neděle 5. května, 05:33 Svátek má Klaudie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Chytré myšlenky

Datum: 03.01.2007 21:49
 

Znáte nějakou opravdu zajímavou myšlenku nebo výrok, který nás obohatí a se kterým byste chtěli seznámit i ostatní? Sem s ní, prosím!

 

Pár myšlenek, které se líbí mě:

 

Dobrá nálada nevyřeší všechny vaše potíže, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

 

Bůh ti dal obličej, usmívat se musíš sám.

 

Co mne nezabije, to mne posílí.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Chytré myšlenky

    Datum: 18.01.2007 15:00
     

    Před chvílí mi sestřička poslala mailem myšlenku Charlie Chaplina - bylo to jako prezentace, tak sem kopíruju pouze text.

     

      Byl jednou jeden mladý pár s chlapcem ve věku 12 let.  Rozhodli se cestovat, pracovat a poznávat svět. A tak se rozjeli do světa se svým oslem.  

         Přijeli do první vesnice, lid jejich příchod komentoval: „podívejte na toho nevychovaného chlapce... on na oslu a chudáci unavení rodiče pěšky. Že to tak nechají!" A tak manželka řekla manželovi: „Nedovolme, ať mluví špatně o našem synovi.“ Manžel sundal dítě a sám nasedl na osla.  

         Přijeli do druhé vesnice. Lid bručel: „Podívejte na toho nestoudného otce! Nechá manželku a syna trápit se pěšky, zatímco on se veze na oslu." Tak muž sestoupil a nechal posadit manželku. On se synem vedli osla za uzdu.  

         Přijeli do třetí vesnice a lid to opět komentoval: „Chudák muž! Po namáhavé celodenní práci nechá sedět manželku na oslu. A chudák chlapec! Jak nešlechetnou matku má!“ A tak se rozhodli sednout na osla všichni tři.

         Znovu vyrazili na pouť.   Když přijeli do čtvrté vesnice, zaslechli,co si říkal lid: „Jsou to bestie. Větší bestie, než sám osel, co je nese. Umořili by ho k smrti,místo aby sestoupili a kráčeli svorně vedle něho..“

         Ale v další vesnici nemohli věřit svým uším, když slyšeli: „Hele, to jsou ti tři idioti, co kráčejí pěšky, i když mají osla, který je může nést!“  

    Závěr: Pořád tě budou kritizovat, budou o tobě špatně mluvit a bude obtížné potkat někoho, kdo tě bude brát takového, jaký jsi.  

    Proto: žij podle svojí víry. Dělej to, co ti radí srdce... To co chceš... Lidský život je divadelní představení, které se hraje bez předchozích zkoušek. Zpívej, směj se, tancuj, měj rád...a žij intenzivně každý okamžik tvého života... dříve, než spadne opona a hra skončí bez potlesku. (Charlie Chaplin)

     

      Říká se, že: „Stačí minuta, abyste si všimli člověka, hodina, aby se vám stal sympatický, den, abyste se zamilovali, ale nestačí ani celý život, abyste na něj dokázali zapomenout".

     

      Važ si času, který ti je vyměřen k životu! PŘÍTEL JE SLUNCEM, KTERÉ NEZAPADÁ!

     
  • Autor: Reklama

    Re: Chytré myšlenky

     
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Chytré myšlenky

    Datum: 18.01.2007 19:38
     

    Přidám také něco  co se líbí mně

     

    Dalo se hovno v tanec a ještě si boky podepřelo.

     

    Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.

     

    A pro všechny mámy:

    Malé děti  nenechají spát, velké nenechají žít. 

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Chytré myšlenky

    Datum: 22.01.2007 07:41
     

    TEĎ! jsem si vzpomněla. grinning smiley

    Sice nám k ničemu nepomůže, ale chytře řečeno to tedy je. A jak! smoking smiley

     

    Zákon matky Murphyové - Čisté nádobí se nehromadí.

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Chytré myšlenky

    Datum: 22.01.2007 20:52
     
    Nelze jinak než souhlasit  
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Chytré myšlenky

    Datum: 31.01.2007 21:31
     

    Dneska mi dorazil mail od spolužačky z gymplu. Přečetla jsem a nezbývá mi než souhlasit. thumbs down

     

     

    Zamyšlení

     

    Subject: Nejhezčí e-mail


    Ten nejhezčí kolující dopis na světě, nad kterým bychom se měli opravdu zamyslet! Na tomto příběhu je opravdu něco pravdivého.


    Pro informaci: trvá to jen dvě minutky si ho přečíst. Obětuj ten čas!!!


        Můj nejlepší přítel otevřel šuplík od komody své manželky a vyňal v hedvábném papíru zabalený balíček. Nebyl to jen tak obyčejný balíček, bylo v  něm krásné dámské spodní prádlo. On ten balíček rozbalil a zadíval se na to hedvábí a ty jemné krajky: "To jsem jí  koupil, když jsme byli spolu poprvé v New Yorku. To mohlo být asi tak před 8 nebo 9 roky. Nikdy si to neoblékla. Chtěla si to obléci při zvláštní příležitosti. A teď, myslím, že je ten pravý okamžik". Přiblížil se k posteli a položil to hedvábné prádélko k jiným věcem, které byly připraveny pro pohřební službu. Jeho žena totiž zemřela. Pak se ke mě obrátil a řekl: "Neukládej nikdy  nic na zvláštní okamžik. Každý den, který žiješ je zvláštní okamžik." A já stále dodnes myslím na jeho slova ........ta změnila můj život.

