pondělí 6. května, 07:28 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Co dáváte do pračky?

Datum: 26.02.2007 09:57
 

Tak jasný je, že klasiku jako je špinavé prádlo, probírat nebudem. Ale zajímají mě spíš "netradiční" věci. Na radu kamarádky jsem se naučila tam prát boty, známá "pere" v pračce okurky na zavařování.

Jak experimentujete vy? winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 5 z 8
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 07.04.2009 15:07
     

    Ivco ja to moc neresila ty prasky, spis jsem koukala v obchode na cenu eye rolling smiley ale tohle jsem kupovala na poukazku a myslim ze uz u nej zustanu, ta vune za to fakt stoji! thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co dáváte do pračky?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 07.04.2009 15:11
     

    Teď mají v Tescu dva za cenu jednoho winking smiley , je to tuším 4,5 l za 379 Kč, tak do toho určitě jdu thumbs down(ta cena je normálně za 1 ks, teď je to 2 x 4,5 l za tuhle cenu)

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (07.04.2009 15:11)
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 07.04.2009 15:12
     

    Dik za info, super cena to je fakt, ale ja mam ted ten velikej novej a kdybych mela skladovat jeste dalsi dva thumbs up skoda!

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 07.04.2009 15:14
     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 07.04.2009 15:15
     

    suee, tak u nás nemám strach, že by to nějak "hnilo" eye rolling smiley , při každodenním praní tepláků je spotřeba skutečně astronomická angry smiley sad smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 07.04.2009 15:22
     

    Jdu prostudovat letacek Tesco winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Mariema

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 12.02.2010 12:41
     

    Prádlo, boty, deky, spacáky, záclony, a všechno peru Permonem. Permon U je tekutý 0,5 l balení stojí 129 Kč a je na 25 praček a 1L balení stojín 241 Kč na 50 praček. Snadno se vymáchá. Je možno přidat do poslední máchací lázně máchadlo, které příjemně voní. Není však nutné. K bílému prádlu lze přidat bělidlo, které odstraňuje i svrny na prádle nebo do něj lze namáčet silně znečištěné prádlo smiling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 12.02.2010 13:00
     

    hm....někdo prádlo, někdo doklady, někdo peníze.......já teda to prvégrinning smiley . A pak Persil a Lenor. Někdy peru ekologicky......dám jen prádloangry smiley ...za to může ovšem moje hlava blbáconfused smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 27.03.2010 19:43
     

    Irisko, se nediv, že někde perou špinavý peníze. Kdoví, čím se živí!winking smiley

    Já jsem dneska vyprala pelíšek pro pejsana a teď tam jdu rvát supr zatuchlé a zaleželé sedáky od babičky.angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 30.05.2010 20:13
     

    Nemáte nějaký fígl, jak vyprat flíčky od mlíka z pampelišek? please smiley Takové ty hnědočerné tečky?

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 30.05.2010 20:38
     

    ani Persil nebo Ariel na skvrny nezabere?.....tak teď se praly pantofle domácísmiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 30.05.2010 20:57
     

    Nevím, moji kluci věnečky naštěstí nepletou smiling smiley,ale kamarádce holčičky zničily snad vše - od tepláčků, přes trička až po bundu... tak je z toho nešťastná sad smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 01.06.2010 10:06
     

    Vanish na ty flíčky nezabírá ?!? eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

     

    P.S. odpovídám na otázku z názvu diskuze - já zásadně prádlo grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 01.06.2010 10:12
     

    Carlosi,ty dáváš něco do pračky???eye popping smiley eye popping smiley Můj chlap asi ani neví,kde jí mámeangry smiley angry smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Co dáváte do pračky?

    Datum: 01.06.2010 10:26
     

    No bať že dávám, dyk jsem ji taky kupoval a instaloval winking smiley , a aby toho nebylo málo, tak i věším prádlo, a když se nudím, tak i vyžehlím smoking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.