pondělí 29. dubna, 12:42 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Domácí lékárnička

Datum: 14.12.2010 10:51
 

Určitě máte doma místo, kde přechováváte léky. Já mám vyhrazen jeden šuplík (samozřejmě nejvyšší, kvůli dětem). K této diskuzi mě inspiroval Binec v kabelkách, bo já třeba mám v tom šuplíku děsný binec. Čas od času to přeberu, prošlé léky vyřadím...porovnám, doplním.

Co vy? Kde máte léky? Jak často "tam" uklízíte?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Olin123
    Status: nováček

    Re: Domácí lékárnička

    Datum: 07.05.2014 11:10
     
    94c634ead27f8149b2cdbf4704234ab6.jpg

    Ahoj :-), donedávna jsem řešila stejný problém jako ty. Ale pak se stala věc, ktera mě přinutila přemýšlet jinak a uvědomila jsem si, že je dobré mít vyhrazené místo, kde bude domácí lékarnička (http://www.vmbal.cz/domaci-lekarnicky) a všichni budou vědět, že tam je a co v ni najdou. Snažím se jín pravidelně doplňovat a kontrolovat. Je to věc, která se nesmí podceňovat...jde o zdraví, které máme jedno :-)

     
  • Autor: Reklama

    Re: Domácí lékárnička

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí lékárnička

    Datum: 07.05.2014 11:18
     

    Hm, to je tak někam na pracoviště, na pár fáčů. Jinak je naprosto k ničemu thumbs up

    A navíc nechápu, proč bych si byt měla "zdobit" tímto čímsi, co není ani pěkné

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (07.05.2014 11:20)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Domácí lékárnička

    Datum: 07.05.2014 11:26
     

    Nemyslím, že bych potřebovala extra skříňku (navíc nehezkou) na léky. Já to mám v jednom fochu skříňky v předsíni (je tam chladněji). Zatím žádné léky neberu pravidelně, tak mi to takhle vyhovuje, až budu muset mít léky stále po ruce, zařídím si to jinak. Tady mám spíš náplasti, nějaký fáč, teploměr ap.

    No a když bych náhodou nějakou takovouhle lékárničku potřebovala, umím si ji sama najít v nabídce na netu thumbs up

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí lékárnička

    Datum: 07.05.2014 11:35
     

    Hele Spike, že je to, to co bylo už za komančů v kanclech a dílnách? grinning smiley Plastovej hnusnej klump

     
  • Status: expert

    Re: Domácí lékárnička

    Datum: 07.05.2014 11:39
     

    Je zajímavé, že nováček najde svým druhým příspěvkem v hloubi fora několik let zapomenutou diskusi a přičinlivě nám nabídne odkaz na stránky, kde najdeme "přeúžasné" lékárničky z totáče a možná ještě starší.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Domácí lékárnička

    Datum: 07.05.2014 11:47
     



    drahus napsal(a):

    Hele Spike, že je to, to co bylo už za komančů v kanclech a dílnách? grinning smiley Plastovej hnusnej klump

    Určitě je to ono, možná je plechová grinning smiley Prostě něco úžasnýho, co bych nutně potřebovala a netušila jsem doteď, kde bych to sehnala grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí lékárnička

    Datum: 07.05.2014 14:15
     

    Do obýváku nad krb - nejlépe grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Domácí lékárnička

    Datum: 07.05.2014 14:18
     

    Nebo nad gauč místo krajinky v zimním hávu smoking smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Domácí lékárnička

    Datum: 07.05.2014 15:28
     

    grinning smiley grinning smiley

     

    My máme léky ve dvou plastových vložkách Samla z Ikea, uložené jsou v horní výklopné skříňce nad lednicí (kvůli dětem), spokojenost - rychle vytáhnu a dám zpět, všechno vidím. Chlapi mají ještě malou lékárnu v dílně (skříňku na zdi), aby s každým říznutím nemuseli běhat do kuchyně.

     

    [www.ikea.com]

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Domácí lékárnička

    Datum: 07.05.2014 19:59
     

    Naše lékárna je ve skříni v kuchyni.Dítě jsme dost informovali o tom co může nebo ne. Nikdy by si nic bez dovolení nevzala. Možná budete říkat jo jo ona by si nic nevzala to povídejte někomu jinému , ale né mě. Tak naše dítě je opravdu tak slušná ,že se ptá co si může vzít i na WC chodí s tím ,žže se ohlásí jdu na WC .Jo opravdu jsme si říkaly s dcerou jestli je naše nebo nám ji v porodnici vyměnily. Není tomu tak je hodně podobná svému otci. Tak je to u nás. Léků tam máme opravdu neurekom a to jen proto ,

    že něco vždy někdo bral a zatím to tam je do jejich likvidace.

     
  • Autor: papagajaja
    Status: nováček

    Re: Domácí lékárnička

    Datum: 12.02.2015 09:56
     

    Ty krabice na léky z IKEE jsou pro domácnost fajn řešení. Mám jednu takovou krabici, kde mám převazový materiál, obvazy, krytí, bandáže apod. Tu mám ve skřínce nad digestořem a hned vedle příruční lékarničku [www.vmbal.cz], ve které jsou léky a pár potřebných převazových materiálů. Jedná se o kufřík takže ho nosíme, vozíme s sebou třeba na dovolenou apod. Je hodně praktický.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Domácí lékárnička

    Datum: 12.02.2015 10:01
     

    Na obvazový materiál, ortézy apod. máme ještě takový větší, dětský kufřík, kam se vše pohodlně vejde. není to ten maličký, je poměrně velký, ale mělký.

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.