pondělí 6. května, 04:56 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Co dáváte do pračky?

Datum: 26.02.2007 09:57
 

Tak jasný je, že klasiku jako je špinavé prádlo, probírat nebudem. Ale zajímají mě spíš "netradiční" věci. Na radu kamarádky jsem se naučila tam prát boty, známá "pere" v pračce okurky na zavařování.

Jak experimentujete vy? winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 7 z 8
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 02.06.2010 19:45
     

    s tím souhlasím, taky něco podobného doma mám love smiley není to pravidelně ale občas překvapí!! A proto bych pak večer rozhodně nikam neodešla winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co dáváte do pračky?

     
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 02.06.2010 19:48
     

    neboj já mu to vynahradila grinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 02.06.2010 22:51
     

    Libi, Suee, díky, zachránkyně flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 03.06.2010 17:34
     

    holky, a nemáte náááhodou doma carlosovy klony? winking smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 03.06.2010 21:45
     

    Spíš, co z ní budu lovit. Hodila jsem tam plavky když jsem přijela z lázní a vypadl mi z nich jeden drát. Propadl bubnem a teď rachtá někde mezi. Jestli budu muset volat opraváře, tak se picnuangry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 03.06.2010 21:51
     

    Vlaďko chce to silný magnet, a uvidíš půjde to vytáhnout někde konec vykoukne dírkou v bubnu.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 04.06.2010 10:29
     

    Libi,sjúnono smiley nono smiley nono smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 04.06.2010 12:20
     

    Evco tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 04.06.2010 15:56
     

    Carlosinono smiley já si s tebou notuju v mariáši a ty teď takhleeye popping smiley angry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 04.06.2010 18:03
     

    jooo, Evčo, kdo se směje naposled, ten se směje poslední. grinning smileyPříště si rozmysly, čemu dáš přednost, babská soudržnost má taky své výhody. tongue sticking out smiley winking smiley

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 05.06.2010 13:40
     

    Evi, néé že bych tě chtěla nas..., ale mám taky doma takového Carlose tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 05.06.2010 13:41
     

    A zuziberka vzkazuje, že ho má taky grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 05.06.2010 13:44
     

    No to je hezkýeye rolling smiley eye rolling smiley akorát já mám volaangry smiley angry smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 05.06.2010 15:55
     

    Ale no tak Evi, přece si nebudeš kvůli malichernostem otravovat život winking smiley , a pak, nebrala sis ho přece proto že byl "vůl" flower smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 05.06.2010 18:59
     

    Evi, já ti nevim, ale není to spíš bejk?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.