sobota 4. května, 00:46 Svátek má Květoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Bílá lentilka

Datum: 04.12.2007 15:39
 

Některým z vás jsem slíbila napsat, jak to dopadlo s lentilkou. Pro ostatní popíšu znovu:

V září dostaly mé děti od Amee krabičku lentilek, ve kterých byla umístěna jedna bílá. V té době probíhala soutěž Bílá lentilka, která spočívala v tom, že kdokoli objeví v krabičce lentilek bílou, automaticky vyhrává lego v hodnotě necelých 3 000Kč. Pravidla jsem prostudovala poctivě (protože do té doby jsem o soutěži neměla ani páru) a další kroky podnikla přesně podle instrukcí. Odezva žádná, výhra žádná. Po nějaké době jsem kontaktovala firmu Nestlé s žádostí o vysvětlení, co že jsme nedodrželi za pravidlo, že nám výhra nebyla doručena. Opět žádná odezva. Takže výsledek: zklamané děti a já ujištěna, že ne všechny ,,garantované´´ výhry budou vyplaceny.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 04.12.2007 23:04
     

    Mončo to snad ne... eye popping smiley to by mě teda na....o... Víš že jsem si na to tuhle vzpoměla, že se tě musím optat?

    Ale je jisté, že to vůbec došlo? Třeba to moh stopit někdo na poště ,ani bych se tomu nedivila....Škoda, žes to nepojistila na 3litry... winking smiley

    Každým pádem bych se stále dotazovala...a otravovala.. Třeba to budou teprve rozesílat...většinou to trvá dost dlouho od konce soutěže... winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bílá lentilka

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 05.12.2007 11:01
     

    Mě by naštvalo to, že se to stane u soutěže, která je určena pro děti. My dospělí to zkousnem, ale když děti mají odmalička mít zkušenost, že sliby se neplní, to mě fakt se.. angry smiley thumbs up

    Kdysi jsem, bohužel, pracovala u firmy,která taky lidi lákala, že když nakoupí výrobky nad určitou částku, pojedou na víkend do Paříže. No, jeli víte kam. Jenže to se dělalo tak, že lidi posílali útržky "ke slosování" a ty se ve firmě po vybalení z obálky házely do koše sad smiley, čili ani nikdo vyhrát nemohl. Z toho mi tenkrát bylo hodně zle sad smiley. Takže potom důvěra v soutěže tohoto typu u mě dost klesla.

    Na druhou stranu moje kamarádka, která je na mateřské, soutěžila s Kubíkem a jednoho dne ji přišel dopis, že vyhrála auto!!! A fakt ho za několik týdnů měla! Takže to byla fakt bomba! Byla čerstvě rozvedená, bez auta, takže se radovala upřímně a dlouhodobě grinning smiley. ,

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 05.12.2007 13:07
     

    Anavi, když jsou to soutěže, že se vylosuje z ix set zůčastněných 1-2, tak je malá pravděpodobnost, že to vyjde..tak to lidi ani neřešej a nezjišťujou....berou to jak hru..Když opravdu vyhrajou...tak tak je to fajn...Takhle jedna příbuzná vyhrála taky auto winking smiley

    Když napíšou, že že je 100 výher,tak je to to samé...

    V případě lentilky bylo psáno, že jich je určitej počet a každá je výherní...

    Tak by to mělo platit..kór když jak píšeš je to soutěž pro děti...

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 05.12.2007 16:47
     

    Tak děvčata...to se podivíte!!!!!!!!! Tento mail mi dnes došel!!!

     

    > Vážená paní Nováková,
    > děkujeme za e-mail a dotaz. Zkontrolovali jsme Vaši adresu v seznamu účastníků
    > soutěže "Hledej bílé lentilky" a na Vaši adresu bohužel nebudeme posílat hlavní
    > výhru LEGO CREATOR MONSTER DINO, protože Vaše krabička nebyla výherní. Soutěžní
    > obaly, ve kterých se nacházejí unikátní bílé lentilky, jsou speciálně označeny a
    > stávají se tak výherním balením - viz "Úplná pravidla této soutěže", která jsou
    > uveřejněna na našich internetových stránkách [www.nestle.cz] - Akce.
    > Je nám líto, že Vám nemůžeme podat příznivější odpověď.
    > S úctou
    > Yvona Kovandová
    >

     

    Takže nejen já, ale i vy všechny, které jste u toho byly(i), jste nejspíš barvoslepí.

    Jsem docela vytočená. Kdyby se vymluvili na to, že jim zásilka nedošla, tak to ještě chápu, ale takhle.....fuj!

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 05.12.2007 18:05
     
    Jen jestli si nemyslí,že jste tu lentilku před tím olízali.eye popping smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 05.12.2007 18:15
     
    Evco... grinning smiley jo, to už jsem někde četla. grinning smiley Nene, ony mají ty výherní krabičky své kódy a podle nich poznají tu výherní. Jenže nás u toho objevu bylo asi 25, tak snad jsme viděli/y dobře, že byla bílá i bez olízání. eye rolling smiley No asi nemáme známé u Nestlé.
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 05.12.2007 18:18
     
    Moni, evidentně není bílá lentilka tak vzácná, jak se dělá. winking smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 05.12.2007 18:18
     

    Vidělo nás to hodně a tu lentilku jsme zkoumali..Nemá to někdo náhodou nafocený nebo natočený?

    Já zrovna nefotila...

    Lentilky měly být jen v určitých krabičkách, podle kódu si odkontrolovali, jestli souhlasí..to chápu...,ale nechápu, jak se teda bílá lentilka dostala do krabičky v které být neměla... eye popping smiley

    Vidělo más to fakt hodně, jak ty děti tu lentilku našly.. A Amee měla ohromnou radost, že sáhla v obchodě po té výherní krabičce...

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 05.12.2007 18:24
     
    Maj v tom pěknej bordel.Mohli poslat dětem aspoň nějakou blbůstkunono smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 05.12.2007 18:27
     
    No tak zase máme poučení - nevěřit reklamním trikům. Namíchli mne! Teď budu Míše (která už z toho má rozum) vysvětlovat, že bílá není vždy bílá. angry smiley
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 06.12.2007 01:11
     
    Moni ti mě teda zdravě nasrali (pardon ale slušnější výraz v tuhle chvíli neznám když si představím jak se mohl Matýsek radovat). Zkus to rozmáznout někde v médiích už proto jestli se objeví aspoň jeden člověk , který něco vyhrál. Myslím že málokdo má tolik očitých svědků jako ty.S chutí bych je pohonila.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 06.12.2007 15:19
     
    Daso...oni tam mají tu klauzuli o tom, že výhra je nevymahatelná...já na ně kašlu, na média nemám tu správnou náturu. Škoda, že se jedná zrovna o oblíbené lentilky, které nelze dost dobře bojkotovat. grinning smiley
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 06.12.2007 19:06
     
    Objednala jsem nás všechny k očaři grinning smiley Si dělaj fakt prdel.
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 06.12.2007 19:11
     
    Moni nejde o vymáhání výhry ale o to, jestli vůbec někdo vyhrál. Mně to přijde že sotva .....
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 07.12.2007 15:43
     
    Daso...jo, někdo hlásil, že známým výhra už došla. Ale teď ti nepovím, jestli mi to říkal někdo odsud nebo z práce.
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.