sobota 4. května, 04:43 Svátek má Květoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: terka
Status:

Dneska poprvé.....

Datum: 18.08.2008 06:48
 

Pro každého je určitě spoustu věcí mnohdy poprvé grinning smiley

Tak přidávám první prvotinu...Milý deníčku, dnes jdu poprvé do práce coffe smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 5 z 8
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dneska poprvé.....

    Datum: 01.09.2008 11:04
     

    Stano, já se jen modlím, aby jejich zítřejší "podruhé" proběhlo v takovým klidu jako to dnešní "poprvé", však si to zejtra řeknem winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dneska poprvé.....

     
     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Dneska poprvé.....

    Datum: 01.09.2008 11:15
     

    Před lety jsem z toho měla taky trauma. Odvedla jsem dcery poprvé do školky, té mladší byly tři až za měsíc, ale vzali mi ji. Taky první týden na zvykačku. První den když jsem si pro ni přišla, tak jsem byla v šoku. Iva seděla na postýlce a řvala a řvala...chtěla totiž spát po obědě v postýlce jako ostatní děti a paní učitelka ji nenechala. Tak druhý den už zůstala naplno a vořvala jsem to zase já, že už není jen moje...

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Dneska poprvé.....

    Datum: 01.09.2008 11:18
     

    Jo a doma taky zažíváme poprvé......neboť mlaďák šel první den na střední. Měli slavnostní zahájení, ale bohužel mne k tomu už nepotřebuje. thumbs up

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Dneska poprvé.....

    Datum: 01.09.2008 11:20
     

    Já vedla kluka poprvé ve dvou letech do jeslí, to ti vaši jsou už skoro v pubertě grinning smiley Vůbec si numím představit, jak nás naše mámy dávaly do jeslí před prvním rokem eye popping smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dneska poprvé.....

    Datum: 01.09.2008 11:26
     

    Majko, no já byla s mamkou doma do pěti let, takže nevím, u mě se jeslová "traumata" nekonala... winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Dneska poprvé.....

    Datum: 01.09.2008 12:04
     

    Taky o tobě nemluvím, jsi trapně mladá grinning smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Dneska poprvé.....

    Datum: 01.09.2008 12:09
     

    No, tam na me to ceká za 15 dní, poprvé do skoly. V sobotu manzel nakoupil potrebné sesity, obaly, pastelky a tak. Jelikoz se v tom ani jeden 2x nevyznáme, tak podal v papírnictví seznam pres pult, dostal narvanou tasku, vysolil skoro 90 Euro a sel.grinning smiley Doma jsem balila sesity do obalu, jak predepsáno, podle barev, chtela jsem zapojit mladého, ten to ostentativne ignoroval, no to bude zajímavé.smoking smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Dneska poprvé.....

    Datum: 01.09.2008 15:16
     

    maco,ten můj mládežník šel dnes taky poprvé na střední/měli slavnostní zahájení v kině/a co myslíš?confused smiley než abych se za ním táhla tajně,jak smrad,sem raděj stresovala doma.Přece nebude trapný už 1.den s matkou v závěsu.grinning smiley Na dotaz,co jim tam teda říkali ,se mi dostalo odpovědi,že samé nedůležité kecy.sad smiley že kdyby to věděl,poslal by tam mě a sám zůstal doma.Je to zlatíčkolove smiley

    jak já vám závidím ty školkáčkysmiling smiley

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Dneska poprvé.....

    Datum: 01.09.2008 19:04
     

    já jsem ráno cestou do práce, kolem osmé, potkala známou osobnost, kdo se bude dneska koukat na zprávy, tak pozná koho grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Dneska poprvé.....

    Datum: 01.09.2008 20:26
     

    Nestihla jsem zprávy, seděla jsem tady, tak prozraď! Símflower smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Dneska poprvé.....

    Datum: 01.09.2008 20:30
     

    Kolem osmé? Tak to šel nějakej politik do školy. Nevím, odkud jsi, ale buď to byl prezident, nebo Paroubek, nebo ministr školství. smoking smiley

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Dneska poprvé.....

    Datum: 01.09.2008 20:45
     

    ááá je správně grinning smiley

    teda viděla jsem jen černý skla auta tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Dneska poprvé.....

    Datum: 01.09.2008 20:46
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Gratuluju grinning smiley grinning smiley grinning smiley.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Dneska poprvé.....

    Datum: 01.09.2008 20:51
     

    Dávala jsem holku od roka a jedoho měsíce do jeslí a kluk, o dva roky starší šel do školky. Denně vstávali v 5 ráno, fofrem snídaně a hurá trolejbusem přes celé město do jeslí a školky.(podnikové)

    Holce se moc v jeslích líbilo a ihned přestala čůrat do plen, ale kluk snášel školku špatně. A školku v přírodě, to s ním byl úplný kříž:

    Holka jezdila do školky v přírodě už od dvou let, protože byla samostatná a tak si jí ve školkách půjčovali, když jim onemocněly děti, aby dosáhli kvóty a mohli jet...

    Jednou mi přijela po třech týdnech domů a večer přišla známá ředitelka školky, že mají plané neštovice, že naše malá je měla a jestli by s nimi nejela. Řekla jsem, že ne, že se právě tento den vrátila z přírody....

    Druhý den jsem to holce řekla a ta plakala, proč nemohla jet, že chtěla..... To jí byly tři roky.

    Nikdy neměla problém se seznamováním, vždycky byla oblíbená v kolektivu a i přes to, že byla z dětí nejmenší, uměla se o sebe postarat.

    Jeselská "teta" mi jednou , když jsem odpoledne přišla, vyprávěla co malá provedla a hrozně se smála:

    Jeden kluk jí pořád pošťuchoval a ubližoval, byl o hlavu větší. Kačenka ho vzala a spráskala, jak psa (vyučená od bráchy) no a hned se do ní chlapec zamiloval a celé jesle a školku spolu chodili a on jí ochraňoval před ostatními zlobily. grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (01.09.2008 20:57)
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Dneska poprvé.....

    Datum: 01.09.2008 20:55
     

    love smiley love smiley love smiley Krásný smiling smiley.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.