neděle 28. dubna, 09:27 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Co kvete v březnu?

Datum: 07.03.2008 11:07
 
Otvírám novou foto diskuzi. To abychom to měly pohromadě po měsících v roce.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 21
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 02.03.2024 10:28
     

    Nááádhera, tohle už je prostě jarní . thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co kvete v březnu?

     
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 02.03.2024 12:56
     

    Alenko, možná jsme se o tom už bavily. Ty vysoký krokusy, víš název? 👌Zrovna mezi čemeřicemi by se mi líbily, že by aspoň vykukovaly Parádní foto.👍

    Regi, ten bílý by se mi líbil k tomu mému růžovému. 👌Ty máš dominantní barvu na listu bílou,já to mám naopak.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 02.03.2024 17:05
     

    Kde na tu krásu chodíte. Já to tady na obecním opatruju a čemeřice nic moc. Leze tam pár narcisů. 50 l kůry mě vyšlo tak tak

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 02.03.2024 18:46
     

    Začíná kvést balkonová meruňka pěstovná v květníku.

    Je to moc, moc špatný thumbs up sad smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 02.03.2024 18:47
     

    Gabčo, já krokusy nemám, ty tmavé jsou kosatečky a to světlé jsou jarní ocúny. Mám je roky, namnožily se a co tj. nevím, prý taky není velký rozdíl se šafránem? Hlavně že to kvete.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 02.03.2024 18:55
     

    Magusko, všechno je tak o měsíc dřív. Dnes jsem koukala na poupátka u jeřábu likernaja. přitom arónie ještě skoro neraší. Ale taky se bojím, že přijde větší mráz třeba v dubnu a bude po všem.

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 02.03.2024 20:56
     
    20240302_125054318_ios (2).jpg
    Další fotografie:

    Crocusy se skutečně snaží a docela hezky se množí. Kosatečky to je slabota.

    Na dvojce s kosatečky je čemeřice Emma. Vloni se jí moc nedařilo. A na trojce jsou s Betas probírané crocusy Vangard. Tou dvojí barvou jsou nezaměnitelné.

    Příroda je hodně vepředu. Nevidím to moc optimisticky. Magnolie, která vloni zmrzla, má tolik poupat, že jsem to ještě neviděla. Obávám se, že kvetoucí ani neuvidím. eye rolling smiley

    Gabco, pokud bys ho nesehnala a tvé srdce po něm tak toužilo, myslím, že příští rok už by byl kousek na oddělení.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (02.03.2024 20:57)
     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 02.03.2024 21:43
     

    Holky to je krasa! flower smiley Uz se tesim, az taky budu mit takove huste, zapojene, usazene lany vseho grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 03.03.2024 18:29
     
    430597324_379924611470773_8836929413081237456_n.jpg
    Další fotografie:

    Krokusy a kosateček jsou teď už klasika, ale nakvétá mi i barvínek.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 03.03.2024 19:42
     
    p1060575.jpg
    Další fotografie:

    Regi, díky za nabídku, ale on na mě někde určitě po cestách vykoukne. grinning smiley

    A když ne, bude něco jiného. Nemůžu mít všechno. Ale je dobrý vědět, po čem koukat.

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 03.03.2024 20:08
     

    Ty bramboricky jsou super, vubec je takhle neznam. To je jako cibulovina a listy zatahnou po odkvetu? Nebo listy jsou pres cely rok? Kde se to kupuje, to jsem urcite nikde nepotkala. Tento tyden jedu do Prahy, tak ze bych nekde koukla.. A jake to ma rado podminky prosim? smiling smiley

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 03.03.2024 20:50
     



    Betas napsal(a):

    Ty bramboricky jsou super, vubec je takhle neznam. To je jako cibulovina a listy zatahnou po odkvetu? Nebo listy jsou pres cely rok? Kde se to kupuje, to jsem urcite nikde nepotkala. Tento tyden jedu do Prahy, tak ze bych nekde koukla.. A jake to ma rado podminky prosim? smiling smiley

    Betas, je to cibulovina, ale listy má celý rok. Já je mám pod sloupovitou jabloní, sluníčko je tam asi do 14 hodin.

    Můžu poslat v létě semena nebo maličké cibulky.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 03.03.2024 22:21
     

    Betas, já teď procházela sortiment na internetu a někde byly. Možná vyprodané, ale třeba zas budou. Jarní, podzimní, růžové, bílé. Kdysi jsem je viděla v přírodě v listnatém lese, tak asi něco takového i na zahradě.

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 04.03.2024 07:49
     

    Zkusim se nekde podivat, diky. Ikdyz mne by asi vic vyhovovalo, kdyby listy zatahovaly..

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co kvete v březnu?

    Datum: 04.03.2024 08:51
     



    Betas napsal(a):

    Zkusim se nekde podivat, diky. Ikdyz mne by asi vic vyhovovalo, kdyby listy zatahovaly..

    Já mám teda pocit, že listy zatahují, nebo jsem si nevšimla. Mám je ještě malé....

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.