neděle 7. června, 22:09 Svátek má Iveta
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: remoska

Používáte remosku?

Datum: 16.08.2007 16:49
 

Používate na něco remosku? Já se přiznám, že by mi dost chyběla. Dělám v ní pravidelně žemlovku, zapečené těstoviny, francouzské brambory. Mamka v ní peče třeba kuřecí stehna nebo dokonce některé buchty.

 

Pokud máte recept na nějaké rychlé "remoskové" jídlo, sem s ním. Děkuji.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 10
  • Autor: Mona

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 06.02.2010 11:35
     

    Já dřív remosku používala a kůrčička se udělala...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Používáte remosku?

     
     
  • Autor: Anavi

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 06.02.2010 11:36
     

    Načetla jsem spoustu receptů, dají se v tom zapékat i tousty s něčím, např. to mě vůbec nenapadlo!!! Určitě je to rychlejší, než roztápět troubu. Takže myslím, že v brzké době něco vyzkouším!

     
  • Autor: Mona

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 06.02.2010 11:38
     

    No a já ji mám v plánu pořídit...ale až na ni dojde řada... grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 06.02.2010 11:41
     

    Taky bych potřebovala novou. Mám nějakou z roku jedna dva a myslím, že už bude i zdravotně závadná sad smiley

     
  • Autor: naba

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 06.02.2010 14:36
     

    Kdysi jsem ji měla, dávno dosloužila, teď mám novou, asi dva týdny. Jsem spokojená, na mísu se nic nepřipéká. Dělala jsem v ní už šunkofleky, kynuté buchty a dneska jsme měli králíka zakrytého nádivkou - mňam. Nádivka byla nahoře krásně upečená.

    Dlouho jsem váhala, zda koupit, ale nelituju.

     
  • Autor: Mona

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 06.02.2010 15:11
     

    naba...jakou máš? Kolik stála? Máš odkaz? winking smiley

     
  • Autor: Anavi

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 06.02.2010 15:15
     

    Není to moc levná záležitost eye rolling smiley nono smiley

    [www.remoska.cz]

     
  • Autor: Anavi

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 06.02.2010 15:15
     

    několik receptů přímo ze stránky výrobců:

    [www.remoska.cz]

     
  • Autor: Mona

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 06.02.2010 15:21
     

    No... eye popping smiley to tedy nejlevnější není.

     
  • Autor: Anavi

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 06.02.2010 15:23
     


    Mona napsal(a):

    No... eye popping smiley to tedy nejlevnější není.

    Chci si tu novou právě pořídit už dlouho, ale nakonec to zase kvůli ceně odložím.

     
  • Autor: Mona

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 06.02.2010 15:35
     

    I já. grinning smiley

     
  • Autor: naba

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 06.02.2010 18:12
     

    Mám tu velkou, Grand teflon, v Elektru bývá trochu levnější než na tomhle odkazu, Bylo to 2790,- Kč.

    Je to dost, ta Originál byla asi o stovku levnější, já původně chtěla tu, ale muž mě ukecal na tu největší.

    Kolegyně ji má už asi 2 roky, tu prostřední, a moc si to chválí, tak od té doby o ní uvažuju. Ona za ni dala tenkrát víc, teď už to trochu kleslo, i na e-obchodech je ta cena menší než na tomhle odkazu Remoska.

     
  • Autor: Mona

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 07.02.2010 11:39
     

    naba...jo, ta velká vypadá dobře. Pro naší rodinu jako dělaná... winking smiley Ale přesto je v pořadí... eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 07.02.2010 12:07
     

    Moni, co zkusit Aukro? Třeba ji někdo považuje za nevhodný dárek a chce se jí zbavit confused smiley

     
  • Autor: Mona

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 07.02.2010 12:20
     

    Anavi...ale jo, to by šlo. Ale já na to nespěchám...to je fakt jen jako nápad do budoucna. winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.