pondělí 6. května, 06:52 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Co dáváte do pračky?

Datum: 26.02.2007 09:57
 

Tak jasný je, že klasiku jako je špinavé prádlo, probírat nebudem. Ale zajímají mě spíš "netradiční" věci. Na radu kamarádky jsem se naučila tam prát boty, známá "pere" v pračce okurky na zavařování.

Jak experimentujete vy? winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 4 z 8
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 16.11.2008 19:35
     

    Moni, plyšouny peru taky, vždycky jsem to tam vrazila se slovy: Buď přežije nebo bych ten humus už stejně vyhodila smiling smiley a kupodivu se zatím daří thumbs down . Na 40 se teda neodvažuji, dávám na třicet a během schnutí protřepávám.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co dáváte do pračky?

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 16.11.2008 19:38
     

    Neprotřepávám a věším na balkon zásadně za ušismiling smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 16.11.2008 19:39
     

    Evco...cyniku. grinning smiley grinning smiley

    Anavi...na 30???? eye popping smiley Aha...tak už je mi ta naše trvalá už jasná... grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 16.11.2008 19:46
     

    Mono,tys je určitě vyvářelagrinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 16.11.2008 19:47
     

    Evco...to zas ne...ale mám pocit, že jsem je dávala na 40...ne-li 60. Ale tak pitomá jsem snad být nemohla... grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 16.11.2008 20:12
     

    Moni, taky myslím, že na šedesát ne, tak pitomá nejsinono smiley , ńákej pátek tě známgrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley 

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 16.11.2008 21:18
     

    Koukám, že nejsem sama, co vypere všechno.winking smiley

    Mě se podařilo vyprat mlaďasovi mobil. Samozřejmě byl na vyhození, koupili jsme mu novej a nedávno ho měl v opravě a tak jsme vytáhli ten starej ( nevím, proč jsme ho nevyhodili ) a co se nestalo?

    Správně! Funguje! eye popping smiley Fakt, asi po půl roce. Tak máme náhradní.grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 16.11.2008 21:30
     

    gabco, prostě vyschnul winking smiley a dobrý smiling smiley

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 16.11.2008 22:42
     

    grinning smiley Dávám do ni prádlo. Kocoura, který do ní občas vleze neperu ani na 30grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 07.04.2009 14:10
     

    Jednou jsem tak cpala pračku prádlem. V návalu nevímčeho jsem tam rychle rychle šoupla i zaprasenou bundu. A při věšení prádla mi vypadl z kapsy mobil. Prala jsem ho na 40 v Perwollu. Krásně voněl. Já bulila jak želva. Vícepůlka ho rozebral, vysušil na radiátoru, dal dohromady. Mobil funguje už přes rok. Začíná trochu zlobit. Občas se sám od sebe vypne, požaduje PIN při braní hovoru aj. Mám v záloze další mobil stejné značky. Ovšem křest pračkou na něm zkoušet nebudu grinning smiley 

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 07.04.2009 14:12
     

    slunino smiling smiley

    No já zase v záchvatu mateřské péče měla potřebu vyprat mladýmu hrošíka eye rolling smiley , ač na třicet, tak nevydržel. Výplň se rozcuckovala a je z něj takový nafouklý nevimco eye popping smiley confused smiley . Asi mu budu muset vysvětlit, že ho rukou společnou umístíme do popelnice stydlin smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 07.04.2009 14:17
     

    Ve své předešlé pračce za dvacet litrů jsem vyprala jednu korunu. Vzpříčila se mezi bubnem a vanou a stálo mě to tisícovku. Měla jsem kliku, že vana pračky nebyla plastová, ale nerezová, jinak by jí koruna rozpárala. Dodnes jí mám schovanou (tu ošoupanou korunu) eye rolling smiley

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 07.04.2009 14:34
     

    Drahuš, tož to je síla eye popping smiley grinning smiley grinning smiley 

    Pamatuji, jak mamka lovila v tatramatce zapadlé ponožky za buben pračky. Nepamatuji si, jak se jí je podařilo nakonec vytáhnout. Každopádně to bylo na nervy. Teď už se pračky s horním plněním vyrábějí naštěstí s takovým krytem. Šance, že tam něco zapadne je mnohem menší.

    Anavi, plyšáky jsem taky prala. Naštěstí jsou v pohodě. Do pračky jsem narvala i pejska chlupáčka /žinilka?/. Po vyprání vypadal jak mokrá slepice. Jsem si myslela, že jsem ho zničila. Naštěstí stačilo po uschnutí si s ním trochu pohrát - protřepat, pohladit chloupky. Máme doma i látkové hrošíky - polštářky. Ty se sušily i v sušičce. Ten starší má tu naplň takovou sežvejkou a mladší je O.K. Nechápu proč. Jestli to je častějším praním nebo po roce začal výrobce používat jinou.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 07.04.2009 14:53
     

    Kdyz uz jsme u toho prani smiling smiley nedavno jsem si koupila jakysi Ariel tekuty prasek a nestacila zasnout jak je skvelej! po vyprani to pradlo voni i po dvou dnech noseni!! v reklame jsem tomu neverila ani nahodou ale fakt to funguje flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 07.04.2009 15:00
     

    suee, Ariel tekutý je můj favorit smiling smiley,se příště ptej odborníků, jo?winking smiley A taky mi prádlo dlouho voní po Tix Tidu. Nevím, jak moc je kvalitní na praní (každou skvrnu stejně předem naplácám právě buď tím tekutým Arielem nebo jiným prostředkem na fleky), ale na vůni u mě vede thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.