středa 8. května, 05:31 Svátek má Statní svátek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Andora
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Brečíte u televize?

Datum: 05.08.2008 16:54
 

Já sakra jo, zrovinka teď . Jdu raději balit na dovču. winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 21
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 14.11.2010 18:11
     

    Ano, taky jsem se nechala dojmout, i když se nedá říct, že bych přímo řvala. Ale filmovej zážitek to byl... thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Brečíte u televize?

     
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 14.11.2010 18:11
     

    Já dneska uronila slzu u Formule, když ten třiadvacetiletej mladíček vyhrál a měl z toho šílenou radost...asi už měknu a řvu skoro u všeho...

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 14.11.2010 18:13
     

    Jo, ten se krásně radoval... Moc velikej sympaťák... No a Adam prej "to jsem celej já", takže gratulace směřujte kdyžtak mně, vyřídim grinning smiley.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 15.11.2010 10:18
     

    K teletivizi se teď nedostanu je to tady samý sport a procházky ,vinárny tak jedině že si zabrečím ,když už nemohu.To je teda síla.

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 16.11.2010 23:26
     

    Já už u tý telky nemusím ani sedět. Nedávno jsem doporučila film 8mm kamarádce.Chtěla jsem jí jen naznačit o čem ten film je a už jsem brečela. Jinak je to pěknej thriller thumbs downa doporučuju winking smiley.

     

    [www.csfd.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 17.11.2010 10:33
     


    Lotynka napsal(a):

    Já už u tý telky nemusím ani sedět. Nedávno jsem doporučila film 8mm kamarádce.Chtěla jsem jí jen naznačit o čem ten film je a už jsem brečela. Jinak je to pěknej thriller thumbs downa doporučuju winking smiley.

     

    [www.csfd.cz]

    8mm, snad nejstrašnější film, co jsem doposud viděla sad smiley. Mám ráda Nicolase Cage, ale už bych ten film podruhé nedala, ani kvůli němu.... sad smiley sad smiley sad smiley.

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 17.11.2010 11:25
     

    Chápu. Je jen pro silné žaludky.

     
  • Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 17.11.2010 16:10
     

    Teď jsem neměl k pláči daleko, v TV byl můj zamilovaný film Farářův konec. V době jeho uvedení do kin jsem byl ještě promítačem. Evalda Schorma jsem obdivoval. Pracoval jsem s ním až asi dva roky před jeho smrtí. Byl to neuvěřitelně hodný člověk a režisér přímo fantastický.

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 17.11.2010 21:50
     

    Taj já dneska shlédla 8 statečnych a polovinu jsem prořvala. winking smiley Pejskové mne tedy dostali.grinning smiley

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 18.11.2010 08:18
     


    Maca napsal(a):

    Taj já dneska shlédla 8 statečnych a polovinu jsem prořvala. winking smiley Pejskové mne tedy dostali.grinning smiley


    Tak todleto jsem neviděla.Mně stačilo vyprávět obsah a už jsem slzela.Na vlastní oči bych to nevydejchala.Mně úplně stačil dokument o zvířátkách,tam jsem viděla lachtánka pokousanýho od žraloka.........sad smiley sad smiley sad smiley .Až budu ještě starší a vošklivější budu si přivydělávat jako plačkagrinning smiley .

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 18.11.2010 09:19
     

    Yago, na tom jsme chtěly kdysi vydělávat s kamarádkou grinning smiley profesionální plačky. Žalostné vrhání se na rakev samozřejmě za příplatek grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 25.11.2010 17:23
     

    Teď jsem se musela hóódně držet, abych nenatahovala u odpoledních zpráv. Někde v lese u Litvínova našli dobité štěně. V té zimě tam ležel aspoň dva dny, přez sebe, nebo přez hlavu igeliťák eye popping smiley angry smiley Kvůili bolestem musel být uveden do umělého spánku. Slyšet ho kníkat bolestí bylo hrozný. A můj pejsek ( nalezenec, nejspíš taky někomu nepasoval) se právě vrátil z procházky a má děsnou radost, že mě zase vidí. Proč ty zvířata nedaj do útulku, když je nechcou eye rolling smiley . Toho našeho vyhodili z auta a teď se má královsky. Aspoň mu dali šanci eye rolling smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 27.11.2010 17:03
     

    To je pravda je to takovaj blbej rozmar ,že si pořídíte psa protože se vám v tu chvíli líbí ,ale po delší době vám začne být na obtíž.Je to stejné jak něco podobného může udělat matka s dítětem.Na všechno by měl být stejný trest- thumbs up

     
  • Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 27.11.2010 17:12
     

    Souhlas, s manželkama je to podobný. Pejska bych vynechal. Bez něj si nedokážu život představit.

     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Brečíte u televize?

    Datum: 27.11.2010 17:21
     

    Arturko, už jsem to viděla dvakrát, a slzičky fakt na krajíčku. Nechápu.

    Měla jsem babičku....a ta vždycky říkala, kdo nemá rád zvířata, nemá rád lidi.... nějak jí věřím.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.