sobota 27. dubna, 20:50 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: mr.pork
Status:

Těšíte se na Velikonoce?

Datum: 20.03.2024 20:37
 

Máte rády Velikonoce? Já rozhodně ano. Mám prodloužený víkend. Taky chodím mrskat. A sám si pletu tatar. Mám vytipovaných pár míst s vrbama v okolí, kde si vždycky nařežu pruty, přes noc je namočím do vody adruhý den upletu tatar. Obvykle pletu z šesti prutů, ale zkoušel jsem dělat tatary i ze čtyř a ze sedmi prutů a povedlo se.

A co mě nedávno dostalo, že Američani nemrskají (světe div se), ale jejich děti hledají vajíčka. Tolik roků jsem žil v přesvědčení, že taky o Velikonocích mrskají.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Těšíte se na Velikonoce?

    Datum: 20.03.2024 21:34
     

    Já bych mohla být v pondělí Američan. grinning smiley Velikonoce mám ráda, jako svátky jara,zdobení, i to pečení, vaření.

    Až na tu pondělní mrskačku. Tu nemusím už od mala. grinning smiley

    A ještě jak se někteří ožerou a pak je v alejích....plno rozbitýých vajíček. spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Těšíte se na Velikonoce?

     
     
  • Status: expert

    Re: Těšíte se na Velikonoce?

    Datum: 20.03.2024 22:13
     

    Mám ráda jaro, Velikonoce ráda nemám. Nemám ráda ožraly, neočekávané a nevítané návštěvy a vůbec celý ten mumraj, ty volné dny bych oželela protože si to stejně nejde užít po svém. Nedalo se dřív vyjít z bytovky aby se člověk nepotkal s následky velikonočního řadění. Jako mladá holka jsem to nenáviděla ještě víc.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Těšíte se na Velikonoce?

    Datum: 20.03.2024 23:18
     

    Gábi, je přestupný rok, tak prý šlehají tentokrát ženský

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Těšíte se na Velikonoce?

    Datum: 21.03.2024 10:02
     

    Čím jsem starší, tím méně mě oslovují. Spíš to beru jako přivítání a oslavu jara flower smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Těšíte se na Velikonoce?

    Datum: 21.03.2024 10:40
     

    Porku, škoda, že se mi fotit nechce ... synátor nejstarší plete "tatar", u nás se říká mrskačka ... z 18 prutů ... jinak velikonoce jsou opravdu jen svátky jara a mláďátek, takovýten humbuk kolem nemusím ... i když s Tondou barvíme vajíčka. Letos jde vypomoci Dámskému klubu s Velikonoční dílničkou pro děti ... už je to velká holka, tak trochu. Jako dítě malé ji absolvovala s tátou několikrát - tak výpomoc je naoplátku, že se jim věnovali.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Těšíte se na Velikonoce?

    Datum: 21.03.2024 11:30
     

    Holky, taky ten svátek úplně nemusím... Někdy se stavili "sousedi", které jsem viděla poprvé v životě nebo je znala jen od vidění a chtěli panáčka... no já tohle nevyhledávám, se přiznám. Jednou jsem tu chybu udělala, že jsem jim nalila a pak jsem se téměř cizích chlapů nemohla zbavit.

    Takže poslední roky jsem se vždycky snažila být na Velikonoce "mimo domov"...

    Baví mě zdobení bytu, barvení vajíček, to,když si synové pletou pomlázku.. ale to je tak vše. love smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Těšíte se na Velikonoce?

    Datum: 21.03.2024 12:42
     

    Tak u nás nikdo šlehat nechodí, tak nejsou ani žádný ožralý grinning smiley. Nějak se to u nás nedrží, tyhle zvyky. Ale nazdobeno máme winking smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Těšíte se na Velikonoce?

    Datum: 21.03.2024 15:34
     

    Na Velikonoce se těším hodně, protože nebudu doma thumbs down grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Těšíte se na Velikonoce?

    Datum: 21.03.2024 19:09
     
    img_20240321_110851.jpg
    Další fotografie:

    V Pardubicích vrcholí přípravy na velikonoce

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Těšíte se na Velikonoce?

    Datum: 22.03.2024 08:44
     

    u nás by velikonoce ani nemusely být . nikdy mně to nebavilo .. nono smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Těšíte se na Velikonoce?

    Datum: 22.03.2024 10:15
     

    Ta výzdoba je moc hezká, ale to je tak jediné. Dřív jsem pekla beránka, ted´ už ne.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Těšíte se na Velikonoce?

    Datum: 22.03.2024 18:16
     
    8d258d01-cf42-45cc-8900-fa45b7f1cc47 (1).jpg

    Já miluju výzdobu. Pořídila jsem si letos novou slepičku. Mám z ní radost. love smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Těšíte se na Velikonoce?

    Datum: 22.03.2024 22:15
     

    thumbs down V mladším věku naklizeno, vydrhnuto, napečeno, nazdobeno. Čím jsem starší, tím to je horší. grinning smiley Ale něco dám, už to tak nehrotím, žlutá se někde musí projevit, vyndat pár zápichů . grinning smiley Díky kovidu to u nás na vsi koledování dost opadlo. Asi jediná výhoda, ty nacamraní pánové ....vadilo. Ale u nás se nikdy nezamykalo. Dětí už chodí koledovat málo, záleží jaké bude počasí, nachystáno stejně mám....

     
  • Status: expert

    Re: Těšíte se na Velikonoce?

    Datum: 23.03.2024 09:02
     
    20240323_073929933_ios (2).jpg
    Další fotografie:

    Mám to přesně jako Alena. Jak s úklidem, zdobením, tak koledníky. A i když nezamykám, dětí chodí méně a méně.

    Ale přece to většinou dopadne tak, že Velikonoce oslavím nákupem nějaké rostliny, pokud něco zajímavého objevím.

    Letos se mi "povedla" kamélie. Má krásně svítivou barvu.

    Na výzdobu se ale ráda podívám. Máte to všichni na jedničku.Iriska krásně využila bílou nakvetlou fialku třeba.Gabca jako vždycky nasadí vysokou laťku. smiling smiley

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.