sangvinik.

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Jaký máte temperament?

    Datum: 30.06.2008 09:36
     

    A JÁ JSEM MOMENTÁLNĚ LABILNÍ MELANCHOLICKÝ BLÍŽENEC. COŽ BY OBČAS SOUHLASILO. A OBČAS JSEM STABILNÍ CHOLERIK. TO BYCH ŘEKLA, ŽE ČASTĚJI. BUDU SI TO MUSET VYPLNIT PŘED MENSTRUACÍ. TO JSEM ZVĚDAVÁ, CO MI VYJDE. JETLI TO OVŠEM PŘEŽIJE KLÁVESNICE grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    sangvinik

    Re: Jaký máte temperament?

    Datum: 16.10.2008 17:36
     
    myslíte že se ko sobě hodí býk a sangvinik páč á sem býk a sangvinik a i mi vyšlo že mám za živel vzduch
    :-D vždy jsem společenský a vtipný nechodim do velkých společností ale když nějaká návštěva přijde nebo
    nějaká velká navštěva nedám a jdu si popovídat a zasmát .tvořím něco jen to co mi někdy chytne ale pak to nechám pohozený někde a že bych to dodělal to vůbec ne ,:-D například jsem stříhal vymalovanýho motýla nemněl sem čas protože jsem já a kámoš museli na kroužek a po koružku kde byla zábava už se mi nechtělo vystříhávat nějakýho panáka a leží tam dodnes.hodně se předvádím před cizíma lidma když je nuda . že bych sportoval nebo něco podobně to ani moc ne ale s kámoškou či kámošem kterýho dlouho nevidím tak mu musím řict vše co se stalo za tu dobu co tu nebyl a chci mu ukázat něco vtipného,pak zase něco originálního to co sem vyrobil sám .někdy hrajeme karty,někdy běháme .ale semdost nepozornej a nerozhodnej páč se nedokážu rozhodnout mezi dvouma věcma a obtížné je to i s několikma jako zaměstnání newim ani jaký budu dělat mně je to jedno ale nešel bych na automechanika¨.oprava aut to neni pro mně to by bylo moc nudný ale co třeba nějaký srandování něco co by člověka pořádně zabavilo.:-D jako příhoda s kámošem na nějakých hrách sme hráli s kámošem ty hry byly ve mněstě a jako první sem byl samozřejmně já překvapenco to bude a jak to dokážu bylo to nějaký přelejvání z jednoho kbelíku plnýho vody do druhýho kbelíku už sem se nemohl dočkattak sem tu řadu trochu předběhl a pak sem byl na řadě já s jedním neznámím
    a soutěživě sem lítal k jednomu kbelíku plný vody k prázdnímu druhýmu,a víte kdo vyhrál ten neznámej a já byl ulítanej z části mně to štvalo a z části mně to bylo jedno ale určitě mně to táhlo co to bylo za člověka a jaký má zájmi.dnes už to je nudný kamarád.nic ho nebaví než čučet na telku kdyby aspon nějaký ty společenský hry.a donutit ho k tomu je jen lhaní tak k němu moc nechodim .nebo jak sme byly z kámošema na tejden na nějakim výletě docela ušel a jednou večer kluci odešli když jsem šel právě z baru tak tam nebyli v tom hotelu na pokoji asi dva myslim mno tak sem mněl nápad zhasnout všechny světla,mno co si myslíte přišli zakopli o práh od dvěři a byli na zemi já se tam nemohl popadnout dechu klidně bych to dělal celej den .tak já si myslim že si život pomněrně užívám tedy nejsem do těhlech věcí blázen ale když už jsem se stavil tak proč to tu nerozproudit a ještě malinkej vtipínek na konec
    jste piloty ano
    a letadlo letí z prahy do francie a z francie do londýna
    v praze nastoupí 46 lidí a letí do francie
    ve francii vystoupí 23 lidí a nastoupí 15 lidí ano
    a letí do londýna tam jich vystoupí 45
    jaký boty má pilot.:-D :-D
    odpověd zní :
    vy ste pilot tak jaký má asi boty pilot :-D :-D to je žůžo.
    a má tady někdo rád jaro:::::::moody smiley:-)
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Jaký máte temperament?

    Datum: 16.10.2008 19:27
     

    neregistrovaný sangvinik -;k trochu i cinik a velkej flegmatik tak nevím estli takhle jsou všechny bíci ,tak to si asi ještě užiju ,protože takového mám doma.nono smiley

     
  • Status: expert

    Re: Jaký máte temperament?

    Datum: 11.03.2016 16:34
     

    Nevím kam to dát, tak jsem vytáhla tuto diskuzi [www.prozeny.cz]

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.