neděle 28. dubna, 15:15 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: remoska

Používáte remosku?

Datum: 16.08.2007 16:49
 

Používate na něco remosku? Já se přiznám, že by mi dost chyběla. Dělám v ní pravidelně žemlovku, zapečené těstoviny, francouzské brambory. Mamka v ní peče třeba kuřecí stehna nebo dokonce některé buchty.

 

Pokud máte recept na nějaké rychlé "remoskové" jídlo, sem s ním. Děkuji.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 9
  • Autor: kive
    Status:

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 05.11.2009 19:40
     

    Chi, chi - mám tři. A jsem z města kde se vyrábějí - a víc nepovím. A dělám v ní častooo!!!!!tongue sticking out smiley thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Používáte remosku?

     
     
  • Autor: kive
    Status:

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 05.11.2009 19:41
     

    Anavi pošli adresu na Cs - pošlu ti remoskovou kuchařku grinning smiley

     
  • Autor: jitkie
    Status: začátečník

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 05.11.2009 20:05
     

    Já si ji snad koupímgrinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 05.11.2009 20:41
     

    My jsme ji doma neměli, ale manželova babička v ní pekla docela často a jídla z ní byla super. Jak mi děti vylétají z hnízda, tak by možná stálo za to o ní zas uvažovat. grinning smiley Věra

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 05.11.2009 21:56
     


    kive napsal(a):

    Chi, chi - mám tři. A jsem z města kde se vyrábějí - a víc nepovím. A dělám v ní častooo!!!!!tongue sticking out smiley thumbs down

    A kde jsou fotky ? eye popping smiley

     
  • Status: expert

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 05.11.2009 22:07
     

    Remosku jsem mívala, ale dosloužila, blbě se myla ta hliníková nádoba a i spodek topného poklopu byl hliníkový a špatně se udržoval. Třeba nové už jsou z lepšího materiálu. Místo ní teď používám elektrickou pánev WOK a pekárnu chleba, není to sice přesně stejné, ale uvařím v tom taky winking smiley

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 06.11.2009 00:03
     

    Já jsem údržbu vyřešila pečícím papírem a není to marné thumbs down

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 08.11.2009 11:13
     

    Jájo používám stejné věci ale remosku k tomu, mám krásnou novou teflonovou..asi teda..a údržba je suprová,opláchnu a je umyto, nic se tam nepřipejká thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 08.11.2009 11:35
     

    Suee, tušila jsem, že bude nějaká inovace, s tou hliníkovou to fakt nešlo....

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 03.12.2009 15:36
     

    Já nepoužívám, prtože jí nevlastním, ale tu starou hliníkovou si pamatuji, ale to už je dávno. Naposledy tak před 10 lety jsme nějakou vyhrabali na chalupě, protože už byla dost špatná přívodní šňůra, kterou měli i vařiče jsme ji prostě zlikvidovali a o koupi nové nijak neuvažuji, na buchty mám troubu a pánev ve které se menší porce masa upečou. Tak nevím na co další krám do bytu, pak to stejně člověk jen překládá.coffe smiley

     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 15.12.2009 12:48
     

    remosku mám prastarou a občas ji používám... nejen na pečení masa a zapékání těstovin, ale i na pečení buchet a chleba... když to jde, tak používám papír na pečení a nemá to chybu.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Danu

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 18.12.2009 00:31
     

    Ahoj Kive,

    k vánocům dostaneme Remosku a jelikož jsem v ní nikdy nevařila, ráda bych si vyprosila nějaké tipy na recepty....a tady jsem něco zaslechla rovnou o kuchařce yawning smiley)

    Díky za info.

    Danu

     
  • Autor: Mikysek
    Status:

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 20.01.2010 13:15
     

    Remosku používám flower smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 06.02.2010 10:42
     

    Jsem blbec. Remosku jsem měla po babičce. V počátku manželství jsem jí používala dost často. Pak jsem jí odložila a když jsme asi po 30 letech manželství dělali rekonstrukci bytu, vyhodila jsem jí. To jsem ještě nevěděla, že koupíme zahrádku s chatičkou a TAM BY SE MI SAKRA HODILA!!!

    Uvažuju, že koupím novou, tu parádní s nepřilnavým povrchem, ale kdosi si stěžoval, že maso v ní neudělá pěknou kůrčičku, tak jsem na vážkáchmls smiley confused smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 06.02.2010 10:45
     

    555: Dneska jsem vytáhla ze schránky recepty pro remosku, které mi poslala jedna dobrá duše z Weeku love smiley, tímto jí také děkuji.

    Tam píšou, že kůrčička se udělá, ale nesmíš podlévat vodou!!! Jinak se to maso neopéká, ale dusí. Nevím, co je na tom pravdy. Ale je pravda,že mamka v ní občas peče na zahrádce čtvrtky kuřete a kůžička je opečená do zlatova. Takže já si nestěžuju smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.