         Dnes čtu více a uklízím méně. Sednu si na balkon, kochám se přírodou a ignoruji plevel, který se rozrůstá mezi mými květinami. Trávím více času s rodinou, s mými přáteli a méně v práci. Pochopil jsem, že život je sbírka zkušeností, kterých si máme vážit. Od teď si už nic neschovávám na později.Denně používám své křišťálové sklínky. Když se mi chce, tak si obléknu mou novou koženou bundu i když jdu jen přes ulici do sámošky. I můj nejdražší parfém použiji, když se mi zachce. Slova jako např. "jednou" nebo "při příležitosti" už v mém slovníku neexistují.

        Když to stojí za to, tak chci dělat, slyšet i vědět vše hned. Nejsem si jistý, co by žena mého přítele udělala, kdyby  věděla, že už zítra nebude. "Zítra", které každý z nás bere na lehkou váhu. Myslím, že by určitě ještě zavolala své rodinné příslušníky a své blízké přátele. Třeba by i zavolala pár lidí, s kterými by urovnala pár nedorozumění a nebo by se i pár lidem omluvila za věci, které byly nevyjasněné. Odpustila by možná vše, čím jí kdo ublížil. Ta myšlenka, že by třeba ještě šla do čínské restaurace /její zamilovaná kuchyně/ se mi líbí.


    To jsou ty nevyřízené maličkosti, které by mě rušily, kdybych věděl, že mé dny jsou počítané. Na nervy by mi také šlo, že vím, že se už nemohu sejít s přáteli, které jsem chtěl jednoho "vhodného" dne navštívit. Na nervy by mi také šlo, že vím, že již nenapíši dopisy, které jsem chtěl jednoho "vhodného" dne napsat. Že jsem svým milým dost často neříkal, že je miluji. Teď nepropasu, neodložím a neuložím nic, co mi dělá radost a co přináší smích do mého života. Stále si říkám, že každý den je zvláštní. Každý den, každá minuta, každá vteřina je zvláštní.

    Dostaneš-li tento dopis, znamená to, že existuje někdo, kdo ti přeje něco dobrého. Jsi-li ale tak zaneprázdněn, že nemáš pár minut času přečíst a poslat toto poselství dále, protože "za chvíli, zítra, za týden ....." je také dost času, možná už to nikdy neuděláš. Tato Tantra přichází ze severní Indie. Udělej si trochu času na přečtení a zamyšlení. Je to Tantra, která přináší štěstí. Obíhá již dlouho kolem světa. Nenech si toto poselství jen pro sebe.


     

     
  • Autor: babkatapka
    Status: začátečník

    Re: Chytré myšlenky

    Datum: 06.02.2007 16:55
     
    204.gif

    Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale okamžiky, které nám vzaly dech.

     

    Nikdo si nezaslouží tvé slzy či pláč a ten kdo si je zaslouží, tě nikdy nerozpláče. 
      
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Chytré myšlenky

    Datum: 07.02.2007 07:25
     

    hodně myšlenek je chytrých,ale jen některé z nich jsou moudré.

    JABRAKA

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Chytré myšlenky

    Datum: 25.03.2007 07:56
     

    Má-li problém řešení, nemá smysl dělat si starosti. Když řešení nemá, starosti nepomohou. - no není to pravda?

     

    www]" target="_blank" />

     
  • Autor: tanna
    Status: nováček

    Re: Chytré myšlenky

    Datum: 07.04.2007 20:08
     
    jooo...jeeee
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Chytré myšlenky

    Datum: 08.01.2008 00:45
     

    Musím to sem zapsat, než zapomenu grinning smiley:

     

     

    Učení v mládí rytí do kamene, učení ve stáří psaní do písku.

    čínské přísloví

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Chytré myšlenky

    Datum: 08.01.2008 08:41
     
    Hanule, zejména druhou polovinu toho přísloví můžu potvrdit z vlastní zkušenosti. Psaní do písku za větrného počasí.grinning smiley
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Chytré myšlenky

    Datum: 12.01.2008 20:18
     

    Rozmyslala som, kde to dat...ale nakoniec som to zaradila sem, lebo je to naozaj pravda..

    Keď si tučná - máš schudnúť
    Keď si chudá - nie je ťa "za čo chytiť"
    Keď si škaredá - zhadzujú ťa
    Keď si pekná - majú na teba dvojzmyselné poznámky
    Keď si mladá - máš mať prax
    Keď máš prax - máš byť mladá
    Keď sa oblečieš seriózne - si karieristka
    Keď sa oblečieš pohodlne - neberú ťa vážne
    Keď sa oblečieš vyzývavo - si štetka
    Keď si škaredá - máš smolu, nie si reprezentatívna
    Keď si pekná - musíš byť hlúpa
    Keď si pekná a máš postavenie - musela si si ho "odležať"
    Keď robíš nadčasy - si zlá matka a neberieš rodinu vážne
    Keď nerobíš nadčasy - si neperspektívna pracovná sila a neberieš prácu
    vážne
    Keď si mala v posteli veľa mužov - si štetka
    Keď si v posteli veľa mužov nemala - si chorá, frigidna, alebo lesba.
    Tak sa teda zmätene pýtam: Ktorá je to tá normálna žena, ktorá nemá
    problém s touto spoločnosťou.....?
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Chytré myšlenky

    Datum: 17.02.2008 10:17
     
    a teď babo raď, kterou variantu si vybrat grinning smiley thumbs down
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Chytré myšlenky

    Datum: 17.02.2008 10:24
    Hodnocení fotografie "Chytré myšlenky": 5
     

    Já myslím, že to není problém ženy, ale jejího okolí. grinning smiley

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Chytré myšlenky

    Datum: 31.03.2008 08:49
     

    LENI,TO NEBYLA MOC CHYTRÁ MYŠLENKA.

    Mělas to šoupnout mezi pejsky.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.