pátek 3. května, 05:02 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Životní styl
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
 
 
Autor: anny
Status:

Jaké auto?

Datum: 16.10.2013 22:54
 

Po posledném motorovém záchvatu, kdy jsem zůstala stát s nepojízdným autem jsem se definitívně rozhodla. Staré je už fakt staré a musím počítat,že v budoucnosti by se cena oprav šplhala stále k vyšším a vyšším číslam.

Musím si koupit nové!

Jenže jaké? Chtěla bych malé autíčko, jezdím v něm 90 % času sama, takže to, že vzadu není dost místa pro dvoumetrového chlapa mně opravdu žíly netrhá Chtěla bych, aby nebylo nenásytné a hlavně aby bylo spolehlivé- no a samozřejmě -aby bylo hezké. Zatím se do užšího výběru probojovali : škoda citigo , toyta aygo a kia picanto.

Máte nějaké jiné návrhy ? Nebo nějaké zkušenosti s uvedenými značkami ?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 12
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 08:07
     

    ..... za mě - .mám omezené finanční možnosti a jezdí, jem kolem komína

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jaké auto?

     
     
  • Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 08:10
     

    Kordulo to já taky. Proto jsem vyzvídala nejméně hnijící auta. Tvrdil, že šikmooký auta nejsou na naše podmínky nijak extra ošetřený. Tak nevím, koupím si zase kolo.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 08:17
     



    jaja99 napsal(a):

    Kordulo to já taky. Proto jsem vyzvídala nejméně hnijící auta. Tvrdil, že šikmooký auta nejsou na naše podmínky nijak extra ošetřený. Tak nevím, koupím si zase kolo.


    .......říkala jsem si, " kdopak mě doporučí kolo " grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 08:41
     

    švagrová má taky Golfa a spokojenost naprostá thumbs down

    budulinkova napsal(a):

    Já má čtyřkového VW golfa a nedám na něj dopustit. Po všech stránkách mě vyhovuje, kdybych vybírala znova, tak to bude zase německé auto thumbs downVW, Audi nebo BMW.

     
  • Status:

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 08:47
     



    jaja99 napsal(a):

    Kordulo to já taky. Proto jsem vyzvídala nejméně hnijící auta. Tvrdil, že šikmooký auta nejsou na naše podmínky nijak extra ošetřený. Tak nevím, koupím si zase kolo.

    Né nadarmo se říká "japonec" až nakonec winking smiley v práci jezdím dvěma služebníma Fabiema, jsou to nová auta a i na popojíždění po městě jsou dost nepohodlná, co se týká sedaček thumbs up

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 09:03
     

    budul, jako žena winking smiley se potřebuju v autě i hezky cítit a mít pěkný interiér a Fabie mě v tomto směru vůbec neoslovila confused smiley . Nepohodlnost sedaček jsem už snad ani nevnímala, mě zklamal ten vnitřek.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 09:08
     

    Hlavně Fabie má jedny z nejdražších náhradních dílů co znám sad smiley A pokud chcete pořídit nějaký doplněk přímo od Škodovky (třeba řetězy), tak zapaltíte tak trojnásobek toho, co za normální.

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 09:10
     

    Vzhled interiéru řeším z hlediska praktičnosti, ne líbivosti grinning smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 09:14
     



    budulinkova napsal(a):



    jaja99 napsal(a):

    Kordulo to já taky. Proto jsem vyzvídala nejméně hnijící auta. Tvrdil, že šikmooký auta nejsou na naše podmínky nijak extra ošetřený. Tak nevím, koupím si zase kolo.

    Né nadarmo se říká "japonec" až nakonec winking smiley v práci jezdím dvěma služebníma Fabiema, jsou to nová auta a i na popojíždění po městě jsou dost nepohodlná, co se týká sedaček thumbs up

    Budul, Japonec klidně na začátek, prověřeno. grinning smiley U ostatních šikmookých netuším....

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 09:15
     

    Já taky winking smiley a je to automat, prý "auto pro blbý " grinning smiley

    Anavi napsal(a):

    švagrová má taky Golfa a spokojenost naprostá thumbs down

    budulinkova napsal(a):

    Já má čtyřkového VW golfa a nedám na něj dopustit. Po všech stránkách mě vyhovuje, kdybych vybírala znova, tak to bude zase německé auto thumbs downVW, Audi nebo BMW.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 09:18
     

    lanimko, mluvíš ještě pořád o autě? winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 09:19
     

    dago, já v autě trávím dost času, tak chci i pěkný pokuk. winking smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 09:23
     



    Anavi napsal(a):

    lanimko, mluvíš ještě pořád o autě? winking smiley

    To víš že jo. grinning smiley Máme od mini- do maxiverze, vím, o čem mluvím.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 09:35
     

    Já se chystám vyměnit malé auto za větší, protože vozím často staré rodiče a těm se do Fábie už špatně nastupuje.

    Jezdila jsem prastarým malým Golfem, pak Peguetem 205, následovalo velké auto Peguet Partner, po něm Toyota Yaris a teď už 8 let jezdím krátkou Fábií. Pohlednost auta až tak neřeším, prvotní je praktičnost. To poslední auto jsem si přála krásně červené... a mám černé, ta první dvě byla bílá, ale obě jsem kupovala starší, takže bílá byla už dost zažloutlá, proto jsem si říkala, bílou už nikdy víc. No a teď se mi moc líbí bílá auta s černými plasty na nárazníku. winking smiley

    A nemůžu říct, že bych s některým z těch aut byla nějak výrazně nespokojená.

     
  • Status:

    Re: Jaké auto?

    Datum: 17.10.2013 09:42
     

    Neříkám, že mě úplně nezajímá vzhled, ale důležité pro mě je, že je to auto max. spolehlivé a to fakt na golfa nedám dopustit, kdybych si mohla bez omezení vybrat, tak preferuju velký auta a jdu do

    [www.autoimportmach.cz] to je moje srdeční záležitost

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil budulinkova (17.10.2013 09:43)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Životní styl (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.